Şimdi Ara

ALİ EXPRESSDEN ALACAGİM URUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandir kendime yeni bir eldiven almak istiyordum everlast in eldivenleride cok saglamdir. Turkiyede 120-130 lira civarindayken ali expressde ise 23 dolar ürünun sahte olma ihtimali nedir ?

Yurt disindan alisveris yapan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim

ürün :http://m.aliexpress.com/item/720982677.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdurrahman27GS -- 21 Şubat 2014; 1:49:47 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• ürün orjinal değildir fakat orjinali ile arasında fark yok gibidir eğer satıcı iyiyse ama attığın link açılmıyor

edit: şimdiki açılıyor satıcı iyi ürünün feedbacki da iyi bazıları kalite iyi değil demiş ama ne beklediğine göre değişir tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 21 Şubat 2014; 1:54:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

ürün orjinal değildir fakat orjinali ile arasında fark yok gibidir eğer satıcı iyiyse ama attığın link açılmıyor

edit: şimdiki açılıyor satıcı iyi ürünün feedbacki da iyi bazıları kalite iyi değil demiş ama ne beklediğine göre değişir tabi.

O zaman biraz daha kaliteli olanlari mevcuttur bir bakayim tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal değildir büyük ihtimal ama satıcının durumu iyi.
  • Everlast amerikan markası. Çinde üretim yaptıran bazı firmalardan kutusuz v.s satanlar oluyor aliexpresste ama hiç sanmıyorum bu ürünün orjinal felam olduğunu. Ebaye bak ya da 50 lira daha ver kafan rahat olsun spor yaparken. Sağlığından önemli değil.
  • En iyisi ben turkiyeden alayim çunku haftada 4 gun antremanim var 1 gun güç antremanim oluyor saglam birşey almak lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.