Şimdi Ara

#algidaylagulumse ile Swarmda Check in Yap Anında Migrostan Dondurma Kazan (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.018
Cevap
48
Favori
72.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 dk sonra gidip almayi deniyorum supriz olmaz insallah kasada sonra geri birakicam :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

5 dk sonra gidip almayi deniyorum supriz olmaz insallah kasada sonra geri birakicam :/
    Cevabını merakla bekliyoruz

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Yolun açık olsun yiğidim.Meraklı gözler seni bekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • swarm da bitti mi?

• Bugün düşüyorda yarın düşmeyebilir indirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Ayni kodlari farkli kartlara tanimlayabiliyor muyuz? 100 tane alan ac gözlü canavar böyle almis olabilir deneyen oldu mu?

Yada ayni numarayla ikinci money kart eslestirebiliyor muyuz?

Uygulamaya 2. 3. money kart nasil tanitabiliriz?

Şu sorulara insanlik icin nezaketen bi cvp verin de gidip deneyeyim sizler icin de cvp olur belki sevgili egoist yurdum insani 😒
    - Bir kod yanlızca bir karta tanımlanabilir.
    - Bir numaraya sadece bir money card eşleştirilebilir.
    - Fazla dondurma alan arkadaşlarda muhtemelen farklı numaralara ait birden fazla money card var.

- Önceki yıllarda stoğun bittiğine hiç şahit olmadım. Migros şubelerinde online stok yönetimi var, ürün bittiği anda merkezden sevki yapılıyor. Yani bırakın isteyen istediği kadar alsın, her biriniz yüzlerce dondurma alsanız bile Unilever'de sinek ısırığı kadar etki yapamazsınız. Firma için Magnum'un da Max'ın da maliyeti aynı. Çünkü üründen ziyade ambalaj- fabrika - personel - sevkiyat asıl masraf kalemleridir. Onun için en ucuz ürün ne ise ona göre kar marjını tahmin edin.
    En ucuz dondurma sanırım 1 TL, onu maliyetine satsa bile 4,50 TL değerindeki Magnumlardan nasıl bir kar sağladığını siz düşünün.
    Biz burada konuşup anlattıkça Algida inanılmaz reklam yapmış oluyor. Televizyona parayla yaptırdığı reklamdan çok daha düşük bir maliyete hem de.

• İsteyen istediği kadar alsın . Koskoca Algida ve Migros donanımhaber yüzünden durdurmadı kampanyayı . Kimse kimseyi suçlamasın . Herkes kanpanya kurallarına göre hareket ederek alıyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: buray16

Bugün düşüyorda yarın düşmeyebilir indirim.
    Denediniz mi bugün?

• 4 gundur duzenli olarak alan olucu arkadaslardan bugun yani 5. defa alan oldu mu?
    oyleyse kapatalim hesabi aksam olmadan ;)
  • Ben 2 gün aldım bugün sanal marketten denedim 0.01 kuruş gösteriyor yani. Yine veriyor

• Tebrikler bitirmişsiniz

Stoklarda yeterli ürün yoktur
  • yog errf kullanıcısına yanıt
    Sanalda düşüyor

• pascalonur P kullanıcısına yanıt
    Hocam farkılı money carda ihtiyaç yok tek bir money karta farklı nunaralardan alınan kodlar eklenebiliyor tek bir money karta tanımlı 9 10 dondurma olabiliyor

• yog errf kullanıcısına yanıt
    Ben az önce jet kasadan 4 tane(yazıyla dört) aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06Ankara06FB -- 16 Mayıs 2018; 10:28:2 >
  • 4. Sefer 5. Sefer alan varmı bugün ???

• tigers615 T kullanıcısına yanıt
    Yukarıda arkadaş 100 tane almış o yüzden farklı kartlardan bahsetmiş arkadaşımız.
  • 06Ankara06FB kullanıcısına yanıt
    İlk defa mı aldınız? Yoksa eskiden aldığınız kartla mı aldınız bir daha?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigers615

Hocam farkılı money carda ihtiyaç yok tek bir money karta farklı nunaralardan alınan kodlar eklenebiliyor tek bir money karta tanımlı 9 10 dondurma olabiliyor
    Dediğiniz doğru, tek bir kartla günde yaklaşık 10 çeşit dondurma alınabilir.
    Bahsi geçen konu günde 100 dondurma almak, onun için de 10 farklı kart lazım.
  • Kod takas grubu var mı hala ben göremedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar az önce gidip aldım kartıma tanımlı olarak sıkıntı yok. İlk gün tanımladım kartıma ve bugün bile aldım yani. 5 gündür problem yok :)

Bugün vurgunu yaptım 56 tane dondurma :) Tabiki şaka arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj halid -- 16 Mayıs 2018; 10:36:53 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.