Şimdi Ara

Ali Express Kargom gelmedi hala

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
80
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ali express den 21 nisanda 2 Telefon kılıf 1 tane kırılmaz cam sipariş verdim hala gelen giden yok, baktıgımda Ürünlerin Hava yoluyla gittigini gösteriyor bu 15 gündür böyle. 15 gündür bi sevkiyat havada sürekli uçarmı ? Ne olmuştur acaba 22-23 gün oldu hala gelen giden yok orda Teslimat süresi 7-23 gün diyor. Bugun yarın son günü ancak niye gelmedi ? Dispute açayımmı.

• 2 ayda geldiği oluyor benim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 3 siparişim takipsizdi benim de. Hiçbiri gelmedi. Postacılar cebe mi indiriyor artık bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfaTalasemi

Son 3 siparişim takipsizdi benim de. Hiçbiri gelmedi. Postacılar cebe mi indiriyor artık bilmiyorum

AH bende bilsem, 10-15 gün olmayacagım yakında ancak kargolara hala gelmiş değil Eve gelip gitse daha O kargoyu almam imkansız.
  • millet bu aralar böyle benim kargo 3-4 ayda geldi son siparişlerde,bazıları 15 günde geldi bekleyin biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

millet bu aralar böyle benim kargo 3-4 ayda geldi son siparişlerde,bazıları 15 günde geldi bekleyin biraz

Umudum kesilecek artık ve Şehir dışına çıkmam gereken durumlarda var. Okadar şey sipariş verdim parasında değilimde bekliyorum bayadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicebliy21

quote:

millet bu aralar böyle benim kargo 3-4 ayda geldi son siparişlerde,bazıları 15 günde geldi bekleyin biraz

Umudum kesilecek artık ve Şehir dışına çıkmam gereken durumlarda var. Okadar şey sipariş verdim parasında değilimde bekliyorum bayadır.

postacı takipsizleri posta kutusuna atıp gidiyor,sorun olacağını sanmıyorum
  • quote:

quote:

quote:

Bizim apartmanda posta kutualrı yok :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bizim apartmanda posta kutualrı yok :D

o zaman dua etmeye başla ya girişe bırakır yada dairenin önüne

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.