Şimdi Ara

Alex745Alejandro - Alican Vefat Etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün saat 16.00 sularında kalp krizi geçirerek vefat etmiş. Allah rahmet eylesin.
    https://www.facebook.com/LLSERDAR?fref=nf&refid=52&__tn__=C-R

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Quinn -- 3 Kasım 2017; 20:40:41 >

• Kaza mı geçirmiş. Komik sempatik biriydi.

Kalp kriziymiş. Allah rahmet eylesin. Ne çok sevilen adam vefat ediyo bu sıra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mor yakut -- 3 Kasım 2017; 20:17:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haber doğru arkadaşlar serkan abi canlı yayında açıkladı.kalp krizi geçirmiş. hiç kendisiyle yüzyüze görüşmeesemde çok üzüldüm acayip hemde. mekanı cennet olsun krall gibi adamdı
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1439407439506159&id=100003107496883&hc_location=ufi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veni60 -- 3 Kasım 2017; 20:16:4 >
  • Allah rahmet eylesin anılarını anlattığı videolardan tanımıştım
    dünya fani m760li'ye sahip olsan dahi

• içim titredi ya
  • Gopuh uçurtma öksüz kaldı

• Ulan gitti be daha ürgüp’te tanışacaktık çok erken oldu lan mekanın cennet olsun abi

• az önce aldım haberi. allah rahmet eylesin erken gitti abimiz
  • Döşe bah döşe. Gaçıllan .

oldumu şimdi abi :( .

Allah rahmet eylesin
  • Allah Rahmet Eylesin Allah mekanını Cennet Eylesin İnşallah, Çok kral adamdı çok güzel sohbeti vardı çok cana yakındı bee..

İçmeyin şu zıkkım sigaraları arkadaş ona da yorumlarda hep söylerdik abi çok fazla sigara içiyosun yapma yazardık aha bi anda tık dedi gitti adam.. Bir an varsın ve bir an yoksun işte.. Allah Mekanını Cennet Eylesin Günahlarını Affetsin İnşallah.. Akrabam ölmüş gibi üzüldüm yeminle, içim yandi öğrendiğim an..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 4 Kasım 2017; 3:5:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala inanamıyorum. Adam sanki biliyormuş da bu yaz o kadar kişiyle görüştü fotoğraf çekildi. Allah rahmet eylesin. Üzüldüm la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin ya harbi üzüldüm denk geldikçe izlerdim videolarını. Eğlenceli , neşeli biriydi. Sigara + yılların tırcılığı paso oturarak demek kalbe vurdu. Allah rahmet eylesin.
  • Hayat dolu samimi yüzümüzü güldüren bizleri neşelendiren bir abimizdi. Videoları hatıra kalsın diye yapıyorum derdi. Allah rahmet eylesin, Allah yattığı yerde incitmesin mekanı cennet olsun
  • Allah rahmet eylesin. Neseli bir abimizdi, en stresli anlarimda beni neselendirmisti. Mekani cennet olsun

• Hadi be çok uzun zamandır takipçisiydim kendisinin şaşırdım ya.

• Hayatımda gördüğüm en samimi video çeken adamdı. Allah rahmet eylesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bradley Cooper -- 3 Kasım 2017; 20:40:44 >
  • Ben hayatı yarın ölecekmiş gibi yaşıyorum derdi hep,Allah rahmet eylesin,eğlenceli videoları vardı.Eşine ve kızına Allah sabır versin.
  • Vay be. Tırda anlattığı anıları, arabasında dinlediği müzikleri kulaklarımda hala. Allah rahmet eylesin çok üzüldüm :(

Aydınsukru isimli arkadaş ; kişiyi boş beleş madde kaçakçısı diye yargıladın ve sen müslümansın öyle mi? Seni yetiştirene yazık..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin. Babam bile videolarını izliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

Boş beleş bir madde kaçakçısı gitmiş üzülüyolar

Hayirdir noluyor sana? Adami taniyor musun emin ol o adam senin tum tanidigin insanlardan daha dolu degerli bir insandi

Aksam aksam sinirimi bozma uza konudan

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.