Şimdi Ara

Ali Koç size bu sezon Başarı sözü verdi mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    eskiden di o.3 büyüklerin 3 büyük olduğu zamanlardı.şimdi 3 büyük filan kalmadı.herkez eşit.
  • ali koç futbol tarihinin en büyük balonudur. fenerliler bunu yaşayarak anlayacaklar. şimdi ne yazsak boş. bir insanın varlıklı olması doğuştan şanslı olduğunu gösterebilir ama iyi idareci olduğunu göstermez. fenerbahçe onun pahalı bir oyuncağı olmuştur.
  • Burası Fenerbahçeymiş bir sezon iyi kadro kuraraın iki sezon.Aziz gibi basarsın paraları bo içinde yüzersin böyle mantık mı var?

Türkiye ligi kıytırıkmış.Cartmış curtmuş.Lig şampiyonluğumu tek hedef.

Hedefoyuncu yetiştiren her sene avrupada üst tırlarda olan bir Fenerbahçe.

30 milyon harcayıp kadro kurup o sene şampiuon olup ertesi sene Allah kerim ddmsk değil.

Size Aziz yıldırım kılıklı adamlar hak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ligte proje takım kuramazsın. Aldığın oyuncular maliyetli sürdürülebilir değil. Şampiyonlar ligine katılamazsan kadron daralır yada bozarsın.
    İleriye dönük kadro kurmadığınız ileri hattınızdan belli.
    Ayew kiralık
    Slimani kiralık
    Benzia kiralık
    Frey bonservisli (Fenerbahçe alt yapısında oynasa gol atamaz.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 5 Ekim 2018; 13:51:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodPan

eskiden di o.3 büyüklerin 3 büyük olduğu zamanlardı.şimdi 3 büyük filan kalmadı.herkez eşit.
    Geçen sene Aykut Kocaman ile 2. olduk. Beşiktaş 4. oldu.
  • Fenerbahçe 14.sırada olmayı hak etmiyor. Takımda ruh yok başarı sözü vermedi diye takımın kümeye düşmesine kötü futbol oynamasına kenar'da hocasız olmasına sessiz kalacağımız anlamına gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Atletik diyorsun da atletikliği kalmamış ki. Benim ayewden beklentim çalışkanlığı ve biraz da adam eksilmesiydi. Adam geçemiyor daha ayew adam geçerdi. Klasik fiziği düşüşe geçmiş afrikalı futbolcu sendromunu yaşıyor gibi. Hız yok çabukluk yok. Güzel düşünüyor ama vücudu yapamıyor. Ki 28 yaşında bu adam nasıl böyle düşüşe de değil çakılışa geçmiş anlamadım. Eski ayewe göre ağır çekim oynuyor.

Alıntıları Göster
    Yası 28 den faZla muhtemelen afrikalılar gec yazdırılıyor. Fiziği gerilemiş. Ceza sahası bölgesinde top gelirse iş yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: GodPan

Kim eşit mesela örnek versene

Mesela Antalyaspor’dan kimi alır banko oynatırsın

Ya da son haftalarda gs in çöpüyle form tutturan Göztepe’den kimi alırsın Yasin’i mi?

4 büyükler harici takımında banko oynayacak 5 oyuncu sayabilir misin?

Geçin bunları ya cidden siz bu Ligi epl sanıyorsunuz

Sen Ozan’ı bedava ver bakalım senin o eşit gördüğün tüm takımlar sıraya girer Ozan’ı alıp onun üstüne takım kurar

Ne mana da eşitlik mesela 1 m bonservis bile veremeyen kulüpler mi eşit yoksa senin çöplerini yıldız yapan takımlar mı eşit

• Sonuna kadar Ali Koç'un arkasındayım ve çok üzülüyorum onun için. Küme de düşsek duygusal olarak değil mantıksal olarak hep Ali Koç diyeceğim.

Ama başkan "şeffaflık" ve "Fenerbahçenin özü gibi hücum futbolu oynaması" konusundaki sözlerini ne kadar uygulayabildiğine tekrar bakması gerek.

"Arkadaşlar takım çöp dolu. 11 transfer yaptık elbette hepsi tutmadı. Ama tutanlarla ve seneye alacaklarımızla özlenen futbolu yansıtacağız. Fakat Aatıf Dirar Alper gibi adamlarla elimiz kolumuz bağlı bu sene" desin. Buna bile tamamım. Ama somut açıklamalar ya da somut adımlar kesinlikle şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

ali koç futbol tarihinin en büyük balonudur. fenerliler bunu yaşayarak anlayacaklar. şimdi ne yazsak boş. bir insanın varlıklı olması doğuştan şanslı olduğunu gösterebilir ama iyi idareci olduğunu göstermez. fenerbahçe onun pahalı bir oyuncağı olmuştur.
    uuuuuu..

fenerbahçe bölümünde gördüğüm en sert ve acımasız eleştiriyi yapmışsın. hem hak verdim hem de kıskandım doğrusu

ali koç düşünceleri güzel ama başlangıcı hatalı. hatanın başı da comolli. teferruata gerek yok. ama bir atıf da ben yapayım. bir fransız var Saınt Exupery. bunun da bir sözü var: "Başarısızlıklar, kuvvetlilere daha da kuvvet verir." diye. buna ne denebilir diye bakındım: "Taşı delen suyun gücü değil, damlaların sürekliliğidir." yani kuvvetli olman başarılı olacağın anlamına gelmez. birliktelik başarıyı sana getirir. fenerbahçe şu an başarısızlığa mahkum olmuş. celse kapanmış.

• Ali Koç size bu sezon Başarı sözü verdi mi?

Aziz başkan gidince her şey iyi mi olacak sanmıştınız
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.