Şimdi Ara

Ali Göde 2 litre şalgam 7.95 tl (hakmar) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
7
Favori
22.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bulguru atacağız evet havuçlarıda ayrı bir kaba koyun içinede şalgam suyu koyun yoksa havuç ertesi güne bozulur. Yani bir şişeye şalgam suyu doldurun bir kavanoza da havuçları koyun alması kolay olur havucun üzerine şalgam suyu ekleyin ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciom92 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal şişe hava aldı benim önceki denemelerde başarısız oldu meğerse hep hava kaçırmış bende bu sefer 5 litrelik su şişesine kurdum ağzı küçük olduğu için bezi ince uzun şekilde dikmek gerekecek şişeye girmesi için içine de bulgur koyulacak. Yağ bidonunun da hava alıyor ondan olmuyor bir kez de hazır su şişesinde deneyin ama dediğim gibi ince uzun olsun bez yoksa şişeye girmez.

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    bende çok anlamam ama evet adanus güzeldir tadını beğeniyorum
  • Okumaya gittiğimde herkes Doğanay vs içiyordu. Ben içemeyince de sen nasıl mersinden geldin şalgam içmiyosun diyorlardı. Adamlar doğanaya şalgam diyorlar bi de beni ezikliyorlardı . Mersinde özkan var 5litre 10 lira. Onun dışında turnip var bulunursa onu alıyorum o da güzel. Hiç olmadı normal dükkanlardan alıyorum on numara tad var. Eğer biz nerden bulalım birader taaa bin km ötedeyiz diyene de a101den serafresh tavsiye ederim.

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    bende evde yapmıştık bir kaç yıl önce çok güzel olmuştu.
    19 lt lik su şişesinde yapmıştım. hafif ılık bir ortamda mayalanması gerekiyor. küflenme olmaması için hergün bi r iki kez şişeyi çalkalamak gerekiyor.15-20 gün sonra oluyor zaten şalgam suyu. sonrasında buzdolabina atıp içebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

Okumaya gittiğimde herkes Doğanay vs içiyordu. Ben içemeyince de sen nasıl mersinden geldin şalgam içmiyosun diyorlardı. Adamlar doğanaya şalgam diyorlar bi de beni ezikliyorlardı . Mersinde özkan var 5litre 10 lira. Onun dışında turnip var bulunursa onu alıyorum o da güzel. Hiç olmadı normal dükkanlardan alıyorum on numara tad var. Eğer biz nerden bulalım birader taaa bin km ötedeyiz diyene de a101den serafresh tavsiye ederim.

her a101de yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Doğanay gerçekten kötüdür, Kemal Kükrer konusunda da sanırım sizin bahsettiğiniz klasik pet şişe olan ile benim aldığımın serisi farklıydı o yüzden katılmıyorum dediğinize.

Geçenlerde A101'de vardı 750 ml cam şişelerde Kemal Kükrer şalgam, acılı - acısız olarak. İlk başta 2 tane aldım deneme amaçlı, ertesi gün kalan 9 tanesini de eve götürdüm. Fiyat 3.75, ucuz değil o yüzden ama lezzeti gerçekten Adana'dan getirttiğim şalgamlara en yakınıydı.

Bahsettiğim şişe bu, denk gelirseniz almanızı öneririm:
    Ali Göde 2 litre şalgam 7.95 tl (hakmar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belanir -- 16 Şubat 2018; 9:32:9 >
    Hocam paylaşım için teşekkürler mutlaka deniyecğim
    Hocam benimkide ince ağızlı 5 lik su şişesiydi , havada almadı çünkü şişe baya şişmişti. Tek aklıma gelen bulguru fazla mı sardımda etkileşime geçemedi mi tabi böyle birşey varsa. Birdaha deneyeceğim çok fazla sarmadan file gibi birşeyle atıcam bakalım bu sefer tutturabilecekmiyiz.
    Birde arkadaş ılık ortam gerekli demişti Aydın’da yaşıyorum ocakda yapmıştım çok soğuk olmuyor diye hep mutfakta bekledi herhangi bir ısıtma yok mutfakta o da sebep olmuş olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciom92 -- 16 Şubat 2018; 11:35:35 >
  • Konyada Ali göde nerde bulunur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Konyada Ali göde nerde bulunur acaba?

migrosta serafresh var

ali gode'ye mail atıp konya satış noktalarını öğrenin

ya da ali gode sitesinden sipariş, ama pahalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim, evet kendi sitesinde çok pahalı. Migrostan serfresh alıyorum ancak bunu da merak ettim o sebeple sordum.
  • aligöde ,doktorum,serafresh diğerlerini saymaya değmez
  • Doğanay'a şalgam denmez çok berbat bir tadı var. Serafresh'te Adana'daki açık şalgamın tadını tutmaz ama yine de tadı lezzetlidir.

• Göde gelmeyelim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuyu gördüm, gittim Migros'tan 1 lt Serafresh aldım içiyorum. Tadı güzelmiş.

valla hocam annemle yapıyoruz bizde evde içmelik genelde hep ben içiyorum fakat biz soyuyorduk kabuklarını çok fark ediyormu ? havuçları atmıyoruz onlarıda yiyorum yemekle beraber
  • Serafresh ya da ali gode hangisini önerirsiniz ona göre yarın alacağım

• gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    ikiside mükemmel istediğini al 👍🏻

• Ben kendim yapıyorum litre maliyeti 30 kuruş doğanay dahil çoğu markaya on çeker katıksız olaması da çabası. Adamlar kaça malediyorlar siz düşünün artık. Doğanay'a verdiğim paralara şimdi çok acıyorum . Adamlar ne para kırmış be.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.