Şimdi Ara

Ali Babacan: Bahçeli'nin ülkeye hangi faydası dokunuyor, merak ediyorum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
12.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
296 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu maaşlı trole cevap vermekle uğraşma hocam günlük propaganda kotaları var bunların. Cevap yazdıkça o kotaya yaklaşıyorlar sayende para kazanıyorlar.
  • 2K23 kullanıcısına yanıt
    Sesli güldüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel ülkemi forumda siyaset tartışmaya kadar düşürenlere veyl olsun.

• Devlet bahçeli erken seçimden sorumlu bakan . Önüne ip attıklarının yanında duran şahsiyet. Yaşlı kurtçuk.

• Türkiye'de Türk milliyetçisi olmayan HDP dışında parti mi var? MHP nin akpden veya chpden farkı ne? y.o.k sadece bir simge
  • Sen akp de iken ne faydan dokunduysa onun da o faydası var.

• Bahçeli'nin bi faydası yok kabul, kendinin ne faydası dokunmuş bi de bunu sorgulayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vatandaş için gram proje üretmeyen,iktidara gelmek için ufacıkta olsa bi arzusu olmayan kişi

• haftada bir twitterdan mani ya da tekerleme yazıyor o kadar. şimdi çok eleştirdikleri Abdullah Gül'ü kendileri devreye girip seçtirdi, çabuk unutmuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

Şuan Devlet beye sövenler eğer o teklifi Devlet bey kabul etseydi kendisini yere göğe sığdıramayacaktı.

O değil onca işin gücün arasında böylesi kişiliği ve karakteri yerine tam oturmamışları adam yerine koyup bir konu üzerinde onlarla tartışmaya çalışıyorum ya kendime çok kızıyorum. :)

Alıntıları Göster
    doğru, zamanında onu yapsaydı; o sarayı başına yıkacağım vb. sözlerini yemek yerine arkasında durabilseydi hırsızlar hak ettikleri yere gönderilir, silahlı kuvvetlerin sözü dinlenmeye devam edilir ordu içindeki çürük domatesler fetöcüler ayıklanır, 15 temmuz gibi bir acıyı yaşamazdık. yargı bağımsızlığını olabildiğince korumaya devam edebilir, bu milletin .mına koyacağız denilen 5 para etmez sülükler seslerini yükseltmeye devam edemezlerdi. olabildiği kadar normal bir ülke olarak devam edebilirdik.
    en azından bunlar için bir umudumuz olurdu.

senin gibiler için anlaması kolay değil tabi. kendini tatmin etmeye devam et sen.

• En azından yıllarca fedin paralarını fütürsuzca alıp, inşaate gömüp, ülkeyi borç batağına sokmamış.
    Vay be, kader de bahçeliyi savunmakta varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 23 Mayıs 2020; 13:40:53 >
  • bir kere de yaralı parmağa krem sür anlamında demiş
  • Çok 1 halt başardığınızı sandığınız yerel seçimlerde ülke geneli oy oranları bu:

Ali Babacan: Bahçeli'nin ülkeye hangi faydası dokunuyor, merak ediyorum

Genel seçime mi inandınız şimdi de :d

Komik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Numenorian Man

Çok 1 halt başardığınızı sandığınız yerel seçimlerde ülke geneli oy oranları bu:

Genel seçime mi inandınız şimdi de :d

Komik.
    Cumhur İttifakı'Nın kazandığı bazı iller;

Niğde, Çocum, Kırıkkale, Bayburt, Erzincan ...

Şu kazandık dediğiniz bütün illerden elde edeceğiniz paranın toplamı bile, İstanbul'dan kaybettiğiniz kadar değildir. Gerçi bunu siz de biliyorsunuz, her gece sosyal medyada İmamoğlu'nu karalamaya çalışmanızdan belli. Bitlis, Muş, Adıyaman yönetiminde başarılar.

• yıllardır bende bu soruyu soruyorum. sonuç "0"
  • Ali Babacan: Bahçeli'nin ülkeye hangi faydası dokunuyor, merak ediyorum

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.