Şimdi Ara

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.991
Cevap
49
Favori
889.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Multiair 170 hp, 105 hp diesel aralarında Tl bazında yarıyarıya fark olacağı kesin gibi. youtube da 105 hp dizelin videosu var ama açamıyorum.
  • fabrika verileri bu değerler ama ,hiç bir zAMAN O DEĞERLERİ GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL . sadece araç boşken ve rüzgarıda arkamıza alırsak yokuş aşağı belki işte .Fabrika verilerine en az 1 Lt.daha ekleyin oda en az .bu yerine göre 2-3 lt daha artar performanslı kullanımda kanımca .
  • Anam araclar gelmeye başladı ben hala kararsızım dizelmi benzinlimi diye
    hangisini alırsam alıyım keşke diğerini alsaydım diyeceğim bi durum sözkonusu galiba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naxos -- 16 Temmuz 2010; 20:26:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naxos

Anam araclar gelmeye başladı ben hala kararsızım dizelmi benzinlimi diye
    hangisini alırsam alıyım keşke diğerini alsaydım diyeceğim bi durum sözkonusu galiba..

aaaa duygularıma tercüman oldunuz.para olsada ikisindende alsak .Test sürüşü imkanımız olsaydı şu ana kadar tüketim ve performansı bizzat görür karar verirdik...
    yurt dışında tanıdığı olupta kullanan yokmu yahu
  • Dizelin sesi olur beylerrrrr. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: harleyci34

Dizelin sesi olur beylerrrrr. :)

Benzinlide de cebimizin sesi olurmu diye düşünüyoruz..
    hangısı daha az zararlıdır
  • Ben sahsen toplu tasima + arac kullanarak multiair in zevkine varacagim :)
    Dizel beni bozar.....
  • Araç süper ama euro 1.98 buldu bugün kahretsin
  • Euro hiç yardımcı olmuyor bize.
  • aracı alıp tüm parasını ödediğimiz anki kur geçerli değilmi. kapora verilen tarihteki değil.!! bence 1.95 sabitlesin alfa kuru ...
  • 105 hp dizelin 0-100 ü kaç dı ??? alıp bi yazılımla 120 hp li rahat görür eminim ama, multiair alıp uçuşa geçmek istiyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsa48

105 hp dizelin 0-100 ü kaç dı ??? alıp bi yazılımla 120 hp li rahat görür eminim ama, multiair alıp uçuşa geçmek istiyorum ben

Valla ortalması 6 litre falan diyorlar ama gercekte 8 gibidir ,Benim eski alfam 10 litre tüketiyordu (2003 SS) eğer karmada 8 litreyse fena değil
    bu arada aynı dizel bravoda mevcut 105 olarak chip'le 120 beygire cıkartıyorlar fakat ne derece sağlıklıdır bilinmez ben korkarım o işten.
    gercekte dizel ile 0>>100 12 sanıyede falan cıkıyor bildiğim kadarıyla..

Dizelmi benzinlimi diye fal acmaktan bıktım :))

• quote:

quote:

105 hp dizelin 0-100 ü kaç dı ??? alıp bi yazılımla 120 hp li rahat görür eminim ama, multiair alıp uçuşa geçmek istiyorum ben

Valla ortalması 6 litre falan diyorlar ama gercekte 8 gibidir ,Benim eski alfam 10 litre tüketiyordu (2003 SS) eğer karmada 8 litreyse fena değil
    bu arada aynı dizel bravoda mevcut 105 olarak chip'le 120 beygire cıkartıyorlar fakat ne derece sağlıklıdır bilinmez ben korkarım o işten.

garantili profesyonel yazılımlar var ama nerden baksan 500 euro hadi onuda geçtik diyelim, ne kadar zevk verir multiair yanında bilmiyorum.. 8lt benzin tüketimi dizeli bir katlıyor işte nakit olarak,şu andada tasarruf yapmam gereken bir dönem.vw 1.4tsı kullanan varmı hemen hemen yakındır birbirine . 1.4 multiair yılın en iyi yeni motor ödülünü aldı. vw yılın eniyi motoru ödülünü aldı aynı motora neden üstüste ödül veririler anlamadım gitti.

• Arkadaşlardan birisi sanırım 20 adet giuiletta göründü diyince bende sabah zincirlikuyu birmotu aradım, satış temsilsilcisi arkadaş yok öle birşey dedi, araçlar ağustosun 15 den sonra bayilerde, bende sabah sabah bir heyacanlandım kendi kendime neyse 1 ay kaldı şurada, euro olayı canımızı işallah sıkmaz, herkes umduğu şekilde aracına kavuşur.
  • Buda güzelmiş ağzımızın suyu aksın biraz
    http://www.dailymotion.com/video/xdt9fd_alfa-romeo-giulietta_auto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutsa48 -- 18 Temmuz 2010; 10:26:12 >
  • Arabalar fabrikada bekletiliyor,arkadaşım.Muhtemelen test sürüşleri yapılacak.
    Daha Bursada bayilere verilmedi ki arabalar,istanbulda olması imkansız :)
    Resim çekip koyacaktım ama vazgeçtim.Bursada oturanlar gidip bakabilir.Kabak gibi görünüyorlar,bugün yine gördüm mesela.
  • quote:

quote:

quote:

garantili profesyonel yazılımlar var ama nerden baksan 500 euro hadi onuda geçtik diyelim, ne kadar zevk verir multiair yanında bilmiyorum.. 8lt benzin tüketimi dizeli bir katlıyor işte nakit olarak,şu andada tasarruf yapmam gereken bir dönem.vw 1.4tsı kullanan varmı hemen hemen yakındır birbirine . 1.4 multiair yılın en iyi yeni motor ödülünü aldı. vw yılın eniyi motoru ödülünü aldı aynı motora neden üstüste ödül veririler anlamadım gitti.

schirocco 1.4 160 hp tsi kağıt üzerindekiyle alakasız bir tüketimle günlük ortalama 14 15 litreleri buluyor (agresif kullanımda) multiairinde bu şekilde olmasından korkuyorum...

• schirocco 1.4 160 hp tsi kağıt üzerindekiyle alakasız bir tüketimle günlük ortalama 14 15 litreleri buluyor (agresif kullanımda) multiairinde bu şekilde olmasından korkuyorum...

valla rüyasına girer insanın korkunç bi rakam 15 litre. şayet alırda öyle bişey olursa italya alfadan lpg kiti yollamasını isteriz
    Şimdiye kadar çoktan bayilerde test aracı olması lazımdı bence .her ikisindende ...
  • Valla gönlüm kalbim bedenim Multıair diyor,Mantıgım multıjet..
    Hangısını dinlicez bakalım..
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.