Şimdi Ara

Alibaba, 11.11'de rekor satış gerçekleştirdi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
40
Cevap
0
Favori
3.103
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Alibaba, 11.11'de rekor satış gerçekleştirdi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2511 Mesaj
    Sadece Türkiye'den bahsedilmiyor dünya genelindeki cirosu sanırım zaten ne bekliyordunuz ki bu vergi sistemi ile Türkiye'de nasıl bir indirim yapacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 12 Kasım 2019; 22:48:26 >
  • Yarbay
    15233 Mesaj

Tabiki tüm satışları. Türkiye’de nasıl yapacak o kadar ciroyu zaten. Çok büyük para. Türkiye’de merkez bankasında bile bu kadar para yoktur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    xsw kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2446 Mesaj
    Yıllar sonra ilk kez Aliexpress'ten alışveriş yapmadım. Kur, vergi derken eski avantajını kaybetti.

|
    |
  • Binbaşı
    1903 Mesaj
    Türkiye için pek cazip ürün ve fiyat göremedim ben incelediğimde. Tırt!
    |
    |
  • Yarbay
    2079 Mesaj
    Bana uygun geldi, rakip ettiğim dengeli kulaklık kablosu 120tl idi 86tl ye düştü kupon ile 75.90 a aldım bakalım ne kadar vergi gelecek....

|
    |
  • Çavuş
    77 Mesaj
    Rusyanın devlet posta şirketi Posta Rusya '????? ??????' bu uzakdoğu siparişlerinden dolayı kargo taşımacığını kendi üzerine çekmeye başladı uçaklar aldılar... Son günlerde tv'lerde çok görülen reklam aşağıdaki linkte..

https://www.youtube.com/watch?v=bQTViN6GeCQ
  • Binbaşı
    1923 Mesaj

ae nin siparişlerinin çoğunluğu rusyadan hatta çoğu dükkanın rusya da yerel temsilcileri bile var yani bizim gibi alıp da 1 yıl kargo beklemiyor adam alıyor 1-2 günde kapısında
    |
    |
    Çağdaş ÖZGÜR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Reklam kokan hareketler, alisveris Turkiye tarafinda azaldi vergiler artirildi.

|
    |
  • Yarbay
    2320 Mesaj
    N11 de indirimi 12 saat uzamış yoğun ilgiden dolayıymış artık ondan mı yeterli ilgi olmadığı için mi bilemeyiz bi kaç bir şey aldık bizde
  • Yarbay
    10357 Mesaj

Site saatlerce çöktü ve bu nedenle kuponlarını kullanamayanlar oldu. Oluşan mağduriyeti gidermek adına 12 saatlik bir uzatma yaptılar.
    |
    |
    dostum kertenkele kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ya sene olmuş 2019 bütün dünya için konuşuyorum hala nası bu 11.11. olayına aldanıyorlar inanılır gibi değil.

Baktığım bütün ürünler 11.11'de ya max. 50 cent ucuzladı . ya da ürün 5 dolar ucuzlayıp shipping'i 5 dolar oldu

11.11'in tek avantajı 70'e $10 kupon vermesiydi onu da bu kurda bu gümrük sıkıntısıyla ülkemizde herkes rahatlıkla kullanamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2620 Mesaj
    Valla 500 lira üzeri alışveriş yaptım N11'de 11.11 indiriminden 1 kuruşluk bile indirim alamadım. Ya belli ürünler ya da belli mağazalara indirim yapılıyor. Belli saatlerde verilen indirim kuponlarını ise yıldırım hızıyla tükeniyor, nasıl bir becerisi varsa milletin bir kodu 2 saniyede yazıyorlar, 2000 kupon 2 saniye bitiyor! 4.500 liralık alışveriş kopununu ise kimse talip olmadığı için saatlerce almaya açık bıraktılar. Yanisi kafa karışktırıcı bktan bir indirim günü. Şu işi kuponlarla yapmak yerine, belli miktar üzeri alışverişlere otomatik indirimler yap da bir işe yarasın tazı mıyız biz yarıştırıyorsun bizi. Paramızla rezil ediyorsun. Zaten gittim paşa paşa paramı ödedim aldım ürünlerimi sizin vereceğiniz indirime de size de.
    |
    |
  • Yarbay
    2320 Mesaj
    Bizdeki kol gibi vergilerden sonra hiç bakmadım bile ne var ne yok zaten 1,2 tl indirim ancak yapıldı değmez uğraşmaya
    |
    |
  • Binbaşı
    1387 Mesaj

Ben birebir airpods kopyasi baktim 240 liraydi 193e aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sheff2x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    önce bindirim sonra indirim. inandırıcılığını yitirdi bu indirim festivalleri.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    65712 Mesaj
    29 kasımda kara cuma var asıl indirimler ozaman.özellikle teknoloji alanında.trend yol ve n11 e baktım çoğu ürüne bindirim yapıp indirim yapmışlar aynı fiyatına hatta daha pahalıya satıyorlardı.dün kargoya başka bir iş için gittim kargonun kapısından trendyol poşetlerinden geçilmiyordu.eğer bir ürünün indirimli almak istiyorsanız uzun süre fiyatını takip etmeniz lazım yoksa indirimmi bindirimmi olduğunu anlayamazsınız ve sizi öperler
    |
    |
  • Yarbay
    2371 Mesaj
    favorilerimde bi ton ürün var sırf bugün için beklemiştim ama önce şişirip sonra indirim yaptık diye kandırmalar hiç hoş değil. Hem müşteriyi aptal yerine koyuyolar hem de uzun vadede müşteri güvenini kaybederek kendi ayaklarına sıkıyolar.Bu şekilde talep azalınca ne yapacaklar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Geçen hafta 10 liralık ürüne 15tl vergi ödeyince aliexpress'e veda etmeye karar verdim.
    |
    |
    Millet aç aç diyenler, ilgi ile okusun :) Bankalararası Kart Merkezi, 'Efsane Cuma' olarak alışveriş festivaliyle ilgili verileri açıkladı. Bu yıl 29 Kasım Cuma gününe denk gelen festivalde 4,7 milyar TL kartlı ödeme gerçekleşirken internetten kartlı ödemeler ise 1,4 milyar TL ile rekor kırdı.https://www.ntv.com.tr/ekonomi/efsane-cumada-internetten-kartli-odemeler-1-4-milyar-tl-ile-rekor-kirdi-efsane,eXHarxKf1ECW7wTSA9yrFA
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
Media Sözlük
SEO
Sohbet
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.