Şimdi Ara

Ali Express kargom hala gelmedi? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
3
Favori
12.678
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siz gelmedi sanıyosunuz ama geliyor postacı getirmiyor ptt gidin alın kargonuzu
  • Slm 11.11 de aldiğim 8 üründen uyduruk ucuz olanlarin çogu geldi.hala 2-3 ürün gelmedi.işin enteresani Malezya takipli kargo olan akilli bileklik tam 48 günde geldi artik ümidimi yitiriyordum.Yanliz takipte şunu gördüm 48 günde istanbula girer girmez 2 gün içerisinde ankaradan elime teslim edildi demekki bizim posta baya hizli çalişiyor.
  • Bir mağdur olarak aranıza bende katıldım arkadaşlar 25.11'de sipariş verdim ürün 08.12'den beri havada ürün ülkeleri geziyor herhalde ne zaman gelir bilemiyorum.NE yapmak gerekiyor bu durumda bekleyeceğiz mi ?

Ali Express kargom hala gelmedi?
  • Ben de aynı durumdayım.
    Oğlum için 25 kasımda bir hediye almıştım. Nasılsa yılbaşına kadar rahat rahat gelir diyordum.

Görünüşe bakılırsa hala Çin'de..
    11 Aralıktan beri kargo işleyişinde hiçbir hareket yok.. :(
  • Musty28 M kullanıcısına yanıt
    Hayır başka bir siteden takip ettim ama burada yazanların aynısını yazıyor. Halen de gelmedi kargolar anlam veremedim pek.
  • Benim de 11.11de verilmiş yaklaşık 20 kargom var. 14-29 kasım tarihleri arasında ucağa verilmiş görünüyorlar ama hala Türkiye girişi olmadı. 5 gün sonra sipariş onay süresi dolacak, konu hakkında bilgi alabileceğim biri var mı? Aynı mağazadan 4 kargoluk ürün aldım, 3 tanesi geldi birisi gelmedi mesela. Gelmeyen ilk verilen kargo, diğerleri 1 gün geç verilmişti. Takipsiz paketler geldi ama takipliler gelmedi.
  • Bende benim kargo neden geçikti diyorum. Benden daha beter durumda olanlar varmış. Bende 12 aralıkta verdim, bekleyeceğiz mecbur.
  • Arkadaslar ben 4 kasim da siparis verdim. 6 kasimda elektronik olarak bilgi girildi fakat satici urunu ayin kasim 24 unde gonderdi. 1 aralik da urun yurtdisina çıktı. Dün itibari ile 60 günlük sure doldu. Ben magdur oldum. Urunumu 20 gun sonra gonderecegini bilseydim asla almazdim. Koruma suresini de 50 gun uzatmis. Satıcıyi cezalandirmak istiyorum. Bir hafta once dispute acmistim. Aliexpress koruma süresi bitmedi diye yanıtladı ama suanda 60 gunu gecti sizce ne yapmaliyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26sında ülkeye giren üründen tık yok. Ptt ne yapıyorsa artık
  • arkadaşlar 25 kasımda verdiğim takipsiz siparişlerin hiç birisi gelmedi takipliler ise üç tanesinden sadece biri geldi. dispute açmak için erken ama takipsiz kargoları ptt içerisinde nasıl öğrenebilirim gelip gelmediğini çünkü postacılara da güvenmiyorum bir tanesine spontane sorduğumda biz kapıya kadar getirmekle yükümlüyüz kapıya bırakır gideriz dedi içime kurt düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dewil_may_cry

arkadaşlar 25 kasımda verdiğim takipsiz siparişlerin hiç birisi gelmedi takipliler ise üç tanesinden sadece biri geldi. dispute açmak için erken ama takipsiz kargoları ptt içerisinde nasıl öğrenebilirim gelip gelmediğini çünkü postacılara da güvenmiyorum bir tanesine spontane sorduğumda biz kapıya kadar getirmekle yükümlüyüz kapıya bırakır gideriz dedi içime kurt düştü

bizim 13 kasım siparişlerden haber yokken 25 kasımlar beklesin
  • quote:

arkadaşlar 25 kasımda verdiğim takipsiz siparişlerin hiç birisi gelmedi takipliler ise üç tanesinden sadece biri geldi. dispute açmak için erken ama takipsiz kargoları ptt içerisinde nasıl öğrenebilirim gelip gelmediğini çünkü postacılara da güvenmiyorum bir tanesine spontane sorduğumda biz kapıya kadar getirmekle yükümlüyüz kapıya bırakır gideriz dedi içime kurt düştü

Adam doğru demiş takipsizde mevzuat o şekilde,ayrıca adı üstünde takipsiz nasıl öğreneceksin,bekleyecen yapcak bişe yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay maşallah 11.11 kargoları ulaşmayan ne kadar çok kişi var. Benim de 1,5 aydır hala elime ulaşmayan ürünler var. 22 kasımda çinden 2 ürünüm çıkış yapmış ama bizim burda hala hareket yok. PTT nin sitesinden de baktığımda kargolarimin çinden çıkış yaptığı görünüyor , ulkelerarasi gezmeye mi çıktı kargolar nedir anlamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

abi doğru diyosun da takipliler gelmişken takipsizlerin gelmemesi abes aynı uçak kamyon vs de gelmiyor mu bunlar :d

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

abi doğru diyosun da takipliler gelmişken takipsizlerin gelmemesi abes aynı uçak kamyon vs de gelmiyor mu bunlar :d

10 kargonun 2 si geldi takipsizler geldi sadece kargo süreleri 20-55 gün gelmeyenlerin şuanda

• Yurt dışına sevk edilen üründen bir aydır haber yok. Dünya turuna çıktı herhalde
  • 11.11'ler yalan oldu birkaç tanesi geldi ama hala gelmeyenler var sürenin dolmasına 4 gün kaldı son güne kadar bekleyip dispute başlatıcam
  • 11.11 mağduruydum ta ki düne kadar. 70tl lik bir siparişim vardı. Nihayet elime ulaştı
  • erkanbmw E kullanıcısına yanıt
    takipli miydi?
  • Bir daha 11.11 de çok çok büyük bir indirim olmazsa hiçbirşey satın almam. 11.11 de verdiğim 25 dolarlık miband daha halen elime geçmedi. İşin kötü yanı benden bir ay sonra 27.50 dolara satın alanların kargoları ellerine ulaşmış. Anlayacağın 2 dolar kar edecez derken diğerlerine 15 günde gelen kargoyu 60 gün beklemiş olduk. Ürünün geleceği de yok, bomboş bir alışveriş oldu. 1-2 dolarlık ürünlerin 60 günde gelmesine birşey demem ama 25 dolarlık saatin 60 günde gelememesi,60 dolarlık diğer ürünümün de 45 günde anca gelebilmesi kabul edilebilir değil. 35 Euro ya Amazon'dan aldığım ayakkabı bedava kargoyla 3-4 günde elime geçiyorsa, Çin'den aldığım 60 dolarlık ürün için 45 gün beklememeliyim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.