Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1787. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
22 Misafir - 22 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.092
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17851786178717881789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dell'in özelliklerine baktımda muadil diyerek hatta benimki daha iyi diyerek gerçekten iyi saçmalamışsın :)
  • Gearbest'te artık alışveriş yaparken puan kullanamıyor muyuz? Kupon girmeden flash sale ürünlerde bile puan kullanma bölümü çıkmıyor bende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    ben hesabımı google hesabım üzerinden açmıştım ve o şekilde giriş yapıyordum fakat şu an giriş yapamıyorum ekran o şekilde kalıyor.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    hocam indirim kodu ayarlayabilirmisin buna rica etsem
  • Sinanayvaz S kullanıcısına yanıt
    Siz dell ile xiaomi yi karşılaştırarak zaten bilgisayardan ne kadar anladığınızı ortaya koymuşsunuz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Dell dünyanın en büyük kişisel bilgisayar üreticilerinden birisi olabilir. Bu en ucuz ve en kaliteli bilgisayarları üretmesini gerektirmiyor ki. Hele hele fiyat performans konusunda iyi işler çıkarmasını hiç gerektirmiyor. Kaldı ki buradaki arkadaşlar sizin bilgisayarınız ile xiaominin ilgili ürününü karşılaştırmışken böyle markaları karşılaştırmanız sizin durumdan ne kadar anlamadığınızı gösteriyor bence. Aldığınız PC ye şahsen ben para vermezdim, böyle makinalar para israfından başka birşey değil bence. Harici ekran kartı yok. Ne oyun oynayabilirsiniz ne de AutoCAD vs gibi uygulamalar kullanabilirsiniz. Niye alır insan böyle bir cihazı anlam veremiyorum.https://tr.gearbest.com/laptops/pp_648196.html?wid=92

750 dolara bu bilgisayar alınır güncel işlemci güncel ekran kartı, ssd gayet tatmin eder diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 18 Şubat 2018; 19:6:26 >

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    niye olayı çarpıtma peşindesiniz? Ben xiaomi dellden iyi bilgisayar yapıyor mu dedim? Söylenen 2 ürün karşılaştırıldığında neyin ne olduğu belli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

Sizin laptop piyasasından haberiniz yok.. O paraya gider muadil bile değil üst özellikli dell alırım niye paramı xiaomi ye vereyim... Ki zaten dell almistim ki burdaki fiyatın 3te birine özellikler aşağı yukarı aynı fakat dell çok daha sağlam... Malzeme yapısı çok iyi ve 3 yıl yerinde servis... Neyse sizin paranız çok.. Gidin 1100 dolar verin... Sizin gibi insanlar olacak ki bu firmalar kar edecek

O dell laptop unuzun linkini atın da biz de görelim muadil mi değil mi bunla uzaktan yakından alakası olmadığına bahse girerim

Hocam yanlış anlamayında, arkadaş Malzeme kalitesi daha iyi diye belirtmis Xiaomi den. Bunu dedikten sonra tartismaya girmenize bile gerek yok. Xiaomi yi bilen biliyor, bilmeyenler ise öğrenecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinanayvaz

niye olayı çarpıtma peşindesiniz? Ben xiaomi dellden iyi bilgisayar yapıyor mu dedim? Söylenen 2 ürün karşılaştırıldığında neyin ne olduğu belli :)

Xiaomi de Dell'in giriş seviyesine göre çok daha iyi cihaz yapıyor hocam doğruya doğru Xiaomi nin yaptığıni daha ucuza yapabilen kim var ki dünya çapında adi duyulmuş firma olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: kizilsultan

Dell dünyanın en büyük kişisel bilgisayar üreticilerinden birisi olabilir. Bu en ucuz ve en kaliteli bilgisayarları üretmesini gerektirmiyor ki. Hele hele fiyat performans konusunda iyi işler çıkarmasını hiç gerektirmiyor. Kaldı ki buradaki arkadaşlar sizin bilgisayarınız ile xiaominin ilgili ürününü karşılaştırmışken böyle markaları karşılaştırmanız sizin durumdan ne kadar anlamadığınızı gösteriyor bence. Aldığınız PC ye şahsen ben para vermezdim, böyle makinalar para israfından başka birşey değil bence. Harici ekran kartı yok. Ne oyun oynayabilirsiniz ne de AutoCAD vs gibi uygulamalar kullanabilirsiniz. Niye alır insan böyle bir cihazı anlam veremiyorum.https://tr.gearbest.com/laptops/pp_648196.html?wid=92

750 dolara bu bilgisayar alınır güncel işlemci güncel ekran kartı, ssd gayet tatmin eder diye düşünüyorum.

Bosverin hocam, bir gün herkes Xiaomi'yi öğrenecek Adamlar girdikleri sektörde F/P olarak rakip tanımıyor desek yeri yani.

• quote:

Siz dell ile xiaomi yi karşılaştırarak zaten bilgisayardan ne kadar anladığınızı ortaya koymuşsunuz...

Hayatında hiç xiaomi kullanmamışsın gelmişsin burda boş yapıyorsun.

• Mi band 2 icin indirim ariyorum 18 dolari gecmesin mumkunse :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Sen kısa donla gezerken ben xiaomi kullanıyordum.. Neyse ne kadar çok boş beleş insan varmış.. Daha fazla konuyu kirletmeyelim.. Konu sahibi kusura bakmasın..

• quote:

Orijinalden alıntı: poyut08

gearbest ten Lenovo fitness band hw01 aldım telefona Bluetooth tan bağlantı kurulmuyor. Bluetooth biding problem Lenovo hw01 diye internet ten aratırsanız bu sorunu yaşayan baya bir kişi olduğunu görürsünüz.İnternette bir kaç çözüm önerisi yapmışlar uyguladim ama olmadı. Şimdi ben bu urundeki problemi aşmak için teknik destek alabilir miyim veya ürünü iade edebilmek için takip edeceğim adımlar nelerdir. Teşekkürler.

Merhaba bende de Lenovo HW01 bileklik var Lenovo healthy uygulamasını kurup oradan aratıyorsunuz değil mi? Ben sorunsuz kullanabiliyorum. İyi akşamlar.

• Lenovo healthy programını kullanıyorum bir kez bağlandı. 2-3 saat bağlı kaldı bağlantı koptu sonra tekrar bağlanmadı. Başka telefonlarla da denedim onlarlada bağlantı kurulmuyor. YouTube ta bir kac kişi videosunu paylaşmış aynı sorunu yaşıyorum.

https://youtu.be/IXTPLzVjIUI

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    ben orasına birşey demem bölümüm bu söz edilen 2 bilgisayara bakınca neyin ne olduğu belli diretmenin anlamı yok :D ki zaten xiaomi sadece bilgisayarda değil girdiği her alanda fakirin dostudur bunu kimse inkar etmemelidir :)
  • Açıkçası burdan drone aldığıma pişman oldum. Bizim saatimize göre 30 Ocak günü öğleden sonra sipariş verilen ve 2 şubat günü takip numarası girilen EMS(Express Mail Service - Hızlı Posta Servisi (53usd)) kargoda hareket yok. Tek hareket şudur:

2018-02-06 11:17 Sevkiyat onayı bildirimi

Aliexpressten sipariş verdiğim xiaomi mi drone için wi-fi dongle bizim saatimize göre 10 şubat akşamı sipariş verdim ve China Post Registered Air Mail (1,25usd) ile kargoya verildi. Hareketler aşağıdaki gibi. Çin tatili vs. etkilemiyor demek ki postayı.

2018-02-19 07:25 Hava taşımacılığı ile teslim

2018-02-19 04:00 Hava taşımacılığı ile teslim

2018-02-18 20:47 Guangzhou işleme merkezi, varmak

2018-02-18 11:29 China (Yurt Disi), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb)

2018-02-18 09:06 China (Yurt Disi), Gonderi musteriden alinmistir, Receive item from customer (Otb)

2018-02-18 00:00 China (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received)

2018-02-18 11:29 Dongguan Kavşağı Büro işleme merkezi, düz mühür ihraç edilmiştir

2018-02-18 09:13 Çin Post Group Dongguan uluslararası posta Kavşağı Bürosu ve Döviz İstasyonu, açık ve sökmek ihraç edilmiştir

2018-02-18 09:06 Guangdong Dongguan alma ve iletme Merkezi, alınan

2018-02-12 11:30 Lojistik sipariş yaratıldı

Bir arkadaşım da 3D yazıcı sipariş vermişti ancak kargoya verilmeme sebebiyle sıkıntı yaşamıştı sonra parayı iade ettiler birkaç hafta sonra kurtuldu. Ben arada sorunlar olur diye düşünüyordum ancak düzen bu demek ki. Açıkçası benim Gearbest sitesinden ilk ve son alışverişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 19 Şubat 2018; 9:41:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: poyut08

Lenovo healthy programını kullanıyorum bir kez bağlandı. 2-3 saat bağlı kaldı bağlantı koptu sonra tekrar bağlanmadı. Başka telefonlarla da denedim onlarlada bağlantı kurulmuyor. YouTube ta bir kac kişi videosunu paylaşmış aynı sorunu yaşıyorum.

https://youtu.be/IXTPLzVjIUI

İlk hangi telefona kurduysanız uygulamayı tamamen silip yeniden başlatıp tekrar yeni kurulum yapıp deneyebilirsiniz birde bilekliği tekrar şarj ederek yada şarjının tamamen bitmesini bekleyerek tekrar tanıtabilirsiniz diye düşünüyorum inşallah sorununuz çözülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

Hayatında hiç xiaomi kullanmamışsın gelmişsin burda boş yapıyorsun.

Arkadaşın muadili, hatta daha üstü dediği Dell'in, muadili bile olmadığı gerçeği ile yüzleşmesi ve verdiği paralar içine oturmuş anlaşılan...

Ama hakkını yemeyelim, o soba borusu gibi çerçeveler bir harika...

• FoxHound kullanıcısına yanıt
    Çerçeveler hariç 9" laptop.

• 
Sayfa: önceki 17851786178717881789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.