Şimdi Ara

alfa romeo gt 2.0 jts alınır mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaslar linkteki,alfa romeo gt alınır mı, kronik sorunları var mıdır? lpg de sıkıntı cıkartır mı? alırken neye dikkat etmeliyiz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-sahibinden-manuel-ici-kirmizi-deri-gt-228284801/detay

• Daha önce hiç alfa romeo tecrübeniz olmadı sanıyorum. 147 kullanıcısı olarak alfa romeo 156-147-gt belli sorunları olabilir. Öncelikle bu dediğim araçlarda ön takımlarda daha çabuk yıpranma olur. Soğuklarda kasislerde gacırtı şeklinde başlar ilerleyen zamanlarda çukurlarda bile gırç gırç sesi duyabilirsiniz. Kimi zaman alt salıncak üst salıncak burçlarının yağlanması ile bu sorun aşılabilirken kimi zaman direk parça değişimi gerekmektedir. Trim sesleri biraz fazla olur.(Benim kıllığımdan dolayı heralde tüm kapı panellerini söktüm pimlerini değiştirdim, kapı fitillerini yağladım sesin çoğunu hallettim). İç trim parçalarında yaşından dolayı bazı yıpranmalar olabilir(iç kapı kolları soyulur ancak sorun değil az bi uğraşla kusursuz hale getirilebilir) Ve jts motorlar lpg ile uyumlu değil diye biliyorum. Tüm bunlar sizi korkutmasın bence. Alfa gt tarz bir arabadır. Sürüşü oldukça zevklidir. Yol tutuşu baya iyidir. Tüm gt lerde standart bulunan bose ses sistemi normal bi kullanıcı için güzel net ses verir. Merak ettiğiniz bir konu olursa sorabilirsiniz.

• Ben de dusunmeye basladim bu araci. Bazi soru isaretleri var ama

1. Lpg uygulanabiliyor mu? Youtube da gordum uygulandigini.
    2. Yedek parca bulma konusunda sikinti olur mu? Pahali midir?
    3. Sorun cikartir mi cok?

Sizin vasitanizla tum foruma sorayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Ben araca LPG uygulanamıyor diye biliyorum en azından Türkiye Şartlarında. Uygulansa bile LPG uyumu da önemli.
    2. Yedek Parça sıkıntısı büyük Şehirlerde yaşıyorsan kesinlikle yaşamazsın. Diğer yerler için de kargoyla halledilir diye düşünüyorum. Önemli olan Alfa ustasının olması. Yedek parça bakım parası olarak da wolkswagen'den pahalı değil. Normal avrupa arabalar kadar tutar. Yetkili servis her zaman daha pahalıdır bunu dikkate almak lazım
    3. Araç hor kullanılmamış bakımları düzenli yapılmışsa sıkıntı yaşatmaz. Ön takım parçaları diğer araçlara daha hassastır. 30-40 binde bir yenilemen gerekebilir bunu da belirteyim. Yol tutuşuna değer diye düşünüyorum ama.d

• Hocam 19 yaşındayım tam istedigim model ve fiyati uygun 4-5 ay sonra almayi dusunuyorum bende.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.