Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.140
Cevap
170
Favori
468.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha gecen senekiler buzlukta duruyo. Bu sene işi ticarete dokup 1 liradan satarim tezgah acip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerimizi alalım geçen sene katılamamıştım son 3 güne denk geldim bu sene yıkarız ortalığı
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hocam kodları isterseniz bana atabilirsiniz haberim yoktu ne oldu hecen sene

• Bu algida manyak mı yav reklam yaptıklarını mı zannediyorlar acaba. ölücülere reklam yapsan ne olur para verip almazlarki :)

• banane abi açık bulursam sömürürüm kusura bakmyın
  • quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

Bunlar saglikli mi diyerek bir bomba atayim

degil, ama o taraftan bakacak olursan yedigimiz hemen hicbirseyi tuketmemek gerekir. tukettigimiz meyve/sebze birsuru ilac ve kimyasal iceriyor. hayvanlar yapay yemler ile besleniyor ve vucutlarinda biriken toksinler en nihayetinde bize geciyor. tukettigimiz bircok urun bu meyve/sebze/et in islenmesi ile yapiliyor ve iclerinde daha fazla kimyasal katilarak piyasaya suruluyor.

en nihayetinde iki secenek var, ya yemeyip acliktan hemen olecegiz, veya yiyip %100 dogal beslenmeye gore daha erken olecegiz. bu noktada yiyerek olmek bana daha mantikli geliyor :)).

Nogger oreo goren olursa haber versin, ondan stoklamak istiyorum, diyetteyim yemiyorum, ama yine de buzlukta gormek hosuma giiyor :D

• takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustee.

Desene o çocuk yüzünden a.hisarında dondurma kalmıyordu. Hep personelin günahını almışız boş yere

hocam oranın personelide ölücü pek de almamissiniz gdi lerde neler ceviriyolar ben bile cozemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlangıç tarihi 6 Nisan yazıyor sitesinde, haydi hayırlısı :)
  • Bir ölücünün en klişe yalanı "eş dost sevindirelim" tabi gözüm aç beleş görünce dayanamıyorum demez.

• Yerimizi alalım bakalım
  • Geçen seneki kampanyada sistem açığı çoktu bir defa üç dondurma kodunu money karta kasadan tanımlayınca ertesi gün ve sonraki günler aynı money kartla artık şifre girmeden üç farklı dondurmayı aynı money kartı kasadan okutarak almak mümkündü fakat migros kampanya sonuna doğru bu açığı farkedince sistem açığını kapattı.

iki ay öncede lipton kampanyası düzenlendi 25 li lipton bardak çayı yine kasadan kod girilerek ücretsiz verdi sistemi bu defa hatasız yaptılar bir money kartla birden fazla alınamadı.

yazbaşlasın kampanyası içinde sistem beklentim, tek money kartla üç farklı dondurma çeşiti verilecektir ve o money kart ile ücretsiz dondurma alma hakkı bitecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 4 Nisan 2017; 23:37:12 >
  • Takip

• Bugün denedimde bir şey vermedi. Dondurma ikonu verdı. Kendisini bekliyordum.
  • whatsapp grubu için link kalkmış galiba nasıl katılabiliriz
  • Sistemdeki açığın kalkmış olduğunu düşünüyorum büyük ihtimal ya "tüm kampanya süresince 1 kart = 1 dondurma" yada "kapmanya boyunca her gün 1 kart = 1 dondurma" olacak
  • Grup vs varsa katılmak isterim.

• geçen sene güzeldi :D tüm migros çalışanlarına dağıtmıştım hepsiyle tanışmıştım :D bu sene ne olacak bakalım
  • Iyi guldurdunuz gece gece

• Kartall006 K kullanıcısına yanıt
    Şu profilin güzelliğine bakarmısınız tam bir ölücü Şaka bir yana banada anlatın
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.