Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.140
Cevap
170
Favori
468.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin o zaman diğer tarafta yatacak yerin yoh

Şçyle düşüniyorum ne kadar doğru bilemem. bence mesela Kendi kartın hariç bide kardeşinede kart çıkarttın. gittin migrosa bi kendi kartından bide kardeşinin kartından 2 tane aldın biri senin diğeri kardeşinin hakkı. Birini sen yersin diğerinide kardeşin yemeli. Ha kardeşin ben yemiyorum benim payımı sen ye dese sen yersin rızası varsa Buda demek olmuyor ki tüm aile fertlerine kart alayım hepsinden rıza alayım hepsini kendime alayım :) Bence ideali bi kendine bide eşine veya kardeşine gidip alacan 2 tane karşılıklı beraber yiyecen. Kardeşinin yada eşinin gelememe durumunu oluyorsa :) Böyle ise herhangi bir durum yok.

Son olarak şunu ekliyeyim haramlar belli helaller belli ikisi arasında kalanlar şüpheli zaten insan şüpheli şeylere yaklaştıkça yavaş yavaş harama doğru kayıyor :)

• Anladığım Eski Karta Henüz Almadığımız Dondurmayı Veriyorlar.Tanımlanmamış Yani.

Birde Disc Dondurmalar Artık Olmuyor Gibi.

Yeni Karta ise 1 Tane Alınabiliyor.Bugün Öğleden Sonra Gözüken Bu.

Öğleden Sonra Aksini Yaşayan Varsa Alıntıların Belirtsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopali08 -- 13 Nisan 2017; 18:33:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar classico deneyen var mı bi kesinleştirelim

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Benim eski karta boom boom kayıtlı değildi boom boom kodu vardı yeni onu kabul etti..

• Bugün bi nadasa bırakın artık,yarın deneriz,kasiyerleri zorlamayın,onlar ilerleyen günlerde lazım :)

• lori2 kullanıcısına yanıt
    Algida fetva hattını aradin galiba ?

• Ben saat 21 e doğru gidecem o zaman belli olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesalardan anladığım kadarıyla YENİ KART lazım ve 1 adet alıyoruz sadece ? ... Mevcut aldığımız kartlar yandı anlaşılan,uğraşılmaz böyle isw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The R0CK -- 13 Nisan 2017; 18:53:18 >
  • Biraz önce dondurma tanımlı olmayan bir karta telefon numarası ile bir nugger aldım bilginize

• Açıklıyorum

Her bir migros kart ile kampanya boyunca 4 adet farklı çesit dondurma alınabiliyor.
    Bu şekilde güncellenme yapılmış.

hala 23. kampanya koşulunda 30adet yazıyor ama uygulamada değil...
  • Geçen seneki sırrı açıklamadı ölücüler.bu yılda aynısı olacak anlaşılan.

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    anladım eyvallah

bu aldığımız kodları biriktirme gibi bir şansımız var mı ? yani kampanya son tarihine kadar herhangi bir gün gittiğimizde de alabiliyor muyuz ? yoksa kodları sadece gün içinde mi kullanma şartımız var ? cevaplayan olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıkı Dur Geliyorum -- 13 Nisan 2017; 19:0:27 >
  • Abi sanki mahalledeki Toros dondurmadan dondurma alıyoruz. Şu açık verdi muhabbetini bırakalım artık gözünüzü seveyim.

Algida istemese parasını versek bile dondurma alamayiz. Hersene yaptıkları şeyi yine yaptılar. İsteseler kodun kullanacağı saate kadar sınırlandırır adamlar. Günlerce kodsuz binlerce dondurma alındı her yıl olduğu gibi. Bunu engellemek isteseydi, sinir koyamasa bile tak diye bitirir adam kampanyayi.

Kampanyaya ses getirmek için böyle yapıyor belliki. Zaten sırf bir adet dondurma almak için migrosun önünden geçmez kimse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alonso35 -- 13 Nisan 2017; 19:3:52 >
  • Beyler money club kart şart mı bende money bonus var kabul ederler mi Acıl cevap

• quote:

Orijinalden alıntı: alonso35

Abi sanki mahalledeki Toros dondurmadan dondurma alıyoruz. Şu açık verdi muhabbetini bırakalım artık gözünüzü seveyim.

Algida istemese parasını versek bile dondurma alamayiz. Hersene yaptıkları şeyi yine yaptılar. İsteseler kodun kullanacağı saate kadar sınırlandırır adamlar. Günlerce kodsuz binlerce dondurma alındı her yıl olduğu gibi. Bunu engellemek isteseydi, sinir koyamasa bile tak diye bitirir adam kampanyayi.

Kampanyaya ses getirmek için böyle yapıyor belliki. Zaten sırf bir adet dondurma almak için migrosun önünden geçmez kimse.

Hocam şimdi hiç dondurma alınmıyor mu ben dönen muhabbeti anlamadım

• Sıcak fırsatlar akîl heyeti denklemi çözme gayretinde şuan : )

• Oreo gecmiyor kesin bilgi

• iki tane boom boom kodum vardı ilk denediğim kod düşmedi ikincisi düştü 1 tane alabildim.şimdi o ilk kod geçersiz mi?
  • Yeni sistem 1 karta 4 farklı çeşit dondurma sonra kart çöp

• Ediyor

• 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.