Şimdi Ara

Alfa Romeo Giulia (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
16.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bi gulia görseydik evvelden. . ne zaman tanıtcaklar bu arabayla suv u haberin var mı?
  • Eveeeeeettt......

İtalya'da Giulia için giriş fiyatları şekillenmeye başladı...
    37-38.000 Euro rakamlardan behsediliyor, bizdeki fiyatlar eğer Giulietta gibi lansman fiyatları olacak olursa 41-42.000 den aşağı olmaz
    Belki ilk partiyi 39.500 gibi rakamlar satarlar, sonra 41.00 Euro olur
  • Bu fiyatlara satarmı, bence iyi satar...
    İlk partiyi zaten Alfistiler kapatır :)
  • Bu arada SUV için daha henüz bilgi edinemedim ama yakındır
    Jeep ile birlikte üretilecek, ortak platform kullanılacak
    İlk alıcısıda ben olacağım
    belliki çok sıkı birşey gelecek, hem on hem off road, infiniti tarzı olur
  • Gulia nin en son halini fiat ceo su begenmemis ve degistirilmesini istemis ve ertelenmis cikisi seklinde biryerlerde okumustum. . Bilmiyorum ne derece dogrudur ama arabanin hala gizli resimleri bile yok sanirsam . Dogruluk payi olabilir o yuzden ertelenmesi konusunda
  • Onceki sayfada ben yazdim ama simdi protip tamamlanmis
  • Mobilin dezavantajlari pardon gormedim onceki sayfada kaldigi icin. . Arac insallah ilk resimdekine benzer cok hos. . Ama artik su otomobleri gosterseler hem suvu hem guliayi
  • Giulia nin lansmani ocak a kadar yapilir herhalde
  • inşallah ocağa da kalmaz. . bu yazdığın fiyatları yeni fark ettim biraz korkuttu beni ama. . umarım daha az fiyatlarla çıkar. . eğer gulia böyle çıkarsa 4c de baya bir olacaktır. . tabi benim hayaller de ötelenecektir bu durumda. .
  • Bu fiyatlardan az olmaz...
    Bunlarda lansman icin, zaten ust segment icin uygundur
  • guliettada lansman fiyatları ne kadar süre devam etmişti hatırlıyormusun acaba?
  • Juli de farkli bir yol izlendi, hala lansman fiyatlari gecerli, artirim yapilmadi
  • hocam aklıma takılan bir konu da alfa nın otomatiği tct, otomatik viteslerle ilgili pek bilgim yok ve alfa daki bu tct yi de merak ediyorum bikaç yabancı forumdan okuduğum milletin genelde sevmediği tct yi . . bu tct ile ilgili neler dersin yani diğer markaların otomatiklerine göre nasıldır veya düze göre tercih edilir mi ?? bir de çift kavrama olayı ne oluyor??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mac3560 -- 29 Temmuz 2011; 22:10:04 >
  • Hic bir bilgim yok tct hakkinda
    Gelince gorucez bakalim, in mi cin mi?

Bu arada Giulia jantlari galiba CMS de yapiliyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harleyci34

Hic bir bilgim yok tct hakkinda
    Gelince gorucez bakalim, in mi cin mi?

Bu arada Giulia jantlari galiba CMS de yapiliyormus

Tüm alfa romeo jantları CMS'te yapılıyor desek yalan söylemiş olmayız sanırım. Bir çok model İzmir'de üretiliyor.
  • 159 üretimi 2012 ye kadar devam edip yeni gulia 2014 te gelecek gibi görünüyor . . ertelemelerden nasibini en çok alan gulia olmuş gibi görünüyor. .

Alfa Romeo Giulia
  • Üretim planında Giulia'nın haricinde bir de Large Sedan var, nedir o bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: milchschnitte

Üretim planında Giulia'nın haricinde bir de Large Sedan var, nedir o bilen var mı?

bu gruplardan pek anlamıyorum ama gulia d sınıfı oluyor large sedan e sınıfı planlanıp chrysler le ortak üretim olacak galiba belki de giuliettanın dodge a çevrilmiş hali gibi chryslerin bir modelini alfaya çevirirler . .
  • Alfetta
  • 159 u cok erken bıraktılar.??
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.