Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.140
Cevap
170
Favori
468.480
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: plus007

**Bugün iki tane nogger sandwıch kodu vardı düşmedi kasada şimdi o şifreler yandımı ?

•Yoksa yarın gidip nogger wınner mı alayım ?

Demin Migros'a gittim ,dünkü nogger sandwich şifreleriyle nogger winner denedik düşmedi , daha önce bu kampanyaya katılmıştır uyarısı verdi kasa , demekki bir kod sisteme girince otomatik olarak kullanılmış oluyor ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aynı gün bir kart ile birtane mi alınıyor peki? Birtane cornetto bir tane de nugger şifrem var. Daha önce bu ikisini hiç almamıştım.

• okttay kullanıcısına yanıt
    Aynı gün hepsini alabilirsin. Aynı çeşitten daha önce almadıysan ve kodun varsa alabilirsin.
  • sucre S kullanıcısına yanıt
    KASİYERLER VAKIF DEĞİL OLAYA DENEMESİ İÇİN ISRAR EDİN, BUGUN 5 ÇEŞİTİ DE ALDIM(NUGGER SAND. YERİNE NUGGER WİNNER OLMAK ÜZERE )
  • okttay kullanıcısına yanıt
    İkisini de aynı gün alabilirsiniz

• Yeni Money kartlar sadece fiziki olarak mağazalardan alınabiliyor değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wınner aldım. Kasiyere verdim. Bundan alamazsınız dedi. Koddakı resme baktı. Siz kodu girin olmazsa ücretini veririm dedim. O da peki sen istedin der gibi kodu girip dondurmayı geçirdi. 2.5 lira deyip elini uzattı. Biraz bekleyin dedim o ara 1 kuruşa düştü. Birden şaşırdı. Bunu öğrendiğim iyi oldu dedı.

• az önce boom ve double böğürtlen aldım :)
  • beyler migros farklı money kart almıştım ama hepsini birleştirmiş benim adıma dondurma kampanyasından müşteri bazında mı 4 adet alabilcem yoksa her kart için 4 tane alabilirmyim varmı başına böyle olay gelen
  • Benim böyle 2 kartım var Şubat'ta lipton kamp da almıştım dondurma yı denemedim

• niye herkes nugger oreo kodu istiyo ne var bu kodda
  • ben gecirdim gecen olmadı kasiyer olmuyor dedi.

• birden fazla kart bir telefona bağlı ise o kartlardan birini ek kart algılıyor ve 2 karta 5 tane dondurma veriyor.
  • ben hergün 3 karta 12 dondurma alıyom afiyetlen yiyom kasiyerdce bişi demiyor.
  • tükrük kullanıcısına yanıt
    Aynı 3 kart mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Aynı 3 kart mı?

evet. 2-3 haftadır böyle
  • tükrük kullanıcısına yanıt
    Telefon numarasıyla mı alıyorsun fiziki kartlamı?

• Az önce nugger sandawch koduyla winner aldım sorunsuz.

• 3 adet hiç kullanılmamış kartımla ankamall migrostan kasiyer 1 karta 1 çeşit alındığını zannetmesine rağmen. 3 adet karadutlu kornet klasik, 3 adet magnum double çikolata, 3 adet Nogger oreo, 3 adet winner, alındı. Boom boom kalmamış alınamadı

• Beyler epey uzak kaldım konudan

Daha önce hiç denemedim bu kampanyayı deneyene kadar iyice kötüleşmiş kampanya

Ben şimdi yarin migros kartimla 5 çeşit dondurma aldim ertesi gün tekrar migros kartimla 5 çeşit dondurma aliniyor mu ?

Artik tek kart ile 5 cesitten 1 defa mi alinabiliyor ?

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.