Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.069
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21552156215721582159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca Orijinal Xiaomi Mijia kalemin kargosu 25 TL olarak görünüyor. TR deponuzda yok mudur? Nasıl normal fiyattan bu kalemi satın alabilirim acaba yardımcı olabilir misiniz?

https://tr.gearbest.com/stationery-supplies/pp_429777.html?wid=1433363
  • CapsLockTR kullanıcısına yanıt
    Sanırım bu indirim işi güzel bir aldatmaca hocam ben dün vpn ile global siteden denedim tam 12.00 da sayfa sürekli kendini yeniledi alamadım (bu esnada fiyat hep 19 dolardı sonra 23 e falan çıktı) Bu gün de hem tr sitesinden hem uygulamasından sürekli kontrol ettim asla fiyatı inmedi.

Acaba sepete ekleyince mi düşüyor fiyatı ürünün, birde global sitede sepetinize ekleyince yanında çantada ekleniyor tr sitesinde sadece kulaklık ekleniyor
  • İyi günler özeldende yazdım ama 31 ağuatosta verdiğim sipariş dün adres yetersizliği nedeniyle geri gönderilmiş. Bundan sonraki süreç nasıl işleyecek bilgi verebilirmisiniz
  • serssseri kullanıcısına yanıt
    Bana da aldatmaca gibi geldi ama neyse bir şey demiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşterimize bu mesajın linkini göndereceğim, "objektif olması açısından(ben objektifim ama, bi' de ondan dinleyip, tecrübesinden faydalanalım)" cevaplamasını rica edeceğim.
  • Karen O kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef ücretsiz kargo seçeneği bulunmamakta.

Kalem vb. ürünlerin özel taşıma şartı olduğu için, görüldüğü üzere kargo fiyatlarında boynuz kulağı geçmekte :(

Xiaomi QTEJ02JY Pro HD Kulaklık / Mobil Uygulama Özel / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

- "Uygulama Özel" diye belirtilen indirimlerde yapmanız gerekenler: Cep telefonunuzdan "satın almak için tıklayınız" kısmına tıklayarak açılan sayfadaki sağ üst kısımda turuncu renkle belirtilen "OPEN APP(uygulamayı aç)" çıkıyorsa ona tıklayın.. eğer çıkmıyorsa ürün fiyatının altında "SAVE AN EXTRA" yazan yere tıklayıp uygulamaya geçin. Daha sonra ürünü sepete ekleyip, "mobile özel indirimden ya da puan kullanımına izin veriyorsa puan kullanarak" ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

• ermac20 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

support.gearbest.com üzerinden iade edildiğine dair bir bilet oluşturun lütfen, stokta varsa yenisini gönderelim, yoksa da para iadenizi sağlarız.
  • | Gearbest Türkiye |

Müşterimizin mesajının ekran görüntüsü üsttedir, bu adımları uygulayabilirsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Yanlış ekran görüntüsü paylaştınız sanırım
    Uyarı için teşekkürler, düzelttim.
    Teşekkürler yarın deneyeceğim
    Ben teşekkür ederim,

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
  • | Gearbest Türkiye |

Forum Donanım Haber'e Özel İndirimler : [ İndirim kodları stok ve süreyle sınırlıdır ]

Geeetech A10 Hızlı Montaj 3D Yazıcı[220 x 220 x 260mm]-[Kargo Dahil] / İndirim Kodu: GBforumDHTR1 / 1431.58TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ARCTIC HUNTER Şık Sırt Çantası[USB Girişi / Su Geçirmez / Aşınmaz / Hırsızlara Karşı Korumalı] / İndirim Kodu: GBforumDHTR2 / 155.94TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Band 3 / İndirim Kodu: IVBAND3 / 153.34TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

OCHSTIN Şık Erkek Kol Saati / İndirim Kodu: GBforumDHTR4 / 79.12TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

25 in 1 Tornavida Seti / İndirim Kodu: GBforumDHTR5 / 15.35TL ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• Karen O kullanıcısına yanıt
    İlerleyen haftalarda olabilir tabii ki.
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    - "Uygulama Özel" diye belirtilen indirimlerde yapmanız gerekenler: Cep telefonunuzdan "satın almak için tıklayınız" kısmına tıklayarak açılan sayfadaki sağ üst kısımda turuncu renkle belirtilen "OPEN APP(uygulamayı aç)" çıkıyorsa ona tıklayın.. eğer çıkmıyorsa ürün fiyatının altında "SAVE AN EXTRA" yazan yere tıklayıp uygulamaya geçin. Daha sonra ürünü sepete ekleyip, "mobile özel indirimden ya da puan kullanımına izin veriyorsa puan kullanarak" ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Lütfen yukarıdaki açıklamayı okuyarak satın almayı deneyiniz:

Xiaomi QTEJ02JY Pro HD Kulaklık / Mobil Uygulama Özel / 20$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• UKB - 500 - RF 2.4G Air Mouse alan var mı arkadaşlar? Ürün açıklamasında 2xAAA pil diyor ama ürün görselinde arka kapak açılınca batarya yuvası görünüyor? Ayrıca batarya ürünle birlikte veriliyor mu belli değil?

Hızlı bir açıklama yapılabilirse sevinirim, ürün tükenmek üzere.

Bir de tr.gearbest.com sitesine gitmeyin, orada indirimsiz fiyatlar var, Berkan kardeşimiz sağolsun m.gearbest.com üzerinden link veriyor ve dolar üzerinden gerçek fiyatı da görebiliyoruz.

Selamlar.

Edit: Kullanıcı yorumlarından cevabı buldum. 2 pil yuvası var, her ne hikmetse pil yuvası da var, sanırım 10 dolarlık üst model için koymuşlar. Hatta mini usb şarj girişi bile var garip şekilde. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 19 Eylül 2018; 16:43:9 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Ben fiyat en uygun hangisinde ise, o şekilde paylaşım yapıyorum

Kendi sorunuzu, kendiniz yanıtlamışsınız.. bilgilendirme için, biz de teşekkür ederiz
    Olmadı vallahi, yapacak bir şey yok.
  • 
Sayfa: önceki 21552156215721582159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.