Şimdi Ara

Ali Babacan'ın Odtüyü 4.00 ile bitirmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Reklamını yapmak gibi olmasın ama yiğidi öldür hakkını ver demişler, biz 219'u 3. kerede zor verirken adam üniversiteden 1. mezun oluyor

www.hurriyet.com.tr
    Kolej yıllığında bile yazılı çok iyi alışverişçidir Ali Babacan
    https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/kolej-yilliginda-bile-yazili-cok-iyi-alisveriscidir-ali-babacan-322843

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romario11111 -- 17 Aralık 2021; 9:19:24 >

• Akademik başarı denilen şeyle yönetim ve siyaset başarıları arasında doğru orantı yok.
    ha düşük akademik başarılı herhangi bir eğitim kurumunda sivrilmemiş biri çok mu iyi yönetir tabiki hayır ama akademik başarısı olan biri de her şeyde iyi olacak diye birşey yok.
    Adamın akademik başarısını öne sürerek seçilmesini isteyenler için diyorum bunu.

en büyük örnekleri Türkiye'de 90lardaki 2000'in başındaki siyasetçiler. Bu adam seçilse (%0 ihtimal veriyorum) erbakanın kötü bir replikasından başka birşey olamaz.

Toplumun yapısını analiz edebilen,ülkedeki asıl açıkları(ekonomik, toplumsal, eğitim vs.) bulup onların üstüne basabilen yanlışı değil doğruyu öne süren bana önceki kötü yönetimleri hatırlatmayacak birinin aday olup seçilmesini isterim.

Şuanki asıl "sorun" diye ekonomi gösterilse de aslında ülkenin en büyük sorunu kültür ve eğitim. Sorunların sonuçları genelde başka bir sorunun nedenidir.

Örneğin ekonomi dışında "şuanki yönetimin yanlış yaptığını düzeltecek misiniz? " sorularını hep geçiştiriyor, görmezden geliyor, ya da kesin bir dille hayırlıyor. Benim tek derdim açıkçası para değil, ülkede 50 tane yanlıştan birini düzelteceğim diyeni mi seçersiniz daha fazlasını mı? Şuan çekimserim oy kullanma konusunda ama bu adama da atmam. Aynı dünya görüşüne sahip iki arkadaşınız var ama aranız bozuluyor(artık nedenini bilemiyoruz :) ) sizin o insanlarla aranız bozulduğu için kafanızdaki düşünceler değişiyor mu? Hayır. Sadece ona belli nedenlerden dolayı kızgınsınız ama yine de aynı görüşe sahipsiniz. Bunu böyle de algılayabilirsiniz.

Malum adamın truva atını hatırlatıyorlar bana deva ile davutoğlunun gelecek partisi.
  • Tansu Çiller'e de bakabilirsin . Aynı zamanda Necmettin Erbakan'a

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adamın kadrosunu beğeniyorum,düşüncelerimizde birebir uyuşuyor ama yanlışı gördüm 5 yıl sonra ayrıldım hakkında soru gelince geçiştirmesi saçma.Dürüst olup evet böyle bir yanlışım oldu özür dilerim demesi yerine geçiştiriyor.İlk önce dürüst olmalı bir siyasetçi,güvenemediğimden dolayı oy vermeyecem ona

• ben de katılıyorum. çok sıcak bakamıyorum partisine. kendi geçmişi ve partisindeki bazı skandal isimler hakkında hala doyurucu bir açıklama yapmadı. ha ama sezarın hakkı sezara, parti tüzüğünü gerçekten iyi hazırlamışlar. zaten daron acemoğlu'nun dar koridor kitabı kutsal kitabı gibi bir şey parti programının.

• Mustafa Ergen’i araştırabilirsiniz, şu anda İTÜ’de profesör

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Akademik başarı denilen şeyle yönetim ve siyaset başarıları arasında doğru orantı yok.
    ha düşük akademik başarılı herhangi bir eğitim kurumunda sivrilmemiş biri çok mu iyi yönetir tabiki hayır ama akademik başarısı olan biri de her şeyde iyi olacak diye birşey yok.
    Adamın akademik başarısını öne sürerek seçilmesini isteyenler için diyorum bunu.

en büyük örnekleri Türkiye'de 90lardaki 2000'in başındaki siyasetçiler. Bu adam seçilse (%0 ihtimal veriyorum) erbakanın kötü bir replikasından başka birşey olamaz.

Toplumun yapısını analiz edebilen,ülkedeki asıl açıkları(ekonomik, toplumsal, eğitim vs.) bulup onların üstüne basabilen yanlışı değil doğruyu öne süren bana önceki kötü yönetimleri hatırlatmayacak birinin aday olup seçilmesini isterim.

Şuanki asıl "sorun" diye ekonomi gösterilse de aslında ülkenin en büyük sorunu kültür ve eğitim. Sorunların sonuçları genelde başka bir sorunun nedenidir.

Örneğin ekonomi dışında "şuanki yönetimin yanlış yaptığını düzeltecek misiniz? " sorularını hep geçiştiriyor, görmezden geliyor, ya da kesin bir dille hayırlıyor. Benim tek derdim açıkçası para değil, ülkede 50 tane yanlıştan birini düzelteceğim diyeni mi seçersiniz daha fazlasını mı? Şuan çekimserim oy kullanma konusunda ama bu adama da atmam. Aynı dünya görüşüne sahip iki arkadaşınız var ama aranız bozuluyor(artık nedenini bilemiyoruz :) ) sizin o insanlarla aranız bozulduğu için kafanızdaki düşünceler değişiyor mu? Hayır. Sadece ona belli nedenlerden dolayı kızgınsınız ama yine de aynı görüşe sahipsiniz. Bunu böyle de algılayabilirsiniz.

Malum adamın truva atını hatırlatıyorlar bana deva ile davutoğlunun gelecek partisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medness -- 17 Aralık 2021; 18:53:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şeyh saiti de anıyor mültecileri de savunuyor bu adamla kafamızın uyuşma imkanı yok

• Beyacun Çekmezoğlu B kullanıcısına yanıt
    şeriatçı vibe'ı var evet mültecileri nerde övdü görmedim aksine göndercez fln gibi bir söylemini hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-95F633C57 -- 17 Aralık 2021; 19:28:46 >
  • Mültecilerin ekonomik bir zararı falan yok diyerek Özdağ'a karşı çıkıyordu. Tabi Özdağ bunun seviyesine düşecek bir adam değil.

En son Altaylıya çıktı ekonomi hakkında da konuştular,altaylı bu mültecileride sordu o da dedi ki su anda ekonominin kötü olmasında çok az bir etken mülteciler dedi

yaşından büyük sözler sevgili çekmezoğlu, katılıyorum sana 

• mavi akpli olduğu gerçeğini değiştirmiyor, ba*acanını da al git şimdi. turuncu akp ile beraber baraj altı kalacaksınız, türk halka uyandı.

nerde seyh sait i andı ??

• aha geldi devacı lib

• AKLFKAMCLSMFLEMFWKF PP’YE PATLADIM

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mültecileri göndermeye uluslararası hukuk izin vermez diye açıklaması var diye biliyorum

• https://medyascope.tv/wp-content/uploads/2021/06/Image-3-1-560x750.jpeg

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.