Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

alex in golü lig tv de ilk 10 da yok:))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Süper Lig >> alex in golü lig tv de ilk 10 da yok:))
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    licktvde her hafta olduğu gibi bu haftada haftanın en güzel 10 golünü seçmişler.sıralamada alexin ank.gücüne attığı gol ilk 10 içerisinde yok

|
    |
    2370 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: koçero907

licktvde her hafta olduğu gibi bu haftada haftanın en güzel 10 golünü seçmişler.sıralamada alexin ank.gücüne attığı gol ilk 10 içerisinde yok

ALEX in golu o kadar guzel ki...

onu ayri bi kategoride degerlendirmek gerekiyo diye dusunmuslerdir.. gunahlarini almayalim hemen...
    bir de artık Alex'in attiği gollerin hepsi jeneriklik ve de "Yok bööyle bir gool! Yook böyle bir gol! " diye gecti literature. O yuzden bunu saymamıslardır

ne diyeyim ki licktv... yatacak yeriniz yok
    |
    |

• Yarbay
    5024 Mesaj
    aa hayret medya fb liydi halbuki neden almamışlar,unutmuş olmasınlar sakın???
    |
    |
    AMD RYZEN 5 2600@3.85Ghz | CORSAIR H100İ PRO RGB | ASUS STRIX B350-F GAMING | 16 GB (2*8) CORSAIR VENGENCE 3000 MHZ WHITE LED | MSI RADEON RX580 ARMOR 8G | 250 GB SAMSUNG 970 EVO | 250 GB SAMSUNG 840 EVO | 1 TB JAMES DONKEY SSD | PHANTEKS P300 TEMPERED GLASS | CORSAIR RM650X 80+ GOLD | DELL ULTRASHARP U2417H 24"| LOGITECH G613 WIRELESS MECHANICAL| LOGITECH G603 LIGHTSPEED
  • Yarbay
    4064 Mesaj
    en kotu kaleci hatalari kategorisinde ilk 10na almalari lazimdi ustune gelen golu yiyen kaleci diye
    |
    |

bizim dördüncü gol de fena değildi ama
    |
    |
    O değilde Alex'in golü allah için güzeldi.
    |
    |

Yardım talepleriniz için, lütfen özel mesaj atmayın.
  • Binbaşı
    1879 Mesaj
    güzel goldü
    ilk 10 girmemesi garip
    kime seçtiriyorlarsa bunları
    |
    |
    "Satranç oynamayı sevmiyorum çünkü hayatın çok az anlamı olduğu acımasız bir zamanda doğmuş bir oyun olduğu için. Herkes bazı insanların diğerlerinden daha değerli olduğuna inanıyordu. Şahlar ve piyonlar... Ben hiç kimsenin bir başkasından daha değerli olduğunu düşünmüyorum. Satranç sadece bir oyundur ve gerçek insanlar birer taş değillerdir. Bu dünyaya sanki bir satranç oyunuymuş gibi bakan herkes kaybetmeyi hak eder." Harold Finch
  • Yarbay
    2826 Mesaj
    ben normal karsılıyorum girmemesini. gecen haftalarda da oldu bu olay. hatta erman ve şansal sordu "şu gol neden şu sırada ya da neden listede yok" diye. 2 tane futboldan anlayaman adama secim yaptırırsan neden yok diye de sormaman gerekir.
    quote:

Orjinalden alıntı: megi21

güzel goldü
    ilk 10 girmemesi garip
    kime seçtiriyorlarsa bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpyanar -- 20 Mart 2006; 15:57:45 >
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: muzo2000

en kotu kaleci hatalari kategorisinde ilk 10na almalari lazimdi ustune gelen golu yiyen kaleci diye

sen gecseydin kalaye de cıkarsaydın o topu,o kdr sert ve ters falsolu topu kim cıkarır,sölesene?
    |
    |
    |
    |
    alexin golune benzer golleri daha once hagi atardı.topa sanki burunla vurmus gibi garip bir falso alıyor top kaleci ters koseye yattı nerdeyse, arkadasında dediği gibi cok sert ve falsolu bir top kurtarılması cok zor. ama fb ve gs maclarında rakiplerin yediği gollere bakıyorum avrupada hiçbir ligde bu kadar kolay gol atılmaz
    |
    |

Orjinalden alıntı: cmanbaris

ama fb ve gs maclarında rakiplerin yediği gollere bakıyorum avrupada hiçbir ligde bu kadar kolay gol atılmaz

neden avrupada yokuz sorusunun cevaplarından biri.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: MissYou

Hayır da her atılan gol ilk 10 a girecek diye bişi mi war?

O zaman sende de ne göz var ne de nizam be kardes...
    |
    |

Orjinalden alıntı: Emrah_Tr

quote:

Orjinalden alıntı: MissYou

Hayır da her atılan gol ilk 10 a girecek diye bişi mi war?

O zaman sende de ne göz var ne de nizam be kardes...

HOCAM BENDE BİR FENERBAHÇELİ OLARAK O GOLÜN HAFTANIN GOLÜ SEÇİLMESİNİ İSTERDİM AMA ADAMLAR ALMAMIŞLARSA Bİ BİLDİKLERİ WARDIR.ELBETTE GİRMESİ LAZIMDI! HARİKA Bİ GOLDÜ HATTA!(BELKİDE HİÇ Bİ Şİ BİLMİOLARDIR)
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,261
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.