Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.140
Cevap
170
Favori
468.480
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen seneden tecrübeliyim 2 tane telefon hattımı yedek bırakmıştım yeni kart için 😀😀 geçen sene de böyle yapmıştı bunlar kampanyayı sonradan deyiştirmişlerdi😏😏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar genelleme yapmayı ne kadar çok seviyorsunuz ben bugün aldım dondurmaları şifrelerimle daha önce kartla her dondurmadan almama rağmen. sormak istediğim soru şu telefon numarasıyla aldım ben ve telefon numarasıyla bugün dondurma almayı deneyen ve alamayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 13 Nisan 2017; 23:56:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Ley del Diamante

quote:

Orijinalden alıntı: huseyin_89

ziya...ziyaa..

Ziya senin babandır!

Clasic dediğim çikolatalı olandı. Eksik yazdık diye mi ziya olduk?

double bal badem aldım kısmına ziya demiş bence onu nasıl aldın? konuda deneyen çok oldu ama geçmiyor yazmıştı herkes

• quote:

Orijinalden alıntı: |WhiteNight|

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: huseyin_89

ziya...ziyaa..

Ziya senin babandır!

Clasic dediğim çikolatalı olandı. Eksik yazdık diye mi ziya olduk?

double bal badem aldım kısmına ziya demiş bence onu nasıl aldın? konuda deneyen çok oldu ama geçmiyor yazmıştı herkes

Hocam tam okumamışlar, aldım derken alıp kasaya gittim anlamında. Yarın yamalak okuyup yalancı diye tanımlayabiliyor yarım zekalı arkadaşlar.

Hatta yazının devamında neden magnumla cornettoyu alamadım acaba? Yanlış birşey mi yaptım diye sormuştum, sağolsun pm den biri dönüş yapmış zaten alabileceğim dondurmalarla ilgili.

• La Ley del Diamante kullanıcısına yanıt
    hocam 2001 den beri 19 mesaj atmışsınız çok şaşırdım doğrusu acaba nick değişince mesajlarda mı gidiyor ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

quote:

Bugün öğle gibi, 1 magnum, 1 cornetto, 1 noger, 1 bombom kodu karta tanımlattım.

Yarın saat önce almaya gittim dondurmaları.

1 adet magnum double bal badem aldım,

1 adet cornetto disc çikolata aldım,

1 adet nogger aldım,

1 adet bombom aldım

Lakin magnum ve cornetto nun fiyatı düşmüyordu. Ben çıktıktan sonra arkadaşım kendine double clasic almış. Nerede hata yaptım?

Atma recep

Atma recep derken? İyi okumadın sanırım aldımdan kastım alıp kasaya gittim anlamında. İnsanları hemen sınıflandırmak yerine "çok değil azıcık daha zeki gibi davranıp" yazının devamını da okusaydın magnum ve cornetto kasasa fiyatının düşmediğini görürdün.

Vereceğin cevapta recep yerine yanlış dondurma almışsın olurdu. Güzel ülkem işte, zekasına aşık olduğum yurdum insanları...

• Kampanyanın son durumu nedir? Bir defa bir kod ile dondurma alınca yaz boyunca hergün kodsuz bedava dondurma alabiliyor muyuz? 3 ayrı dondurmayı hergün bu şekilde alabilir miyim?
  • Arkadaşlar şimdi anlamadığım şey şu ben bir tane telefon numarasıyla günde en fazla 1 tanemi dondurma alabilirim 4 tanemi?
  • arkadaşlar fazladan magnum olan varsa yollayabilirmi.
  • Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS

Yeni kartla bugün bombom ve magnum aldım, cornetto düşmedi, sitede böyle görünüyor şuan

• J3LoodyTR kullanıcısına yanıt
    Açsam demek ki. Ne kastettiğimi anladıysanız sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozlulum67

yeni anayasanın maddelerini sorsan bilmezler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Miranda Kerr

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS

Yeni kartla bugün bombom ve magnum aldım, cornetto düşmedi, sitede böyle görünüyor şuan

Yarin kodsuz almayi deneyin bakalim hocam dusecek mi

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    Kahverengi. Magnum :) Bir şey de soracağım fazla olacağım ama. Şimdi ben kodu aldım ama kullanamadım mesala o gün içinde. Ertesi gün yeni kod aldığımda bir önceki gün kullanmadığım kodu da kullanıp alabilir miyim? Yani iki gün kod biriktirip ikinci gün ikisini de kullanabilir miyim?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

quote:

Bugün öğle gibi, 1 magnum, 1 cornetto, 1 noger, 1 bombom kodu karta tanımlattım.

Yarın saat önce almaya gittim dondurmaları.

1 adet magnum double bal badem aldım,

1 adet cornetto disc çikolata aldım,

1 adet nogger aldım,

1 adet bombom aldım

Lakin magnum ve cornetto nun fiyatı düşmüyordu. Ben çıktıktan sonra arkadaşım kendine double clasic almış. Nerede hata yaptım?

Atma recep

Atma recep derken? İyi okumadın sanırım aldımdan kastım alıp kasaya gittim anlamında. İnsanları hemen sınıflandırmak yerine "çok değil azıcık daha zeki gibi davranıp" yazının devamını da okusaydın magnum ve cornetto kasasa fiyatının düşmediğini görürdün.

Vereceğin cevapta recep yerine yanlış dondurma almışsın olurdu. Güzel ülkem işte, zekasına aşık olduğum yurdum insanları...

Kardeş yazdığın yazıda bir sürü anlatım bozukluğu var belirsizlik var ben değil kaç kişi alıntı yapmış mesajına bi bak öğlen karta tanımlattım diyon karta tanımlattım ne demek biliyomusun aldım kasada tutar sıfıra düştü ürün benim oldu demek ben çıktıktan sonra arkadaşım kendine magnum double klasik aldı demişin öyle bi dondurma yok magnum ve cornetto düşmedi demişin nogger ve boom boom düştümü yani bunu böyle saçma sapan yazacağına arkadaşlar şunu şunu aldım düşmedi demek çok mu zor yok aldım kasaya gittim diye uzatıyon önce sen doğru düzgün anlatmayı öğren belli senden zeka fışkırıyo ki zeka fazlalığından türkçeyi unutmuşsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 14 Nisan 2017; 1:19:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yorgun Dedektif

Kahverengi. Magnum :) Bir şey de soracağım fazla olacağım ama. Şimdi ben kodu aldım ama kullanamadım mesala o gün içinde. Ertesi gün yeni kod aldığımda bir önceki gün kullanmadığım kodu da kullanıp alabilir miyim? Yani iki gün kod biriktirip ikinci gün ikisini de kullanabilir miyim?

Aynı Karta Aynı Gün Aynı Dondurma Alınamaz. 1 er Adet Alınabilir. Kodun Süresi 7 Mayısa Kadar. Başka Gün Kullanabilirsiniz...

• MAGNUM VEYA CORNETTO VARSA NUGGER VEYA BOMBOM VEREBİLİRİM
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum zaten ben yanlış anlattım. İki gün kod biriktirmekten kastım bir gün aldım kullanmadım o kodu. Ertesi gün yine bir kod aldım ve bir önceki aldığım kodla birlikte elimde iki kod olmuş oldu. İkinci gün o iki kodu da kullanabilir miyim bunu merak ettim. Yoksa kodlar günlük mü kullanılması lazım. Alındığı gün dışında ya da bir sonraki kodu alana kadar mı geçerliliği var anlamında sormuştum. Ayrıca yeni kod için tam 24 saat geçmesi lazım. Sanırım eskiden sadece tarihe bakılıyordu. 23.59'da kod alıp iki dakika sonra 00.01'de kod alamıyoruz. Bir sonraki günün 23.59'unda alabiliyormuşuz öyle bir sisteme geçilmiş. Demin bana uyarı verdi 24 saat olmadan tekrar kod alamazsınız diye.
  • MÜSTERİ HİZMETLERİNİ ARAYIP BU SAÇMALIGA DUR DEMELİYİZ. 3 TANE TIRTIK DONDURMA ALACAZ DİYE HER 3 Ü İÇİN 1 KART ALAN APTALDIR.
  • Son durum ne şimdi beyler? Eski kodlar geçerli mi? Eski kartlar geçerli mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.