Şimdi Ara

ALFA 1000mw 45 TL,Signal King 1000mw 50 TL,GSKy 500mw 40 TL İZMİR den

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
4.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfselektronik -- 25 Haziran 2013; 14:16:47 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hayırlı satışlar arkadasım benim söyle bı problemim var yeni bı eve tasinicam iki ev arasındaki mesafe 600 metre civarı evimde de wireless li modem var yeni tasinscagim evden bu modeme sorunsuz bağlanabileceğim bı ürün varmı acaba
  • Hayırlı satışlar hocam. Ürünleri sipariş üzerine mi getiriyorsunuz? Yoksa gelip seçip beğenip satın alabileceğimiz bir yeriniz var mı ? Saygılar...
  • quote:

yula50:
    Hayırlı satışlar arkadasım benim söyle bı problemim var yeni bı eve tasinicam iki ev arasındaki mesafe 600 metre civarı evimde de wireless li modem var yeni tasinscagim evden bu modeme sorunsuz bağlanabileceğim bı ürün varmı acaba

600m. çok değil. Ancak aradaki binalar varsa olay değişir. yagi anten kullanmak zorunda kalabilirsin.
    veya modemi boosterle takviye edebilirsin.bazı modemler çok zayıf.
    Gönderme ve alma çok fazla etkene bağlı.
    eğer modemin b/g band ise tercihan wifi-link almalısın. veya alfa1000mw .
    n band ise alfa 2000mw iş görür.

• Sipariş üzerine değil .Kendi kafama göre getiriyorum .

Seçip beğenecek kadar çok ürün yok arkadaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfselektronik -- 29 Kasım 2010; 21:13:45 >

• p.m.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfselektronik -- 29 Kasım 2010; 21:14:14 >

• 3 kelimelik cevabı vermeye tenezzül edemiyomusun!!

verdiğin linkte sorumun cevabı yok ayrıca..
  • siz bilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfselektronik -- 5 Aralık 2010; 0:08:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fauconni
    Sipariş üzerine değil .Kendi kafama göre getiriyorum .Sergilediğim tüm ürünler ne zaman isterseniz hazırdır.

Seçip beğenecek kadar çok ürün yok arkadaşım.
    Wifi konusunda burada ve sitede sergiledik.
    Saydım hepsi 12 ürün.

Tamam arkadaşım anladım. Ben site vs görünce şirket distribütör vs olarak düşünüp sevinmiştim. Malum izmirde pek yok böyle şirketler.
    Neyse hayırlı işler...
  • Bu arada 16dbi Yagi anten düşünüyorum. Alfa 2000 ile kullanacağım. 9dbi omniden daha iyi olur mu. Performan olarak ne dersin ? Aldığıma değer mi bilgi verirsen sevinirim.
  • Tüm dünyada bu tip ürünler nedense böyle pazarlanıyor.

Sende omni var sanırım .omniler 3-18dbi sonuç aynıdır.Aldatmacadan başka bir şey değil .
    Malum mutluluk çubuğumuz var .Uzun olunca verdiği mutluluk artmaz.Sahibi mutlu olur sadece .Onun gibi bir şey.

Yagi ,Panel,Grid yönlü antenlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfselektronik -- 5 Aralık 2010; 0:09:53 >

• Hımmm, sitenizde yazdıklarınızı okudum arkadaşım teşekkür ederim. Şimdi benim önüm baya açık bir alan Yaklaşık 180 derecelik bir alan görüyorum. Ben çook uzak mesafeden yayın almaya vs de çalışmıyorum. Amacım çevremdeki ağları görmek. Tabi o çevre ne kadar genişler bilemem. Olabildiğince geniş olması tercihimdir. Bu durum da sanıyorum benim için en verimli tercih panel anten'den yana olmalıdır, doğru değil mi?
  • fiyat performans düşünülürse ben yagi derim.
    Bana anten yönü çevirmek zor gelir dersen panel anten tabiiki.
    ancak onlarında dbi artıkça fiyat 200$ bulur .kalite dersen d-link almalısın. onunda fiyatlarına biz yaklaşamıyoruz.
    kendin yapabilirsin ancak doğru dürüst elde veri yok .rusların sitelerindeki şemalarda verimsiz .Benim getirtiğin 14 dbi da çok verimli değil . ama omnilerden daha iyidir. o kadar.

• Takip icindir
  • quote:

Kaplan Bey Tarih 29 Mayıs 2010; 14:02:11
    Takip icindir

Neyi takip ediyon ? Ajanmısın nesin uyuzlandım bilader .PM atabilirdin .

• quote:

Orijinalden alıntı: fauconni

quote:

Kaplan Bey Tarih 29 Mayıs 2010; 14:02:11
    Takip icindir

Neyi takip ediyon ? Ajanmısın nesin uyuzlandım bilader .PM atabilirdin .

Cep telefonundan ilanı gordugum için uzuncana okumak yerine ufak bir ekranda, not atarak uygun bir zamanda detaylı olarak incelemek izledim.Bu arada ajanımda, gizli ajanlardan anladın sen onu anladın
    Bu arada p.m atıyorum ustad sana ,cevaplandırırsan sevinirim.

• quote:

Kaplan Bey Tarih 1 Haziran 2010; 9:14:29

pm. cevaplandı

• 1 pm
  • Fiyatlar maşallah İMKB gibi sabahtan akşama sürekli değişiyor.Dün 80 TL.olan 2000w Alfa bugün 100 TL.olmuş,
    1000w Alfa 70 TL. iken 85 TL olmuş, 16 dbi Yagi anten 40 TL. iken 50 TL.olmuş.Stok adetleri düşünce fiyatların arttığı anlaşılıyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.