Şimdi Ara

Alfa Romeo Kulübü - 15 Üye- ....henüz.... (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.494
Cevap
19
Favori
217.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abdi bey istanbul kadıköydeyim mail verirseniz foto gönderebilirim fiyatıda 17500 görüşmek üzere

Alfa Romeo Kulübü - 15 Üye- ....henüz....
  • Arkadaşlar kolay gelin :

bir alfa romeo 156 hastasıyım yakın zaman işallah almak istiyorum.

nekadar yaktığını merak ediyom bir arzası olduğunda veya kaza durumun da parçalarının zor bulunduğunu söylüyorlar doğrumu cvp verirseniz sevinirim
  • soylentılere ınanma 0 parcası cıkamsı yan sanayısı emın ol bulunur herkesın her dedıne bakma onalr hıc alfa kullanmısmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 6 Mart 2010; 12:41:06 >
  • peki yakıt nasıl şehir içi nekadar yakıyo
  • arkadaslar ben d e yakin zamanda mito almayi dusunuyrm ama daha once herhangi bir araba tecrubem olmadi. . bir kismi pesin bir kismi krediyle olacak. . bir defa magazaya gittim. . suanda da alabilme ihtimalim olan digerlerine bakiyorum ama tamamen sonradan niye bakmamisim dememek icin. . simdi almak icin gittigimde neler konusmami nasil davranmami onerirsiniz? yani fiyat kirdirmak icin veya aklima gelmeyen baska durumlar icin. . ayrica birde sormak istedigim konu ben mito jtdm distinctive paket dusunmustum ancak hem bu paketli hem de uzerine spor paket eklenmis olanindan yok demislerdi ve 10 hf gibi bekleme suresinden bahsetmislerdi sizce bu duruma mudahale edilebilirmi hizlandirma gibi mesela
  • valla bende 147 var kendı yakıt duzenın 9-10 lıtre arası sakın kullanım lpg taktırmak sart ben 2 senedır benzıne verdıgım aprayla bı araba daha alırdım rahat 2.el
  • ceycey 84 cvp verdiğin için teşekkür ederim. Alfa bende hastalık herkez kusurı falan var diyo ama gözüm görmüyo ölmeden bitenesi benim olacak işallah bide sizden bilğiler aldımmı içim birazdaha rahatlıcak
  • dizel nasıl olur acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: afraze

ceycey 84 cvp verdiğin için teşekkür ederim. Alfa bende hastalık herkez kusurı falan var diyo ama gözüm görmüyo ölmeden bitenesi benim olacak işallah bide sizden bilğiler aldımmı içim birazdaha rahatlıcak

ben alırken etrafımdakıler son sahıbı olursun her ay massını yer demıslerdı ohooo daha neler sen al keyfıne bak tabı temız bulman lazım...
  • bbuldum 2004 model alfa 156 harika şimdi ben buna lpg taktırısam performansı düşermi acep
  • quote:

Orijinalden alıntı: afraze

bbuldum 2004 model alfa 156 harika şimdi ben buna lpg taktırısam performansı düşermi acep

bugun servıse ugradım servıs sahıbı arkadasım 156 sı var satıyormus kullandım 102.000 de arac ama buakdar mı tatlı olur debrıyajı bıle benımkınden ıyı :) derı doseme bej arabadan bır gıram tıkırtı ses yok cok hosuma gıttı.ısteyen olursa ben devreye gırıp fıyatta yardımcı olurum.
  • Merhaba arkadaşlar, beni de (henüz alfa almamış olmama rağmen) aranıza kabul ederseniz sevinirim.
    Mevcut peugeot 406'mı sattıktan sonra hemen bir alfa156 almak istiyorum. Tabi pejoyu satmamda ve temiz bi 156 bulmamda faydanız olursa süper olur. Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfazeki

Merhaba arkadaşlar, beni de (henüz alfa almamış olmama rağmen) aranıza kabul ederseniz sevinirim.
    Mevcut peugeot 406'mı sattıktan sonra hemen bir alfa156 almak istiyorum. Tabi pejoyu satmamda ve temiz bi 156 bulmamda faydanız olursa süper olur. Şimdiden teşekkürler...

izmirdeysen yardımcı olmaya calısırım elımden geldıgınce.
  • Benide ekleyin arkadaşlar işlem tamam yarın bi aksilik olmazsa biniyorum Alfa Romeo 156 ma

Capri Mavi 2005 156 1.6 TS 16V Distinctive
  • hADİ HAYIRLI OLSUN KARDEŞ Bİ FOTO KOYDA BAKALIMM
  • quote:

Orijinalden alıntı: heawen

Benide ekleyin arkadaşlar işlem tamam yarın bi aksilik olmazsa biniyorum Alfa Romeo 156 ma

Capri Mavi 2005 156 1.6 TS 16V Distinctive

Fotoğraf isteruk
  •  Alfa Romeo Kulübü - 15 Üye- ....henüz....

İç mekana bittim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

İç mekana bittim ben.

harikaaaaa bende istiyorum bitane

• quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

İç mekana bittim ben.

servisime ugradım cumartesı eksoz muaynesı ıcın 156 almıslar kullandım bıraz 30 dk kadar :) içi aynı derı bej 102.000 de arac tek tıkırtı yok arac cok hosuma gıttı derı cok fark ettırıryor aracta.bıdahakı arabam kesınlıkle bej derı olucak yada bunu yaptırırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 9 Mart 2010; 11:21:34 >

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.