Şimdi Ara

ALİ PALABIYIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bakın bu adamın hakemlik lisansının acilen iptal edilmesi gerekiyor.
    Bu adamı eskiden Fenerbahçe'ye avantaj sağlamak için karar veriyor diye düşünürdüm ama bugünkü Galatasaray-Bursa maçından sonra fikrim değişti.
    Bu adam ya kötü, ya da takım farketmeksizin eyyam yapıyor. Her iki durumda da bu adamın hakemliğinin elinden alınması gerekiyor.
    Ben son 20 yılda Süper Lig'de bu kadar kötü hakem olarak Cem Papila, Ali Aydın'dan sonra'ya bu arkadaşı koyuyorum.
    Ali Palabıyık'ın hakemlik lisansının acilen Türk futbolunun geleceği adına elinden alınması gerekiyor.
    Herkese iyi akşamlar...

• Resmen ince ince doğradı, penaltı pozisyonu yüzde 1 milyon kırmızı, cikartamadi, her türlü takdir hakkını gs den yana kullandı. Bizim oyuncular dokunsa faul sarı kart, gsli oyuncuların ise kartlik pozisyonlarına devam. Adammisin sen palabıyık ?

https://twitter.com/sefscout/status/1053372091570049024

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batalla16 -- 19 Ekim 2018; 23:52:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne oldu yinemi mağdur oldunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

ne oldu yinemi mağdur oldunuz?
    GS'yi doğramadı ya onun için mağdur oldular yine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya hadi abim kaç puan toplarsanız küme düşmezsiniz onu hesaplayın siz. İlk yarıda Sinan’ın penaltısını verse ağlıyordunuz şu an bu haftayı da puansız kapattık diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.