Şimdi Ara

Ali Göde 2 litre şalgam 7.95 tl (hakmar) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
7
Favori
22.732
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Bu işi kendim için değil hatta ticari amaçlı bile çok düşündüm fakat hayata geçiremedim. Ama aklımın her zaman bir kenarında bu işten iyi para kazanabileceğimi düşünüyorum. En azından piyasadaki o kadar kötü şalgamın bile tercih edildiğini görünce böyle düşünür oldum. Belki de ufaktan bu işlere girmenin zamanı gelmiştir.

baksana hocam, arkadaş evde yaptığımın litre maliyeti 30 kuruş dedi, ama ali göde kendi sitesinde litresi 5-10 tl arası değişiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakkin kullanıcısına yanıt
    Allahım şu güzelliğe bak. Elinize sağlık. :)
  • Balkonda durduğundan toz toprak olmuş :) İzmir"!deysen sizede ikram edebilirim. Artık marketlerde şalgam suyu raflarını eş geçiyorum. Sizlerde deneyin yapılışı çok kolay uğraştırmiyor. Sadece pazarda mor havuç bulmak sıkıntı olabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aytozlari kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• https://www.n11.com/supermarket/icecek/salgam-suyu?switchToWeb=1

• Geçen bir yerde markasını göremediğim direk bardağa döküp verdikleri şalgam içmiştim. Adana'da içtiğimden farkı yoktu. Şimdi netten baktım kaleağası şalgam çıktı. Marka doğruysa içtiğim en iyi şalgamdı.
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Hocam 21 gün beklemeli en az açılmadan ki mayası ve yoğunluğu oluşmuş olsun. Tavsiyedir. Üniversitede yapmıştık Ç.Ü de hocalarımızla :)
  • bu ali gödeyi istanbul avrupa yakasında nereden satın alabiliriz

• Çok anlamam ama 1 yıl öncesine kadar Doğanay alıp içiyordum ama o şişe değişikliğinden sonra tadının aşırı değiştiğini farkettim bir iki yudumdan sonrası gitmedi, bir-iki kez farklı yerlerden aldım ama sonuç hüsrandı.Bir yıldır Kemal Kükrer'e(kötünün iyisi bence) devam.
  • sakkin kullanıcısına yanıt
    Hocam verdiğin baktaögren. TV deki izledim. Gayet kolaymış. Siyah havuç tuz bulgur su bidon 😀

Peki bazı tariflerde kırmızı pancar ve şalgam turpu demiş arkadaşlar onlara gerek var mı?

5 litrelik yağ bidonunda deneyeyim inşallah bu hafta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 18 Şubat 2018; 15:51:17 >
  • Serafresh hangi zincir marketlerde var arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Serafresh hangi zincir marketlerde var arkadaşlar?

metro market, bazı migroslar
  • İçinde koruyucu madde var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dynamic09

İçinde koruyucu madde var mı acaba?

yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Bazı tarifler pancarlı renk vermesi açısından ancak hiç gerek duymadım. Resimde görüldüğü gibi rengini alıyor. İzlediğiniz tarif 10 lt. bidon için. 5 lt için 2 yemek kaşığı tuz 3 yemek kaşığı bulgur ekleyin. Şalgam koymadığımda oldu. Ayrıca acı olması için 5 lt bidona 7-8 adet kırmızı ufak süs biberi koyuyorum. Ekşi seviyorsanız yarım limon sıkın, güzel oluyor. Yapmadan önce birçok video izledim, kendime göre toparladım öyle yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 24 Şubat 2018; 16:2:0 >
  • torkuyu denedim sıraya bile sokmayın!!!!
    en iyisi doğanay oda parti parti kötü çıkarabiliyor şalgam sularını
  • Bütün şalgamları denemiş biri olarak

Piyasanın en iyileri ali göde ve serfreshh

Doktorum yılmaz da aldım ancak hiç beğenmedim ekşi turşu suyuna benziyordu tadı.
  • BilimveEdebiyat kullanıcısına yanıt
    Evet çeşme suyu kullanıyorum bir sıkıntı olmuyor

• Haftasonu Hakmar'dan aldım ve çok beğendim. Doğanay faciasından sonra arayışlarımda sadece Serafresh'i içilebilir bulmuştum. Bu kesinlikle daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Buyur kardeşim... Bazen içine nohutta attığım oldu. Çok fark etmedi. Birde ufak şalgam koyuyorum.
    YouTube de şalgam suyu nasıl yapılır. Baktaögren TV. videosu var. Mobil den linki
    yükleyemedim.

İyi günler. Videoyu buldum. Kaç gün bekletmek gerekli acaba bilgi verir misin

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.