Şimdi Ara

Alex Telles, İtalya'dan cevap bekliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Porto forması giyen Galatasaray'ın eski futbolcusu Alex Telles, İtalya Milli Takımı'ndan gelecek teklifi değerlendirebileceğini söyledi.

Brezilya vatandaşı olan ancak İtalya pasaportu bulunan Alex Telles, Milli Takım tercihi hakkında konuştu.

Porto'da oynayan Galatasaray'ın eski futbolcusu, Brezilya'da herhangi bir milli takım kategorisinde oynamadığı için İtalya'da oynayabilir. Konu hakkında konuşan Telles, İtalya'dan teklif gelmesi halinde bunu düşüneceğini söyledi.

Porto'nun 26 yaşındaki sol beki ''İtalya'dan teklif beklemediğimi söylesem yalan olur. Bugüne kadar bu olabilirdi ama teklif gelmedi. Benim de Brezilya'da oynama hayalim devam ediyor. Bunun için çok çalıştım.'' sözlerini kullandı.

Brezilya'da oynama durumu hakkında konuşan Telles, ''En iyi dönemimi yaşıyorum ama benim pozisyonumda çok iyi oyuncular var. Öncelikle Marcelo oynuyor. Filipe Luis, Alex Sandro var. Bunlar çok değerli oyuncular.'' dedi.

https://kralspor.ensonhaber.com/alex-telles-italyadan-cevap-bekliyor-2019-03-19.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebellion87 -- 20 Mart 2019; 6:17:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ulan biz yıllarca yanlış futbolcuyumu telles diye izledik. Bu adam ağır çöp. İtalya milli takımı naapsın bunu. Porto cilalayıp duruyor kime ittirecek acaba çok merak ediyorum. Alanın elinde patlayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: martax32

ulan biz yıllarca yanlış futbolcuyumu telles diye izledik. Bu adam ağır çöp. İtalya milli takımı naapsın bunu. Porto cilalayıp duruyor kime ittirecek acaba çok merak ediyorum. Alanın elinde patlayacak.
    Aslında tam tersi, gelişimini çok iyi sürdürdü.Ben bu sene yüksek bir sıçrama bekliyorum, hele sol bek kıtlığı yaşandığı bir dönemde birçok takım almak isteyecektir.Atm olabilir, malum juanfran baya yaşlandı felipe luisde chelsea dönüşü ve yaş itibari ile bekleneni veremiyor.hernandezi bayerne sattılar.Yine Alex Sandro'nun durumuna göre Psg yada juventus olası bir hamle yapabilir.
  • FM de İtalya milli takımındaydı bende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Aslında tam tersi, gelişimini çok iyi sürdürdü.Ben bu sene yüksek bir sıçrama bekliyorum, hele sol bek kıtlığı yaşandığı bir dönemde birçok takım almak isteyecektir.Atm olabilir, malum juanfran baya yaşlandı felipe luisde chelsea dönüşü ve yaş itibari ile bekleneni veremiyor.hernandezi bayerne sattılar.Yine Alex Sandro'nun durumuna göre Psg yada juventus olası bir hamle yapabilir.

Alıntıları Göster
    ofansif yonunu gelistirdi, topu daha iyi kullaniyor, ortalari daha iyi lakin defansi hala kotu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tarz olarak beğenmiyorum, avrupanın dev kulüplerinde sol bek kaldıramayabilir fakat Porto'da ciddi gelişim gösterdi. Özellikle iyi olan hücum performansını biraz daha geliştirdi, arada maçlarını izliyorum sol kanat gibi hücum yapıyor fakat hala defansif olarak ciddi aksıyor. Ayrıca defansif yönü gelişmiş olsaydı zaten direkt sınıf atlamıştı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.