Şimdi Ara

Ali Babacan: Bahçeli'nin ülkeye hangi faydası dokunuyor, merak ediyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
12.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
296 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gemi su almaya başladığında ilk önce gemiyi Kaptan ve tayfası terkeder.Bu da o geminin tayfasıydı.Kendinin ne faydası dokunmuşta sağına soluna sarıyor şimdi önce kendisiyle yüzleşsin.
  • Her Türlü Milliyetçiliği ayaklar altına aldık. Diyen sahsima koltuk değnek ligi yapmak dışında hic bir isi yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençlere kasetin ne kadar kötü bir şey olduğunu anlatıyor.
  • Babacan Bahçeli'ye kasıtlı saldırıyor. Bahçeli bu yemi muhtemelen yutar ve Babacan'ın reklamını yapar derim.
  • Bahçeli koalisyon hükümeti kurulacakken diğer muhalefet partileri ile hükümet kurmaya yanaşmayan seçimlerin tekrarlanmasına neden olan kişidir.
  • Kağıt üzerinde iyi ki enflasyonu tek haneye indirebiliyorlar. İndiremeseler neler inecek aşşa acep... Ne yeni ne de eski partilere güvenim var. Hepsi boş gözümde.

• İşler kızışıyor mısır kola alıp izlemek isterdim ama kola 7.5 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Olum benim aldığım eğitimin zekatıyla senin gibi 10 tanesi aydınlanır. Çürümüş fikirlerini kendin gibilere sakla.

Alıntıları Göster
    Paşam lisansımı itü de yüksek lisansım hava harp okulunda tamamladım. Forumda bilen bilir.

Ortaokul-lisedeki takdir belgelerinle mi şov yapacaksın bana? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yok paşam benim bu ülke dışında hayat kurma gibi bir hayalim hiç olmadı yurt dışı düşünmedim hiç.

Ama gelmiş olsaydım kim kimi nasıl düdüklüyor görürdün paşam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 21 Mayıs 2020; 20:11:32 >
  • "Bahçeli, 20 banka iflas ederken, Türkiye fakirleşirken ne yapmış onu anlatsın. Şu anda iktidar güçleri ellerinde, Türkiye’yi sıkıntılı durumdan çıkarmak için ne yapıyorlar, onları anlatsınlar. Ülkeye hangi faydası dokunuyor? Ben bunu çok merak ediyorum. Yoksa ona çamur at, buna çamur çok kolay işler"

Babacan Ankara'dan konuştu, kapak sesi İzmir'den duyuldu. Yemin ediyorum akıl ve zekasıyla siyaset yapan birini görünce (Babacan) sevinçten ağlayasım geliyor.

• Stepne görevi görüyor ya..Lastik patlayınca bagajdan çıkarıp takıyorsun..
  • bu güne kadar iki tip iktidar gördüm
    1-doğru konuşup yanlış yapan
    2-doğru konuşup hiç bir şey yapmayan

doğru konuşup doğru yapanı görmedim duymadım
  • Ali Babacan: Bahçeli'nin ülkeye hangi faydası dokunuyor, merak ediyorum

Babacan'ı kızdıran fotoğraf bu! Bu fotoğrafa en çok fetö kuduruyor, çünkü Bahçeli olmasaydı Erdoğan'ın elini kolunu bağlamak daha kolay olacaktı!! Bu bakımdan Babacana olan şüphelerim daha da arttı..

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Babacan'ı kızdıran fotoğraf bu! Bu fotoğrafa en çok fetö kuduruyor, çünkü Bahçeli olmasaydı Erdoğan'ın elini kolunu bağlamak daha kolay olacaktı!! Bu bakımdan Babacana olan şüphelerim daha da arttı..
    Bu biraz şey gibi olmuş kardeş. "Başkanlığa abd, fetö, pkk karşı o zaman başkanlık doğru bir sistem" deyip aylarca bunun propagandasını yapmaya benzemiş. Fetö vardı ve bitti en azından etkisi yok denecek kadar azaldı. Fetö bu fotoya mı kuduracak. Kargalar güler. Şu an fetö nerede ve nerede kümelenmişki?? Pkk'nın kandil lokasyonu gibi bir konumları var mı.

Ek: Türkiye Cumhuriyetinin Tsk'sı, Emniyet kurumları varken bahçeli destek verdi diye Erdoğan'ın elini bağlayamadılar demek. Ne bahçeliymiş bu. 15 temmuz öncesi alçak, şerefsiz, adi, aşağılık diye hitap ediyorlardı birbirlerine, demek ki sayın bahçeli büyük ve öngörülü bir siyasetçi değil ki zamanında o tehlikeyi görememiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exellanss -- 21 Mayıs 2020; 22:45:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Babacan Bahçeli'ye kasıtlı saldırıyor. Bahçeli bu yemi muhtemelen yutar ve Babacan'ın reklamını yapar derim.
    Bahçeli ancak Ali Babacan'ın getir götürünü yapar , ona da zaten yasına hürmeten Babacan izin vermez.
  • Babacanın taktiği mhp üzerine oynayarak millet ittifakından çıkma durumu olan iyi partiyi yanına alıp yeni bir ittifak kolu açarak ve iyi partinin kendisinin desteklediği bir yarışa girmek.Yani babacan direkt aday olmak için altyapı hazırlamaya çabalıyor ve mhp - iyi parti kanadından yanına siyasetçi çekmek istiyor milliyetçi oyları bölmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exellanss

Bu biraz şey gibi olmuş kardeş. "Başkanlığa abd, fetö, pkk karşı o zaman başkanlık doğru bir sistem" deyip aylarca bunun propagandasını yapmaya benzemiş. Fetö vardı ve bitti en azından etkisi yok denecek kadar azaldı. Fetö bu fotoya mı kuduracak. Kargalar güler. Şu an fetö nerede ve nerede kümelenmişki?? Pkk'nın kandil lokasyonu gibi bir konumları var mı.

Ek: Türkiye Cumhuriyetinin Tsk'sı, Emniyet kurumları varken bahçeli destek verdi diye Erdoğan'ın elini bağlayamadılar demek. Ne bahçeliymiş bu. 15 temmuz öncesi alçak, şerefsiz, adi, aşağılık diye hitap ediyorlardı birbirlerine, demek ki sayın bahçeli büyük ve öngörülü bir siyasetçi değil ki zamanında o tehlikeyi görememiş.

Alıntıları Göster
    Benim demek istediğim Bahçeli desteği olmasaydı Erdoğan'ın işi çok daha zordu. Ayrıca başkanlık sistemine fetö ve pkknın karşı olduğu doğrudur ama bu terör örgütleri bu sistemi Erdoğan getirmek istediği için karşıydılar, çünkü her iki örgüt içinde AKP-MHP birlikteliği kendileri için kabus. Bu kabus onlar açısından devam ediyor ve açıkçası bende canı gönülden destek veriyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Benim demek istediğim Bahçeli desteği olmasaydı Erdoğan'ın işi çok daha zordu. Ayrıca başkanlık sistemine fetö ve pkknın karşı olduğu doğrudur ama bu terör örgütleri bu sistemi Erdoğan getirmek istediği için karşıydılar, çünkü her iki örgüt içinde AKP-MHP birlikteliği kendileri için kabus. Bu kabus onlar açısından devam ediyor ve açıkçası bende canı gönülden destek veriyorum..

Alıntıları Göster
    Niye kabus olsun kardeş, 90'larda AKP-MHP ittifakı yoktu, başkanlık sistemi de yoktu ve pkk'ya çok ciddi darbeler vuruldu. Yani başkanlık sistemi ile terörle mücadelenin pek bir ilintisi yok. Türkiye Cumhuriyeti şahıslar ve partiler ülkesi değildir.

Türkiye'deki başkanlık sistemi dediğiniz şey içi boş ve tek 1 adama indirgenmiş yönetim modeli. Abd'de de başkanlık var deyip bu sistemi getirmek Türkiye tarihinin en büyük felaketiydi. Başkanlık gelince şu olacak bu olacak denilen hiçbir şey olmadı.

Ülkedeki başkanlık sistemi denetime kapalı ve şeffaf olmayan ve otoriter bir sistem bunun meyveleri de ekonomideki kırılganlıkta ortaya çıkıyor.

Yani bu sistem diyelimki terörle mücadelede işe yarıyor ama ekonomide asla işe yaramaz. Benim yaşam standardıma engel olan sisteme destek vermem mümkün olamaz. 24 Haziran'da şu kardeşinize verin yetkiyi dediler, faiz lobisi ile mücadele edeceğiz dediler değişen hiçbir şey olmadı.

Yani işin özü, başkanlık sistemi bu ülkenin ekonomik anlamda felaketi oldu. Rakamlar da ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exellanss -- 21 Mayıs 2020; 22:58:29 >

• Püskevit satışlarını arttırıyor ...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.