Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.140
Cevap
170
Favori
468.472
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: riveryilmaz

Karta tanımlı olduktan sonra, ertesi gün tek işlemde 4 dondurma alınıyor mu ?

4 dondurmayı şifreli olarak tek tek aldıktan sonra bir dahaki sefere hepsini tek fişte şifresiz alabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bns16 B kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün 4 dondurma aldım. Bugün düşmedi nedense. Sadece boom düştü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • balci1987 kullanıcısına yanıt
    hocam normal kasadan onceden 3 cesit aldigim dondurmalardan kodsuz alabiliyormuyum sonradan

• The R0CK T kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam.
  • telefon numarası ile jet kasadan magnum,kornet ve nugger alsam hepsini tek seferde geçebilirmiyim,yoksa her biri için kasamı kapatmalıyım.dondurmalar karta tanımlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EditörünSeçimi -- 12 Nisan 2017; 13:20:3 >
  • Bns16 B kullanıcısına yanıt
    Benim de bir sorum var hocam izninizle;
    Ben dün bir şubeden money kartımla magnum,nugger, ve cornettoyu aldım.Bu aldığım şubede boom yoktu, onu da başka şubeden almak zorunda kaldım aynı gün içersinde. Dondurmaların dördüde bu şekilde kartıma kaydedilmişmidir acaba?Kodd olmadan alabilir miyim?
  • Arkadaşlar benim kartıma 4 dondurmada artık tanımlı bundan sonra nasıl ve ne şekilde kodsuz alabiliyoruz
  • ilk mesaja gelen sorulardan biraz daha eklenip açıklama koymakta fayda var. orası tam bir rehber gibi olacak
  • bukimyahu B kullanıcısına yanıt
    Dondurmaları al ister jet kasa ister normal kasaya önce money kartı vermek suretiyle kasadan geçir fiyat düşecek dikkat et kasiyerler düşmemiş fiyatı söyleyebilirler sorun yapma fiş indirimli olarak çıkıyor çıkınca gösterirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lasthannibal

Benim de bir sorum var hocam izninizle;
    Ben dün bir şubeden money kartımla magnum,nugger, ve cornettoyu aldım.Bu aldığım şubede boom yoktu, onu da başka şubeden almak zorunda kaldım aynı gün içersinde. Dondurmaların dördüde bu şekilde kartıma kaydedilmişmidir acaba?Kodd olmadan alabilir miyim?

Fark etmez artık dördünü şifresiz tek fiş olarak alabilirsiniz

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Her bir dondurma için ayrı işlem yapacak değil mi kasiyer?
  • her kartın 30 tane dondurma alma hakkı var.

günde 4 tane çeşit alırsak yaklaşık 7 günde 30 taneyi dolduruyoruz.

bu 30 tane alma hakkı kendi arasında da bir sınırlamaya tabi midir?

örneğin 8 tane magnum aldıktan sonra indirim düşmeme olabilir mi?
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    30 alışveriş 30 dondurma değil
  • hile hurda ve site açığı kullanılmadan telefon mesajıyla elde edilmiş nogger koduna karşılık, boom boom kodu verilir
  • Kartımla Boom Boom almaya çalıştım şifresiz şekilde, izin vermedi. Daha once tanımlıydi kartıma. Ilginc.

• boom boom sifresi kabul edilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukimyahu

Arkadaşlar benim kartıma 4 dondurmada artık tanımlı bundan sonra nasıl ve ne şekilde kodsuz alabiliyoruz

Normal alışveriş yapar gibi kartınızı verip dondurmaları verin kasayı kapatınca direk düşüyor

• Arkadaşlar hazır cevap beklemek yerine önceki yorumları okursanız daha detaylı bir şekilde bilgilenmiş olursunuz.niye sürekli aynı soruları tekrarlıyorsunuz.

Konu çok basit.aynı gün 4adet şifre girebiliyorsunuz.ve tek karta şifre girildikten sonraki günler tekrardan şifre girmenize gerek kalmıyor.sistem direk ücretsiz şekilde veriyor.ben 3gündür alıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sadece şifre alırken ufak tefek aksilikler oluyor o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bukimyahu

Az önce ankamall dan 2 magnum çikolata 2 cornet disc Antep fıstıklı 2 adette nogger klasik sandwich alınmıştır 2 kartla

hocam hala boom boom yok değilmi ankamall de? Koskoca ankarada boom boom bulamıyoruz. Bir sürü boom boom kodu birikti. Bu arada çeşitler çok mu? Cumartesi iskitere araba tamirine gideğim dönerken uğrar alırım.
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.