Şimdi Ara

Ali Erbaş: Ülkemiz imam hatip neslinin gayretleriyle bugünleri yaşıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
5.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhhahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaHahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhhahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaHahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhhahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaHahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhhahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaHahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhhahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam hakli hic bukadar aclik fakirlik yolsuzluk hirsizlik olmamisti imamhatipliler sagolsun bu gunleride gorduk
  • bu kesin dogru haberdir.ben sahsen ikna oldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu zerzavatlar yüzünden imam ve hatip kelimlerini kötülemeyeceğim sonuçta atatürkten sonra en çok saygı duyduğım insan imam ömer muhtardı

bu ülke ne çektiyse din sömürücülerinden çekti 100 sene önce atam bunların ne mal olduğunu gördü ve gerekeni yaptı bu sömürücüler değilmiydi menemende kubilayı katledenler şeyh ,şıh ayaklarıyla ölüüm fermanı çekenler allah bunların belalarını versin

sorun esasında cehalettir elin ingilizi,yunanı,yahudisi bu ülkede din üzerinden bir çok sömürü olduğunu biliyor ve milleti kışkırtıyor gözünüzü seviğim eğer birisi din ile ilgili konuşuyorsa o kişiden daha fazla şüphelenin ve söylediklerini araştırın. çevremde din muhabbeti yapıp yalan ,haram nedir bilmeyen o kadar çok insan varki
  • Adam haklı hep onlar yüzünden.
  • Yazık. Koltuk için bu kadar değişik şeyler söylemek.

RTE korkusu Allah korkusunun üstüne çıkmış. Allah'tan korkan böyle şeyler söylemez.

• Tabi kartal imamhatip olmasa mesela ülkede kimi makam mevki sahibi kimi mühendislerin başına müdür yapacaklardı merak konusu sonra diyorlarki mühendislerimiz gidiyor bilim adamlarımız gidiyor ne para için ne pul için gidiyorlar ben söyleyeyim hak hukuk adalet özgürlük için gidiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falre -- 28 Mayıs 2020; 22:12:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • swap duası amin
  • quote:

Orijinalden alıntı: shegenli chingen

bu kesin dogru haberdir.ben sahsen ikna oldum
    Yalan mı sence bu haber. Dememiş ya yani

• Long Nightt kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam olay bu. Eskiden orta bi puan alan kişi mesela 3 farklı anadolu lisesi arasında seçim yaparken şimdi o 3 okuldan 2si imam hatip oldu. Anadoluya puanı yetmeyince ya ihl ya da meslek lisesine gidiyo çocuk

• Ha şunu bileydin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

En mümin ve insanı duygularımla yazıyorum ki şu herifi duvardan duvara vurur, ağzını burnunu seve seve darmadağın ederdim fırsatım olsa.
    Go to Silivri

• Eğitim Sağlık ve Diyanet özelleştirilmeli yoksa böyle ağlarsınız

• flegga34 kullanıcısına yanıt
    Ihl ye gitmesi geleceği için daha parlak durum onu gösteriyor

• Meslek lisesinden 70 ortalama ile mezun oldum ama eminim bunların en yüksek puanlısından daha iyiyimdir.

• eşruhuum kullanıcısına yanıt
    Libya lideri Ömer muhtar mı? O ise bu işe hiç karıştırma. Filmindeki gibi biriyse çok iyi bir komutan ve bağımsızlık sevdalısı biriydi. Dini kullanarak sömürü yapmadı.

• İnsanı dinden soğutur bu diyanet ve akp. Yazık ya.

• İmam hatip e giden varmı la? Bİldiğim kadarı ile açtıkları tüm imam hatipler boş.

Birde genel oalrak bu okulların başarı oranları çok düşük oluyor. Muhafazakar aileler bile çocuklarını imam hatip göndermiyor.

Şurada çok koyu AKP yi savunan 3-5 isim var. ben yazmayım şimdi ama böyle 59 lu x2 li 15 li arkadaşlar var. mesela onlar okumuşlarmı imam hatip merak ettim yani Ali erbaş ın bahsettiği gençler bunlar olabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Libya lideri Ömer muhtar mı? O ise bu işe hiç karıştırma. Filmindeki gibi biriyse çok iyi bir komutan ve bağımsızlık sevdalısı biriydi. Dini kullanarak sömürü yapmadı.
    filmde görünenller çok az kısmı ömer muhtar ayriyetten imamdı bölgesinde kuranı ve dini bilimleri öğretme görevi vardı basit bir insan değildi islamı her defasında doğru şekilde uygulamaya çalışıp öyle yol göstermiştir çevresindeki satılık adamlarlan anlaşsaydı krallar gibi var içinde yaşardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

İmam hatiplere verilen değerin onda birini meslek liselerine de versek çoktan uçuşa geçmiştik
    Meslek liselerinde uzun eşşek oynatan hocalarla mı yapacaksın

Türkiyede ne kadar meslek lisesi hocası varsa eğitim ve piskoloji testine sokacaksın

Meslek liselerinde ahır eğitimi veriliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 29 Mayıs 2020; 10:8:33 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.