Şimdi Ara

Alfa Romeo Giulia (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
16.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugun aracı ruyamda gördüm yolda gidiyordu bende aracı satış oncesi deneme yapıyorlardır diye hemen ss almaya çalıştım hani forum akoyarım diye hemen telefonu çıkardım fotosunu cektim ama rüyada kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mac3560

quote:

Orijinalden alıntı: milchschnitte

Üretim planında Giulia'nın haricinde bir de Large Sedan var, nedir o bilen var mı?

bu gruplardan pek anlamıyorum ama gulia d sınıfı oluyor large sedan e sınıfı planlanıp chrysler le ortak üretim olacak galiba belki de giuliettanın dodge a çevrilmiş hali gibi chryslerin bir modelini alfaya çevirirler . .

bu Chrysler'i Alfa'ya hiç bulaştırmasalar. bir alfanın amerikan geni taşıdığını bilmek tüm büyüyü bozar
  • Pek mümkün değil o dediğin...
    Alfa SUV, Jeep Liberty 2014 modelin platformunu kullanacak
  • quote:

quote:

quote:

Üretim planında Giulia'nın haricinde bir de Large Sedan var, nedir o bilen var mı?

bu gruplardan pek anlamıyorum ama gulia d sınıfı oluyor large sedan e sınıfı planlanıp chrysler le ortak üretim olacak galiba belki de giuliettanın dodge a çevrilmiş hali gibi chryslerin bir modelini alfaya çevirirler . .

bu Chrysler'i Alfa'ya hiç bulaştırmasalar. bir alfanın amerikan geni taşıdığını bilmek tüm büyüyü bozar

her model bu şekilde olmayacak anladığım kadarıyla yani giulietta mito beş kapılı mito gulia 4c spider yine sadece alfa tasarımlı olacak. . large sedan chrysler kökenli olacak. . bir de iki farklı suv var planlanan birisi yine chrysler kökenli ama diğerini bilemiyorum. .

• Adamın sevmediği ot burnunun dibinde bitermiş. Amerikan arabalarını ne kadar sevmiyorsam geldi Alfa'nın altına girdi yaaa
  •  Alfa Romeo Giulia

bu alfa nın 2010 yılı planıymış yukarıdaki 2011 yılı için yenilenmiş şekliydi. . burdaki duruma göre iki suv da amerikan kökenli olacak . . ayrıca spider i yanlış hatırlamışım o da ortak tasarım gibi görünüyor. .
  • quote:

Katılıyorum
  • bir alfa fanının çizdiği gulia resimleriymiş benim baya hoşuma gitti doğrusu
     Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mac3560 -- 7 Ocak 2012; 23:42:57 >

• Şu son fotoğraftaki bana daha güzel geldi. Agresif bakış sanırım benim daha çok hoşuma gidiyor.
  • quote:

quote:

quote:

bulaşalı baya bir oldu. 159 şasisi chrysler, breradaki v6 da chrysler yada holdenindi

• quote:

Orijinalden alıntı: VuLTuRe*

quote:

quote:

quote:

bulaşalı baya bir oldu. 159 şasisi chrysler, breradaki v6 da chrysler yada holdenindi

Fiat da ha bire bu gruplardaki hisselerini cogaltiyor %51 i zaten fiatdaydi %59 a cikartmislar

• Ben beğenmedim,tasarım çok "marketing" tarzı olmuş,ne bileyim muadil marka modellerde bu tarzda çok araç var.Alfayı farklı kıla temel öğe olan marjinalite ve tasarım oturmamış.

Üstte bir arkadaşın dediği gibi 156-159-Spider/Gtv gibi kült bir tasarım bekliyoruz.Guiletta,Mito vb... hiçbirini beğenmiyorum zaten.

Ben yakıştıramadım.Umarım son lansmanı böyle olmaz.Alfa adına yakışır bir tasarım görürüz.
  • bende giulia'yı merakla bekleyenlerdenim ortalıkta gezen bir çok remi gördüm ve en sevdiğim bu oldu umarım bu tasarımla gelir
    gerçi arkası gözükmüyor ama umarım ön tasarım kadar şıktır

Alfa Romeo Giulia
  • Arac neden hala cikmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.autoedizione.com/wp-content/uploads/2014/04/159-sw.jpg?11bb33
    bişeyler anlatıyor ama galiba yakında bişeyler açıklayacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mac3560 -- 15 Nisan 2014; 21:48:23 >
  • çıksa da alsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harley-Davidson

Arac neden hala cikmadi

Aracın bu kadar gecikmesinin tüketici açısından hiç bir açıklaması olmasa da işin özü finansal durumlar.

Fiat'ın odağında son 3 yıldır Chrysler'in tamamının bünyeye katılması vardı. Bu sebeple kaynaklarını hep bunun için kullandı. Ocak ayında birleşme tamamlanınca yeniden Avrupa projelerine odaklanmaya başladılar. Mayıs ayında CEO'ları yeni ürün planlarını açıklayacak. Orada Alfa Romeo'nun da tüm ürün gamının ne şekilde ne zaman yenileneceğini öğreneceğiz.

Teknik kısımda ise işi uzatan stil ve platform konusunda kararsızlıklar oldu. Önce önden çekiş bir araç düşünülüyordu, baya baya çalıştılar üzerinde. Stil çıktı ortaya, CEO baktı, "olmamış, baştan yapın" dedi (şaka değil, ciddi bu). 1 yıla yakın süren çalışma çöpe atıldı.. Yeniden çalıştılar uzun uzun.. Sonra stratejik bir karar aldı şirket, Alfa'nın tüm araçlarını arkadan itişli yapacağız dediler. Bu sebeple Giu'nin platformunu arkadan itişli hale devşireceklerdi, olmadı gibi (belki de olmuştur). Şimdi yeni(?) bir platform hazırlıyorlar..

Hatta Alfa 169 da Maserati Ghibli üzerinden hazırlanıyordu, o da çok pahalı geldi, işin büyük bir kısmı bitmişken yine çöpe atıldı proje. Şimdi Giulia için hazırlanan platform üzerinden yapılacak.

Yeniden tüketici açısından bakarsak.. Alfa, 159'un yerine bir araba koymadı, koyamadı. Gerisi laf-ü güzaf..

• OLur yakındır bence :D
  • Ne hasta bekler sabahı,
    Ne taze ölüyü mezar.
    Ne de şeytan, bir günahı,
    Seni beklediğim kadar.

Geçti istemem gelmeni,
    Yokluğunda buldum seni;
    Bırak vehmimde gölgeni
    Gelme, artık neye yarar?

2011 de konu açılmış, halen gelecek

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.