Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.140
Cevap
170
Favori
468.480
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tek kart 5 çeşit.

Ben 5 çeşit bile alamadım:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pascalonur P kullanıcısına yanıt
    Nugger sandviç (winner) mi hocam?

• balci1987 kullanıcısına yanıt
    Bu 3 adet kart farklı kişilere yani farklı telefon numaralarına kayıtlı değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackOP

Aynı gün hepsini alabilirsin. Aynı çeşitten daha önce almadıysan ve kodun varsa alabilirsin.

Ya beyler daha önce almış olmama rağmen fiyat düşmüyor dedi geçen gün bana. Sorun olduğu için mi acaba? Habire kodla uğraşıyorum. Ona rağmen fiyatın düşmediği oluyor.
  • nugger winneri hangi kart ile alıyosunuz ? eski nugger sandwich alınmış karta nugger sandwich koduyla winner geçer mi

• geçmez !
    eski/yeni kartta NUGGER kategorisi altında (NUGGER oreo hariç) her karta 1 defa alınabilir.
  • ALABİLECEĞİMİZ ÜRÜNLER

1-MAGNUM DOUBLE ÇİKOLATA

MAGNUM DOUBLE KARADUT BÖĞÜRTLEN

MAGNUM DOUBLE YER FISTIĞI (FISTIK EZMESİ) >bunu hiç görmedim gittiğim Migros'larda

2-CORNETTO CLASICCO (karadut kaymak ve çikolata kaymak)

3-BOOM BOOM

4-NOGGER WİNNER

5-NOGGER OREO

• Kampanya başladığının 2. gününde kartimla sadece magnum çeşidini sadece 1 defa almıştım. Sonra kampanya karıştı eski kartlar geçersiz oldu muhabbeti oldu. Ben simdi bu kartla sadece 1 dondurma almama rağmen diğer çeşitleri 1 kez alamıyor muyum kampanyanın 2. gününde kullandığım icin?

• quote:

Orijinalden alıntı: carpediem2012

Kampanya başladığının 2. gününde kartimla sadece magnum çeşidini sadece 1 defa almıştım. Sonra kampanya karıştı eski kartlar geçersiz oldu muhabbeti oldu. Ben simdi bu kartla sadece 1 dondurma almama rağmen diğer çeşitleri 1 kez alamıyor muyum kampanyanın 2. gününde kullandığım icin?

evet her kartınızla toplam 5 çeşit (almadıklarınız)dondurma alabiliyorsunuz ;

magnum duble,
    cornetto classic,
    nugger WİNNER,
    boom boom ve
    nugger oreo,
  • Eski kart olsa da almadigim dondurmaları alabiliyor muyum ilk gün sadece 1 çeşit aldığım için? Alamayan eski kartlar şartlar değişmeden önce her çeşitten bir ya da daha fazla almış olanlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpediem2012 -- 23 Nisan 2017; 1:14:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem2012

Eski kart olsa da almadigim dondurmaları alabiliyor muyum ilk gün sadece 1 çeşit aldığım için? Alamayan eski kartlar şartlar değişmeden önce her çeşitten bir ya da daha fazla almış olanlar mı?

eski/yeni fark etmiyor,
    her kart 5 çeşit dondurmayı KOD ile alabiliyor ;

magnum duble,
    cornetto classic,
    nugger WİNNER,
    boom boom ve
    nugger oreo,
  • Kampanya davincinin sifresine dondu. Sizin yapacaginiz kampanyaya da sartlarina da ayri ayri... Bu kadar adam toplanmis kampanyayi cozmeye calisiyor. Windows gibi her gun ayri guncelleme geliyor, her guncelleme farkli sorun getiriyor.

• Konunun ilk 7-8 sayfasında o kadar çok dondurma adı teleffuzu gördüm ki daha yemeden midem bulandı, adını zikretmem yeterli oluyor midemin almaması için. Ölücülüğün de bir sınırı var!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

quote:

Orijinalden alıntı: BlackOP

Aynı gün hepsini alabilirsin. Aynı çeşitten daha önce almadıysan ve kodun varsa alabilirsin.

Ya beyler daha önce almış olmama rağmen fiyat düşmüyor dedi geçen gün bana. Sorun olduğu için mi acaba? Habire kodla uğraşıyorum. Ona rağmen fiyatın düşmediği oluyor.

Eğer kodu daha önce denediysen iptal olmuş olabilir. Sıfır kodla , yeni karta dene. Nogger sandwich alamazsın. Onun yerine sandwich koduyla winner alabilirsin.
  • ramazan94 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.
  • 1 kartla bir günde 5 farklı çeşit dondurma alınabildiğini söylüyorsunuz. Peki bugün aldıktan sonra yarın yine aynı kartla yine hepsinden birer tane alabilir miyiz yoksa o kartın işi ilk günkü alımlarla bitiyor mu?

• Kasiyer bana 1 kartla bir çeşit dondurmadan aynı anda birden fazla alanların olduğunu söylemişti dün. Aynı telefon numarasıyla birkaç cornetto alındığını söyledi yanlış hatırlamıyorsam. Bu nasıl olur anlamadım bu işi ben

• Nugger sandwiç neden alamıyoruz tamamen iptal mi oldu yerine winner alındığı söyleniyor

• Kampanya şartları değişmeden önceki alınan şifreler geçerli mi arkadaşlar? Yani kampanyanın ilk günlerinde alınan şifrelerden bahsediyorum. Deneyen var mı acaba

• Nugger oreo akiyo 2-3 gundur alamiyoruz o ayri

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.