Şimdi Ara

Alfa Romeo Kulübü - 15 Üye- ....henüz.... (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.494
Cevap
19
Favori
217.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Bej deri döşemeye hastayım. Ah ah
  • Bu gün işlerim uzadığı için arabayı alamadım ama sadece trafik işlemleri kaldı yarın binicez artık beklemek dokunuyo ama geç olsun güç olmasın :) Hafta sonuna kadar inşallah kendi çektiğim fotoları koyarım.
    Arabanın içi benide mest etti oldum olası hastayımdır bende krem deri döşemeye . O yüzden birazda tav oldum ya kullanım bi yere kadar bide dış ve iç görünüş güzel bir uyum yakaladınmı değmeyin keyfe.
  • Orijinalden alıntı: heawen

Bu gün işlerim uzadığı için arabayı alamadım ama sadece trafik işlemleri kaldı yarın binicez artık beklemek dokunuyo ama geç olsun güç olmasın :) Hafta sonuna kadar inşallah kendi çektiğim fotoları koyarım.
    Arabanın içi benide mest etti oldum olası hastayımdır bende krem deri döşemeye . O yüzden birazda tav oldum ya kullanım bi yere kadar bide dış ve iç görünüş güzel bir uyum yakaladınmı değmeyin keyfe.

[/q

hadi hayırlı olsun allah bizede nasip etsin bu italyan yavrusunu sakıncası yoksa fiyat nekadar internet fiyatları uçuyoda
  • merhabalar, öncelikle yorumlarından faydalandığım arkadaşlara teşekkür etmek isterim.benim özel sorum ise izmirde 2001 model selespeed aracımın debriyaj setini uygun fiyatla değiştirebileceğim bir servis bilen var mı? daha önce değiştirmiş olanlar fiyat bilgisi verirlerse çok sevinirim. herkese kazasız sürüşler.
  • suan fıyatları cok arttı parcaların ama s.s lerde fıyat bılgım yok bende ızmırdeyım ıstersen gıttıgım servıse bır sor.yerını tarıf edebılırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 10 Mart 2010; 11:39:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycey84x

suan fıyatları cok arttı parcaların ama s.s lerde fıyat bılgım yok bende ızmırdeyım ıstersen gıttıgım servıse bır sor.yerını tarıf edebılırım.

ilgine teşekkür ederim. bahsettiğin servisin iletişim bilgilerini rica ediyorum. aslında tavsiye ediyorsan sadece debriyaj için değil iyi bir özel servis tavsiyesine ihtiyacım var.malum izmirde sıkıntı bu.
  • Merhaba arkadaşlar, müstakbel bir alfa kullanıcısıyım. Bilginiz var mı diye sorayım bazı 2004 model alfalarda hız vs. kadran beyaz değil, ama makyajlı kasa. Bu modellerin bir farkı mı var? Bir de 2004 makjaylı kasa bir alfa 156 distinctive me progression mu nasıl anlarım?
    Yardımlarınıza teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakupin

quote:

suan fıyatları cok arttı parcaların ama s.s lerde fıyat bılgım yok bende ızmırdeyım ıstersen gıttıgım servıse bır sor.yerını tarıf edebılırım.

ilgine teşekkür ederim. bahsettiğin servisin iletişim bilgilerini rica ediyorum. aslında tavsiye ediyorsan sadece debriyaj için değil iyi bir özel servis tavsiyesine ihtiyacım var.malum izmirde sıkıntı bu.

pm den atıyorum bılgılerı adım ceyhun benıma dımı solersen bı ındırım payın daha olur

• quote:

Orijinalden alıntı: catasthrope

Merhaba arkadaşlar, müstakbel bir alfa kullanıcısıyım. Bilginiz var mı diye sorayım bazı 2004 model alfalarda hız vs. kadran beyaz değil, ama makyajlı kasa. Bu modellerin bir farkı mı var? Bir de 2004 makjaylı kasa bir alfa 156 distinctive me progression mu nasıl anlarım?

valla progression modelınde asr ve hız sabıtlıycı yok distinctive de asr ve hız sabıtlıycı var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: catasthrope

Merhaba arkadaşlar, müstakbel bir alfa kullanıcısıyım. Bilginiz var mı diye sorayım bazı 2004 model alfalarda hız vs. kadran beyaz değil, ama makyajlı kasa. Bu modellerin bir farkı mı var? Bir de 2004 makjaylı kasa bir alfa 156 distinctive me progression mu nasıl anlarım?

valla progression modelınde asr ve hız sabıtlıycı yok distinctive de asr ve hız sabıtlıycı var

Sağol dostum..İlgin forumu canlı tutuyor, sen yanıtlamasan, konu uyuyacak kalacak.

• uyumasın dıye elımden geldıgınce yanıtlamaya calsııyorum forumda konuları bılgım cercevesınde onemlı degıl ben tesekkur ederım
  • İşte yeni arabam arkadaşlar dün gece yıkattık gece çamur yağdı mahkus talihim zaten ne zaman araba yıkatsam %95 yağmur yağdırırım :))

Alfa Romeo Kulübü - 15 Üye- ....henüz....
  • Bu olay beni bitiriyor harika bir görüntü gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: heawen

İşte yeni arabam arkadaşlar dün gece yıkattık gece çamur yağdı mahkus talihim zaten ne zaman araba yıkatsam %95 yağmur yağdırırım :))

maşallah allah nazardan saklasın

• Teşekkürler kardeşim allah razı olsun .

• Hayırlı olsun Araba çok güzel gerçekten. Bakarken dalmışım resmen. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

Hayırlı olsun Araba çok güzel gerçekten. Bakarken dalmışım resmen. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Teşekkür ederim kardeşim saol
  • Darısı başıma, ben de alfamı bir bulaydım, rahat edeceğim. Güle güle kullan.
  • izmirse yardımcı olurum bulmana.temız alfa bulmak evlenmek kadar zor
  • Arkadaşlar konu dışı bir soru olacak ama Giulietta ile ilgilendiğim için bu soruyu soruyorum.

Alfa Romeo üst sınıf araçları hariç diğer modellerinde Fıat ile aynı parçaları mı kullanıyor?
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.