Şimdi Ara

ALFA ROMEO ALFETTA ( e - sedan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alfa Romeo markası yeni yapılanma programında giuliadan sonra suv modeli stelvio'yuda Los Angeles'te tanıtacağını açıkladı şimdi sıra E sınıfı büyük bir sedan modelde
    BMW 5, Mercedes E, Audi A6, Jaguar XF ve Volvo S90 ile rekabet edecek otomoblin rakipleri özellikle Alman liginde çok güçlü, pazar böylesine kemikleşmişken yeni bir modelle uzun zaman sonra tekrar pazara girmeyi düşünen marka eski prestijli marka sıfatını bakalım tekrar yakalayabilecek mi? ALFA ROMEO ALFETTA ( e - sedan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeueneturc -- 8 Eylül 2016; 15:41:16 >

• Ülkemizde Jaguar XF ne kadar satıyorsa bu yarısı kadar satsın başarıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yellow Claw -- 8 Eylül 2016; 15:11:50 >
  • Alfa ruhu geri dönüyor. Gelecek modellerin hepsinin dış tasarımı harika. Doblo direksiyonu da gitti tam oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trafikte görürsek hayranlıkla bakarız artık.
  • Birilerinin premium degil diye çamur salladigi alfa E segmentine de giriyor hadi hayirlisi

• alfa'nın e segmentine giriş tarihi konusunda resmi açıklamalar pek olmasa da kulislerde ciddi manada suv'dan sonra e segment aracın geleceği konuşuluyor.
    georgio platformu Alfanın bütün ürün gamını geliştirmeye müsait, arkadan itişli hatcback için bile.
    Alfa'nın harika motorlarının lanetolası vergi duvarımıza toslayacağı açık. Alfa e segmentinde ülkemizde ciddi satış rakamları yakalayamayacaktır ama modern vergi sistemlerinin olduğu Avrupa ve Kuzey Amerikada adından övgüyle bahsettirecektir.

yukarıdaki görseller resmi olmayan renderler olsa da alfa tasarımcılarının renderlerden aşağı kalmayacağından şüphemiz yok
  • Çok başarısız ps çalışmaları olmuş yanlız bunlar , sadece Giulia'yı uzatıp , yere yaklaştırmışlar. Ben E segmenti bir araca pek ihtimal vermiyorum ki çıkarsınlar. Ama olur da çıkarsa , Giulia'dan çok fazla esintiler taşımayacağını düşünüyorum.

Ayrıca dipnot olarak ekleme yapayım , E segmentinde sportif görünüşlü bir aracın tutma olasılığı sıfıra yakın. E segmenti dediğimizde daha ağırbaşlı , daha oturaklı araçlar tercih ediliyor.
  • mercedes'e birbirinin kopyası diyenler bakalım alfa'ya dflnsfklgndfkbnsdşbjknsdşbjknsdşbjk
  • 166 gibi bit efsane gelirse harika olur, alfanin bu sinifta sicili iyi.

• Çok güzel görünüyor

• O logoyu değişse düşünülebilir aslında

• Türkiyenin e segment kültürü e class a6 5 serisi burda sayılı satılır ama avrupada çıkışının ilk senesinde ilk sıralara gelir e segmentinde

• quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

166 gibi bit efsane gelirse harika olur, alfanin bu sinifta sicili iyi.

Gecen yaz basinda 186binde servis bakimli vardi.sahibiyle temasa gectik baglayacagiz arabayi falan,sak diye urfa isi cikti,yollar rezalet alamadim.halen icimde uktedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: LTE-A

O logoyu değişse düşünülebilir aslında

Chevrolet'in amblemine ay yildiz yapistiranlar bunada bir cozum bulur bence.☺

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Birilerinin premium degil diye çamur salladigi alfa E segmentine de giriyor hadi hayirlisi

O zaman ben onlara şu haberden bir kesitte vereyim;

Alfa Romeo'nun Stelvio adlı aracın haber sitelerinde görülen rakibi "Stelvio’nun güçlü rakipleri olan PORCHE CAYENNE Turbo S ve RANGE ROVER Sport SVR’den daha iyi bir zaman elde edip edemeyeceğini hep birlikte göreceğiz." demişler.

Bu da kaynağımız:https://www.otopark.com/2016/09/alfa-romeo-stelvio-los-angelesta-gorucuye-cikiyor/

• Aşık oldum.
  • Güzel olmuş tasarım
    Tutar bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LTE-A

O logoyu değişse düşünülebilir aslında

Şaka?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.clubalfa.it/16254-alfa-romeo-arriva-alfetta.html

son günlerde italyan alfa sitelerinde Alfa Romeo'nun olası Alfetta modeli ile ilgili haberler tekrar çıkmakta, 2018 de Alfettanın üretim çalışmalarına başlanacağı yönünde haberler bulunmakta. vs vs
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.