Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Algılayıcılar Mı Bozuldu ?

1
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Algılayıcılar Mı Bozuldu ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2681 Mesaj
    Beyler Sistem İmzamda

Normal İnternette Takılıyordum Bir Minecraft ı Açayım Dedim PlayClawda Açıktı Bir Baktım Cpu 77 Derece Sonra Gittim Cpu Soğutucusunu Yokladım Max 40 Derece Soğutucu

Aida64 ü açınca kuzey köprüsü de 92 Dereceye Uçmuş Gözüküyor ? onu da yokladım Max 50 Derece

|
    |
    Amd Fx 8320 , Gigabyte 990XA UD3 , Sapphire R9 280 Dual X , Gskill 8 Gb (2X4Gb) RipjawsX 1600 MHz Cl9 , Seagate Barracuda 1 TB HDD , Sandisk 128GB Standart Sata 3.0 SSD Corsair Carbide 200R 550 W , Zalman CNPS12X , Aoc E2262Vw , Logitech G103 , Logitech G300s , Logitech X530 , Logitech Driving Force GT
  • Yarbay
    6502 Mesaj

Walla normalde 2-3 sn zor tutman lasım o tür bi sıcaklık yoksa sensörlerde sıkıntı vardır yada cpu soğutucusunu tam oturmadı işlemci ısınıo cpu soğutucusuna iletemio ısıyı ve kuzeyköprüsünün iç sıcaklığıda olabilir ama pek sanmam ama cpu soğutucusu tam oturmamış olabilir.Benim anakartta giga cpu sıcaklığını 15 derece falan fazla gösterio normalde 40 falansa 50-55 gösterio ama çekirdek iç sıcaklığını doğru gösterio seninki hem çekirdek hemde cpu sıcaklığı yüksek cpu fanı tam oturmamış yada termali bitmiş olabilir yada tamamen bozuk sensörlerin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 9 Ağustos 2014; 8:29:02 >
    |
    |
    AhmetY58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Paykasa
üniversite
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.