Şimdi Ara

Alfawise Mini 3 Akıllı Bileklik - Detaylı İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alfawise Mini 3 Akıllı Bileklik için yaptığım detaylı incelemeyi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Akıllı bileklik furyasının yepyeni üyesi, benzer ürünlere göre gelişmiş özellikli ve oldukça uygun fiyatlı bir akıllı bileklik. Adım, uyku, kalp ritmi ölçümü yanında tansiyon ölçüm özelliğine de sahip. Tüm telefon bildirimlerini almanızla birlikte arayan kimliği, mesaj ve whatsapp içeriklerinizi de okuma imkanını size sunmakta. Xiaomi Mi Band 3'e rakip olur mu sizce de, ne dersiniz?

Satın alma adresi:http://bit.ly/2KRjnsk

Keyifli seyirler diliyorum.

• Bu ürün satıldı diyerek başka ürünlere geçiyor link. Bitmiş olabilir.

Bu tür ürünlerin sıkıntılı yanı pilleri oluyor. Birkaç ay kullandıktan sonra pili artık kısa sürede bitiyor, kullanılmaz hale geliyor. Kısa vadede bunu test etme imkanı da olmuyor maalesef. Pili değiştirme imkanı da yok.

Aynı şey Bluetooth kulaklıklar için de geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 5 Aralık 2018; 16:12:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Ürün tekrar stoklara girmiş.

Alfawise markası Xiaomi gibi ev ve kişisel elektronik ürünler piyasasında onlarca çeşit modeli olan bir marka hocam, ürünlerini yakınen takip edip kendim de kullandığım için gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki kaliteli cihazlar yapıyorlar. Xiaomi Mi Band serisinin her modelini kullandım, ben şahsen Xiaomi ile kıyaslanacak bir ürün çıkardıklarını düşünüyorum. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ürünü, pil süresi ilk kullandığım günle birebir aynı. Tavsiye olunacak uygun fiyatlı ve güzel bir model gerçekten de.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.