Şimdi Ara

Alfa Romeo Kulübü - 15 Üye- ....henüz.... (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.494
Cevap
19
Favori
217.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 milyara 147 bulabilirmiyim eski kasa 2003-2004 falan..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgue

15 milyara 147 bulabilirmiyim eski kasa 2003-2004 falan..?

16 milyara falan benim ilanlarda rastladığım oluyordu. Biraz beklersen bulabilirsin ama kesin kazalı ve masraf isteyen bir araç olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selçuk ALAGÖZ -- 12 Şubat 2010; 18:34:15 >
  • Kazasız istiyorum.. Masrafta abartı boyutta değilse sorun değil.. 156'da olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morgue -- 12 Şubat 2010; 18:39:20 >
  • O fiyata Temiz bir 156 Bulunur sanırım. Şöyle Metalik gri güzel olurdu
  • Valla öyle hocam.. :) Ama gözüm aklım fikrim 147'de.. :) şöyle 2000-2003 model falan arasıda iyi olur.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morgue -- 12 Şubat 2010; 22:05:58 >
  • 147 Gerçekten çok güzel bir otomobil. Özellikle iç mekanı falan o fiyata alabileceğin diğer otomobiller ile kıyaslayınca baya bir güzel. Bende düşünüyorum 147 leri ama Aklımda Varyatör var işte sürekli kurcalıyor ama sanırım Bunu kabullene kabullene alacağım bu arabayı
  • Valla bende bulsam 15 civarında bursada alıcam.. Varyatör maryatör dinlemicem bin tl masraft yapmaya razıyım.. Kazasız olsun ön takımlarda sorun olmasın motor düzgün çalışsın yeter ki..
  • 15 Biraz zor gibi dostum ama bu arabanın piyasası pek yok. O yüzde sıkışmış birinide bulursan belki alabilirsin. Ayrıca internet üzerindeki fiyatların her zaman 1-2 milyar aşağısını düşüneceksin.
  • valla internetten baktım bursada var 19-20'ye bi kaç alfa 147 onları düşürebilirsem 15-16'ya hiç düşünmücem ama zor bi ihtimal.. Dediğin gibi hocam bu krizde sıkışmış adam bulmak lazım.. O şansta bende yok işte.. :)
  • Galericilerin çoğu çakal gibi pusuda beklemiş bir durumda. Öyle bir araç düşer düşmez daha sen telefonla adamı aramadan Galericiler almış olur.
  • Olmadı 2000 model audi a3 bakıcam hocam..
  • Grande punto düşürebilirsin o paraya Belki MEGAN II HB
  • Fiata renoya el sürmem hocam..
  • VW Polo düşünmezmisin. Seat Cordobalar var gerçi o Sedan.
    Yada Efsane kasa Corolla
  • 15 bin tl 2001 156 SS bile alırsın merak etme netteki rakamlar ucuk ama şunu bil o modeldeki aracların km yuksek olur.alırken bakımlarını düzenli yapılmışmı yetkili işin ehli birine göstermeden secme,boyasız darbesiz bulamazsın cok zor hele istanbulda önemli olan genel şasıde oynama olmasın onun harıcınde bir kere temız alfa bulup kullanırsan bir daha başka araca gecmek için kırk defa düşünürsün:)
  • selam 98 Model Alfa 156 2.0 alacağım yalnız araç 256 bin km de sizce uygun mudur bu araçların motorları ne kadar gidiyor yeni motor kaça çıkar saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naxos

15 bin tl 2001 156 SS bile alırsın merak etme netteki rakamlar ucuk ama şunu bil o modeldeki aracların km yuksek olur.alırken bakımlarını düzenli yapılmışmı yetkili işin ehli birine göstermeden secme,boyasız darbesiz bulamazsın cok zor hele istanbulda önemli olan genel şasıde oynama olmasın onun harıcınde bir kere temız alfa bulup kullanırsan bir daha başka araca gecmek için kırk defa düşünürsün:)

katılıyorum temız bır 2003-2004 70.000 lerde bulup alman demek 21.500 den asagı bır rakam degıl.19 a bulacagın arac hadı boya olsun degsen olsun ama motorda bıraz sorun varsa 1.200 den asaga cıkmazsın hadı su bu 1.500-2000.varyator suan 600 lıra işçilik haric takmasıda var bıde...kılometre yuksek olucak satmak ıstesen satamazsın zaten.herseyın uygunu fıyatlıdır.ben 6 ay aradım temız bulucam dıye aa bendede boya var nasıl var sole sen gıdıp alısverıs merkezıne poark edıyosun yanındakı araba kapıyı acıyo tak gıttı kapın park ederken bırılerı yanasıyo tamponuna surter bole ısnalar oldukca sehırde boyasız araba zor ya...

• Arkadaşlar merhaba bende daha dün Alfa 156 Ts aldım.Aldığım arkadaş gerçekten çok iyi kullanmış ve nerede ise sorunsuz bir otomobil.Yalnız araç üzerinde olan uygulamaları şimdilik kaldırmak istiyorum.Sebebide arç muayeneye gireceği için sorun yaşamak istemiyorum.
    1-Çift çıkışlı abart egzos
    2-18 inç kalın lastikle
    3-yüksel spolier
    4-bagajdaki müzik ve ses sitemi
    Aracımın arkasındaki logo ve 156 , twin spark yazıları modifiyeden dolayı kaldırılmış,ön logosu da silik bostancı veya kartal sanayide alfacı yedek parça sevis ve usta varmı bildik tavsiye edebileceğiniz.ACİL olarak yardımcı olursanız sevnirim.
    Sizce m uayenede bu konularda sıkıntı çıkarırlarmı neler yapmama gerek yardımcı olursanız sevinirim.
  • abdi bey merhaba ;
    isterseniz benim kırmızı şişek alfa yı size verebilirim.2001 156 Full modifiyeli +Full müzik sistemi 18 inç alman krom jantlar ve kullanmak istersende lpg kitli
  • olabilir fiyatı ve de fotosu lütfen bir de hangi şehirdesiniz
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.