Şimdi Ara

Alex`in İnsanüstü İstatistiği! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
5.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 yıl geçmiş aradan neredeyse.

Verileri kim aktaracak ?

Heyt gidi günler.

O zamanlar da böyleydi

CL assist kralı olmuştu.

Her yerde kral olmuştu

Değişmeyen tek özelliği..

krAL hala krAL
  • Topuz baroni selçuklu(nefret ediyorum onu izlerken futboldan tiksiniyorum zaten berbattı oynamaya oynamaya futbolu unutmuş ama neticede defansif orta saha) orta alanın mücadele gücü yüksek olunca topuzun aynı zamanda hücum yönününde kuvvetli olması ve özerinde ofansif rolü sayesinde alex bu maçta çok iyi imkan buldu güzel oyun oynama adına artık bu kadro orta alanda emre-selçuk sabit kalmalı yani özer-emre-baroni-topuz şeklinde kazım ve santos efendiler girmemeli katiyen
  • Yani demek istediğim bu 4lüyle alex çok iyi iş yapar hem defansif anlamda güçlüler hemde ofansta alexe yardımcı olurlar emre bomba gibi dönse çok iş yapar bu takım çok
  • her zaman kralsın yaa sahada olsam durup onu seyrederdim yaptığı herşeyde zekasını anlamaya çalışırdım.Beyin uzuvlara ancak bu kadar iyi hükmeder..
  • lan bu alex vampir midir ne dir hiç yaşlanmıyor sürekli yazıyor....
  • Adam doğduğundan beri FB de oynuyor bırakta o kadar gol atsın.
  • takımına ne avrupa kupası ne türkiye kupası kazandıramayan kıral...krala bak ..kral çıplak....

bknz:hagi
  • Ya arkadaş şimdi senin söylediğin olay şuraya gider Taçsız Kral diye bahsedilen Metin Oktay Avrupa kupası kazandırdıda mı öyle hitap ediliyor.Adam Şampiyonlar Ligi asist kralı olmuş böyle boş şeyler konuşup örnek gösterdiğin adamlara dikkat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_ok

Ya arkadaş şimdi senin söylediğin olay şuraya gider Taçsız Kral diye bahsedilen Metin Oktay Avrupa kupası kazandırdıda mı öyle hitap ediliyor.Adam Şampiyonlar Ligi asist kralı olmuş böyle boş şeyler konuşup örnek gösterdiğin adamlara dikkat et.

metin oktay gol krallıkları yaşadığı için kral oldu...alex neyin kralı oldu...şampiyonlar liginde asistle kral olunmuyor fenerbahçe tarihindeki en yararlı futbolcu konumunda bi topçu iyide bi topçu inkar eden yok...
    ama krallık takımınıda kral yapmakla olur...ne avrupa kupası kazandırdı ne türkiye kupası o övdüğünüz alex...dünya kupasında milli forma bile giymemiş bi topçu kaçıncı sınıf olduğunu siz düşünün artık...hele hagi ile karşılaştırmanız tam komedi ki bu sanırım kompleksli olmakla bi ilgisi var ...fifa tarafından 100 yılın en iyi 100 futbolcusu arasında gösterilen biriyle karşılaştırmanız zaten komik...

• bir Galatasaray'lı ve futbolcu olarak Alex'in futbolunu kıskanıyorum Fenerbahçe maçlarını bizzat bu adam için izliyorum..Guiza yerine Baros olsa ya da hızlı bir forvet 4 farklı kazanır her maçını Fenerbahçe..Guiza'ya o kadar %100'lük pas atıyorki Fenerbahçe'li olmayışıma rağmen ben bile saç baş yoluyorum.. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: *MelaNKoliK*

Hakkaten oha denilebilecek bir istatistik.. Zamanında bende Alex küçük maçların oyuncusudur demiştim..O zaman durum öyleydi bence ama şimdi Fenerbahçenin başarısının en büyük mimarı tabiki Alex

Bu arada Tr liginde en çok gol atan oyuncu kimdir.? 90 gol mükemmel bir istatistik 1.ci mi acaba.?

Hakan Şükür
  • tebrik ederim
    quote:

Orijinalden alıntı: GrenadeLauncher

bir Galatasaray'lı ve futbolcu olarak Alex'in futbolunu kıskanıyorum Fenerbahçe maçlarını bizzat bu adam için izliyorum..Guiza yerine Baros olsa ya da hızlı bir forvet 4 farklı kazanır her maçını Fenerbahçe..Guiza'ya o kadar %100'lük pas atıyorki Fenerbahçe'li olmayışıma rağmen ben bile saç baş yoluyorum.. :D
  • Diğer takımlardaki oyunculara hep imrenerek bakmışımdır keşke bizde olsalardı falan ama bu adam için yemin ederim 1 kere demedim bizde olsaydı keşke falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: cureshot88

tebrik ederim
    quote:

Orijinalden alıntı: GrenadeLauncher

bir Galatasaray'lı ve futbolcu olarak Alex'in futbolunu kıskanıyorum Fenerbahçe maçlarını bizzat bu adam için izliyorum..Guiza yerine Baros olsa ya da hızlı bir forvet 4 farklı kazanır her maçını Fenerbahçe..Guiza'ya o kadar %100'lük pas atıyorki Fenerbahçe'li olmayışıma rağmen ben bile saç baş yoluyorum.. :D

rica ederim
  • Bu adamı fenerbahçeye kazandıranı tebrik etmek lazım. Rıdvan dünkü programda söyledi:
    -Alex i forver gibi düşünün. F.bahçe 4-4-1-1 değil 4-4-2 oynuyor aynı zamanda alex orta sahaya kadar gelip top alıyor. Avrupadan forvet ismi söyleseler yılda ortalama 20 gol atıp en az o kadar da asist yapıyor diye almaz mısınız?
    Çok haklı gerçekten. Adam sahada herşeyi yapıyor . Hala koşmuyor diyenler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanfc

takımına ne avrupa kupası ne türkiye kupası kazandıramayan kıral...krala bak ..kral çıplak....

Bkz: Metin Oktay, Can Bartu, Lefter, Baba Hakkı vs vs..

Ağzınızdan çıkan lafın nereye gideceğini bir tartın önce.
  • Alex gibisi bir daha gelmeyecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mw@ruw@ri

quote:

Orijinalden alıntı: furkanfc

takımına ne avrupa kupası ne türkiye kupası kazandıramayan kıral...krala bak ..kral çıplak....

Bkz: Metin Oktay, Can Bartu, Lefter, Baba Hakkı vs vs..

Ağzınızdan çıkan lafın nereye gideceğini bir tartın önce.

İyide o zamanlarda Türkiyede futbolmu vardı
    Gelen geçen 8 atıyordu bize, avrupada yoktuk. Şimdi her türlü imkan var, sürekli avrupada oynuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akglsercan

Alex`in İnsanüstü İstatistiği!

Listeye baktımda son sıradaki isim dikkatimi çekti fark ortada galiba.

• kral elex türkiye gelmiş ve takıma en iyi katkıyı yapan oyuncudur

kıskanc lıktan abuk subuk yorum yapanlara gülüyorum artık kıskanclıktan gülünç duruma düşüyorlar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.