Şimdi Ara

Alibaba'nın kurucusu Jack Ma kung fu filminde oynadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alibaba'nın kurucusu Jack Ma kung fu filminde oynadı

Çinli milyarder ve e-ticaret devi Alibaba Group'un CEO'su Jack Ma, Jet Li, Tony Jaa ve Donnie Yen gibi dövüş sanatları ustalarıyla birlikte bir kung fu filminde rol aldı. Gongshoudao adlı kısa filmin amacı Çin'in geleneksel dövüş sanatı Tai-chi felsefesini tanıtmak.

Ayrıca Bkz.Kritik WPA2 açığını kapatan macOS High Sierra 10.13.1 güncellemesi çıktı
    Efsanevi girişimci, Çin ekonomisini güçlendirmek için e-ticaret sektöründeki mücadelesi ile hafızalarda yer etmiş bir isim. Jack Ma, filmin posterini Çinli sosyal medya sitesi Weibo'daki hesabında yayınladı. Ayrıca filmin diğer bir yıldızı olan Jet Li de Twitter üzerinden Ma'yı Tony Jaa ile birlikte gösteren bir afiş paylaştı.

Daha önce de Michael Jackson dansı yapmıştı

Bu arada Ma'nın ilk kez sıradışı yetenekleriyle gündeme gelmediğini belirtelim. Deneyimli yönetici bu yılın başlarında gerçekleştirilen Çin'in elektronik ticaret lideri Alibaba'nın 2017 kongresinde sahneye çıkarak Michael Jackson figürleri sergilemişti.

Jack Ma'nın kısa filmdeki rolü ile ilgili olarak konuşan bir Alibaba sözcüsü "Tutkulu bir Tai-chi uygulayıcısı olan Jack, bu geleneksel Çin dövüş sanatının yanı sıra pozitif felsefesini tanıtmak için filmde yer aldı. Tai Chi'nin manevi ve fiziksel faydalarının tüm dünyayla paylaşılması gerektiğine inanıyor" dedi.

Jack Ma'nın rol aldığı Gongshoudao isimli 20 dakikalık kısa filmin ilk gösterimi 11 Kasım'da yapılacak. Ayrıca filmi Çinli video platformu Youku üzerinden de izlemek mümkün olacak.

• adi gibi Cakma mübarek :D

• mementopolis kullanıcısına yanıt
    Ya bu espri ne ya 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden :D

• Adamın sayamadığımız kadar parası var ve hala bunlara kafa yorup uğraşıyorsa helal olsun. Bana biraz Sakıp Sabancı'yı anımsattı. Sakıp ağada 60'ından sonra motor alıp dışarda kullanmasına izin vermedikleri için anca evimin bahçesinde binebiliyorum diye dert yanıyordu.

• Zengin olunca yapılacak şımarıklıklar

• "Paramla döverim lan sizi!"

• Haber değeri yok?
  • R E K L A M L . .

Haber baştan sona 11.11 kokuyor
    Zaten gösterim tarihi de 11.11'miş
    AliExpress deli gibi 11.11'e hazırlanıyor
    Ugreen'den bir ürün almıştım geçenlerde, mesaj atmışlar dün ve

"Dear Customer,
    11.11 is Coming soon ... ...
    Unbelievable Big Discount on 11.11, Will Never Meet Again."

demişler. Ciddi olabilirler.
  • mementopolis kullanıcısına yanıt
    :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceqa

Zengin olunca yapılacak şımarıklıklar

hocam ekşide böyle bir başlık vardı çok gülmüştüm onu aklıma getirdiniz

(sabah işe giderken bir kuş sütü eksik olan kahvaltı masasından sadece bir yudum portakal suyu içip aceleyle çıkmak)

(son lokmayla ayranın son yudumunu denkleştirmek için strese girmicem.. ikinci ayranı isticem.. yarıdan fazlasını masada bırakıcam..kafa hala fukara çalışıyor.. ne dürümü lokması ayranı lan..)

gibi gibi
  • Amd64x2 kullanıcısına yanıt
    Hahaha valla bende onu düşünüp yazdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.