Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.140
Cevap
170
Favori
468.480
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam hocam. Bu yaptığınız yöntemi bilmiyorum. Öğrenmekte istemiyorum. Ama sizden ricam yöntemi kullanmamanız. Çünkü hileli kod alımını Algida tespit ediyor ve tüm kodları geçersiz yapıyor. Bugün 5-6 hilesiz kodum çalışmıyordu. Hileli kodlar yüzünden hilesiz kodlar da yanıyor. Algida hilesiz kodları teker teker iptal etmek yerine piyasadaki tüm kodları iptal ediyor ve kurunun yanında yaş da yanıyor lütfen hile kullanmayın. Konu sahibi arkadaş bunu ilk mesaja eklerse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona sms gelmedi ne yapmak lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    özelden ne istiyorsanız verebilirim bugünlük hakkınız gitmiş
  • Kodlar 24saat mi geçerli.

• Abi bu kasiyerler şaka gibi kimi yerde adamlar istediği kadar alıyor kimi yerde 1 karta 1 dondurma deyip vermiyorlar. Bu arada magnumlara kim ambargo koydu 3 gündür 1 tane magnum zor çıktı, küfür eder gibi :D
  • sifresiz alma olayi nasil oluyor dün 1magnum 1nugger aldim sifre ile simdi gitsem yine ikisini sifresiz alabilirmiyim

• Arkadaşlar 2 tane kod pm atar mısınız? Kod alamadım, telefona kod gelmiyor ilginç bir şekilde. Hanımla gidiyoruz migrosa iki tane kod pm atarsanız biz de nasiplenelim. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar ben ailemin adına felan gönderdim ama bu kodları kasaya söyleyip kendi kartımdan alamayacak mıyım?

• 0.01 kurus olayını nasıl halledıyorsunuz

• anilzi A kullanıcısına yanıt
    bugün şifresiz olarak 1 magnum ve 1 nugger alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Erpek

hocam vermemesi imkansız aynı kartla kasiyerler de bir sorun var siz zorla devam etmesini söyleyin verecektir

kod 7 haneli gelmiş, sanırım bu yüzden alamadım
  • lacrymosa86 L kullanıcısına yanıt
    başına 0 ekleyecektiniz hocam
  • Alin kullanin ben kullanmadim, kodlar kullanılmış çıkabiliyor Ayni kodları veriyor devamlı o yüzden laf etmeyin

• Arkadaşlar elimde Magnum kodu olan 1 tane PM ile yardımcı olabilir mi

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    hayır
  • Sistemde açık vardı,1 telefon numarasıyla kodu aldıktan sonra geri gelip sınırsız dondurma kodu alınabılıyordu ne yazıkkı erken uyanmıslar,kapatmıslar.Sabah saatlerinde bir adamda yuzden fazla dondurma kodu vardı :D
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Gerekmiyor

• furkana. F kullanıcısına yanıt
    Alırsınız sorun olmaz. Kodun kimliği yok. Kodları bir kere tanımlayın birdaha koda ihtiyaç yok.

• O adamın aldığı 100 den fazla dondurma kodu hileli yolla alındı ancak bu dağıtma sistemi o hileli kodları dağıtıldı olarak algılamıyor. Ve hile kullanan kullanıcı kodu kullanıyor. Sonra algida kullanılmış kodu hile kullanmadan kod alan kullanıcıya gönderiyor. Hilesiz kullanıcı kullanılmış kod hatası alıp mağdur oluyor.

• Arkadaşlar magnum kodu yollayabilecek varmı pmden?
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.