Şimdi Ara

Alex'ten Aykut Kocaman yorumu: Fenerbahçe için üzgünüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fenerbahçe'nin eski yıldızı Alex de Souza sunduğu Resenha ESPN isimli televizyon programında Cristian Baroni'yi konuk etti.

Alex, Cristian'la birlikte Fenerbahçe anılarını anlatırken, Aykut Kocaman'la ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Fotomaç'ın aktardığına göre Alex'in açıklamaları şöyle;

"Takımla idmanlara çıkmayacaksın"

"Aykut Kocaman bir gün kahvaltıda bana, 'Bundan sonra takımla idmanlara çıkmayacaksın' dedi. Ben de ona 'Ben ne yaptım ki yedek takıma gidiyorum?' diye sordum.
    "Her an yalan söyleyebilecek bir teknik direktörle çalışıyorduk"

O da bana 'Git bunu takım menajeriyle konuş' dedi. Menajer ise bana, 'Bunu Aykut'la konuş. Bu onun kararı' dedi. Daha fazla ne söyleyebilirim ki, sözüne asla güvenemeyeceğiniz, her an yalan söyleyebilecek bir teknik direktörle çalışıyorduk."
    "Cristian senin yerine oynayacak"

"Bir gün idmandayız, Cristian'la serbest atış çalışması yapıyoruz. Aykut Kocaman bizi izliyor. Daha sonra yanımıza çevirmenimiz geldi. Avrupa Kupası'nda Spartak Moskova maçı öncesiydi. 'Size bir kötü bir de berbat haberim var' dedi.
    Önce bana, 'Bu maçta oynamıyorsun' dedi. Sonra da 'Cristian senin yerine oynayacak' sözlerini kullandı. Aykut, Cristian'ın 10 numara oynayabileceğini düşünecek kadar futbola uzaktı."
    "Fenerbahçe için üzgünüm"

Takımdaki herkes biliyordu ki, ben Cristian'dan daha fazla gole yakındım. Sonra Aykut Kocaman maç konuşmasında, 'Serbest vuruşları ve kornerleri Cristian kullanacak' dedi. Ben de 'Ya ben' diye sordum. Bugün 10 numara Cristian' karşılığını verdi. Cristian o maçta top bile göremedi. Aykut geri dönecekmiş. Ne diyebilirim ki Fenerbahçe için üzgünüm."

Ah kaptan ah! O kadar haklısın ki ne desek boş. Bize 3 yıl boyunca ecel terleri döktüren adamı yeniden takımın başına getirecekler. Az bile söylemişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaptan ya..
  • Alex'ten Aykut Kocaman yorumu: Fenerbahçe için üzgünüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim daha efsane?
    "Kocaman'ın 140 gollük rekorunu kıramadı

Alex, Fenerbahçe'nin lig tarihinde en çok gol atan ismi Aykut Kocaman'ın 140 gollük rekorunu kıramadan takımdan ayrıldı."

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykut gibi adamlar vizyonsuzdur büyük kulüplerde yapamazlar

• İkisi de suçlu.

• Aykut kocaman. Konyasporda ki oynattigi futbol yada futbol anlayisini fenerbahce gibi buyuk bir takimda yapamaz. Fenerbahce ve taraftari bu kapali ve skci oynanisi sevmeyecektir. Aykut kocamam ne kucuk nede buyuk takimalrin hocasi... Bence tam orta derecede iyi kotu. Ne kucuk ne buyuk bir camia olan orta direk takimlara daha uygun bir hoca.

Fenerbahce ve gs eski gunlerinden uzak cok vasat bir zaman geciriyorlar. Fbde bu kotu gidisati duzeltmeye yonelik aziz baskan sayesinde radikal kararlar alma istegi var ama bir turlu olmadi. Bana turk takimlarini biraktiran gs den 2.3 sene hic bir bok olmaz. Olmasinda zaten. (Nefrett ettirdiler)

• Alex paşam güzel konuşuyosun da 10 sene oldu futbolu bırakalı kanal kanal gezeceğine al a lisansı hocalık yap bi de sen gel senin kahrını çekelim sefanı sürelim ha ne diyosun
  • Fenerbahçe tarihinin en büyük başarılarını yaşatan en büyük kupaları alan hocaya her türlü saygı gösterilir bu başarıyı belki Aykut hoca da yapabilir fakat Alex'e yaptıkları yüzünden hiç bir zaman benim saygımı kazanamayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burxzc

Alex paşam güzel konuşuyosun da 10 sene oldu futbolu bırakalı kanal kanal gezeceğine al a lisansı hocalık yap bi de sen gel senin kahrını çekelim sefanı sürelim ha ne diyosun

Fenerbahçe'ye gelen hocayı eleştirmesi için hoca mı olması gerekiyor?

Bizim hagi gibi sonradan bitirmesin kendisini bırak efsane kalsın adam.
  • alex olsa o uefa kupasını kazanmıştık
  • Şöyle bi düşününce aziz yıldırıma en çok yakışan td aykut kocaman ikisi de futboldan fazla anlamıyor

• Alex'in kitabını okudum. Alex haddini çok fazla aşmış kendini takımdan üstün görüyor. Birde anlaşamadığı hocaların altını oyma huyları var. Sadece aykut için değil brezilya da da yapmış aynı işleri. Kendi anlatıyo kitabında benim yorumum değildir. Aykutun hiç mi suçu yoktu peki? Aykut'un suçu sorunları çözmeye çabalamaması. Alexi takımdan koparan Aykut değil Alex'in kendisidir.

Ben kitaptan bunları çıkardım. Aykut hocanın futbolundanda nefret ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: burxzc

Alex paşam güzel konuşuyosun da 10 sene oldu futbolu bırakalı kanal kanal gezeceğine al a lisansı hocalık yap bi de sen gel senin kahrını çekelim sefanı sürelim ha ne diyosun

aziz varken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Kim daha efsane?
    "Kocaman'ın 140 gollük rekorunu kıramadı

Alex, Fenerbahçe'nin lig tarihinde en çok gol atan ismi Aykut Kocaman'ın 140 gollük rekorunu kıramadan takımdan ayrıldı."

Acaba neden

• Alex boş adamsın futbolun iyi ama adamlığın yok , Aykut hoca teknik direktörlüğünü sevmem ama adam gibi adamsın.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.