Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.140
Cevap
170
Favori
468.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ankamall Migrosa algidaci dun gelmiş aradım sordum. Ama boom boom hiç gelmemişti. Diğerleri vardı. 2 günde bitiyor demekki. Bugün hicbir cesitmi kalmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konyalım K kullanıcısına yanıt
    Oluyor kesinlikle kartsiz-kodlu 13 numarali menuden giris yapmasini soyleyin sonra karta esit telefon numarasi yeterli kartsiz-kodsuz 21 nolu kasadan giris yapcakkkk

• quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

quote:

Orijinalden alıntı: ImKeynes

Oluyor benim kartım da kayıp kasiyer bilmiyorsa 13 numaralı menüden gir de numarayı ver tamam

benimde tanımlıydı kasiyer bana kartsız vermedi müşteri hizmetlerini aradım 1 saat dil döktüm müşteri temsilcisi fiziki kart olmalı dedi kart aldım kasadan yarın deniycem

Kasa işlemleri 6 veya 4 fiziki kart olmadan yapılamaz. Kasa işlemleri 13 den yapılabilir onda da kod girilmeden kampanya katılımı sağlanmıyor.

• Arkadaşlar şu ana kadar yaptığımız alışveriş sayısını nerden bakabiliriz veya bulabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

quote:

Orijinalden alıntı: ImKeynes

Oluyor benim kartım da kayıp kasiyer bilmiyorsa 13 numaralı menüden gir de numarayı ver tamam

benimde tanımlıydı kasiyer bana kartsız vermedi müşteri hizmetlerini aradım 1 saat dil döktüm müşteri temsilcisi fiziki kart olmalı dedi kart aldım kasadan yarın deniycem

Oglen kartsiz , kodsuz 2 tane ayni fiste dondurma aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: bolsu1

Tanimlandiktan sonra 21 numarali menu

teşekkürler hocam. peki jet kasada kartsız kodsuz imkanı var mı biliyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolsu1

Oluyor kesinlikle kartsiz-kodlu 13 numarali menuden giris yapmasini soyleyin sonra karta esit telefon numarasi yeterli kartsiz-kodsuz 21 nolu kasadan giris yapcakkkk

ısrar ettim dinlemedi kart olmadan işlem yapamam yasak dedi ve 4441044 aradım money müşteri tepsilcisi oda aynını dedi kart olmadan alamassınız dedi malesef işlem yapmadılar ve mecbur kart aldım 2 tane aldım 3 lira eve geldim kayıt ettim sisteme
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

Ankamall Migrosa algidaci dun gelmiş aradım sordum. Ama boom boom hiç gelmemişti. Diğerleri vardı. 2 günde bitiyor demekki. Bugün hicbir cesitmi kalmamış

Nogger vardi, cornetto oreo hic kalmamisti, cikokata da bulamadim.

Magnum da hep kampanya olmayanlar var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi money club kartımızı veriyoruz sonra bize verilen kodu söyleyip dondurma mı alıyoruz ?

• arkadaşlar normal kasadan tanımlattıktan sonra, diğer günler jet kasadan kodsuz tek fişte 4 dondurma alabiliyor muyuz?
  • Arkadaşlar çoğunuzun sorusu zaten ilk sayfada cevaplanmış.Sormadan önce 1.sayfaya dönüp okursanız daha iyi olur.
  • Arkadaşlar Cornet ve boom kodu olan var mı?

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    var telefon numarasına giriyorsunuz oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kipırs Çipırs kullanıcısına yanıt
    evet

• Allah aşkına ilk sayfayı okuyun artık her şey yazıyor orada

• Kipırs Çipırs kullanıcısına yanıt
    hayır, 2 misli fiyat alıyor. hatta farkederlerse güvenlik geliyor yanına sonra tatsızlık çıkıyor.
  • Bugun 4 çeşit dondurma tanımlı kartımla dondurmaları aldım. Direk düştü. Kasiyer de şaşırdı bu duruma :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EngiN_ -- 12 Nisan 2017; 23:7:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

hayır, 2 misli fiyat alıyor. hatta farkederlerse güvenlik geliyor yanına sonra tatsızlık çıkıyor.

hocam kasadan fiyat sistemden düşüyor güvenlikten buna ne bunun nesi tatsızlık çıkartabilir ?
  • HeavenLife H kullanıcısına yanıt
    Dalga geçmiş o arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: C♯

Nogger karşılığında Cornetto kodu paylaşabilecek var mı?

Bu çocuğa dikkat edin C♯ . Kod takası yaparken kullanılmış kod veriyor, tam şark kurnazı, böyle böyle kodlarını tamamlıyor.
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.