Şimdi Ara

ALEX IN GITMESININ NEDENI SIKEDIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece maddeleri okusanizda yeter galatasarayli olarak art niyetsiz dusuncelerim bunlardir kendinizi yipratmaya deymez hepimiz gs fb bjk ts fark etmez kardes sayiliriz sonucta

Bayadir taraftar forumunu takip ediyorum ozellikle 2 gundur fenerbahce bolumunu gozlemliyorum 2 ye bolunmus durumda. Alex e uzulenler Alex e sevinenler yillardir tanidigim tek bir dusunce altindaki fenerbahce taraftarini boyle gormek hayli moral bozucu. Aziz yildirim sike olayinin patlamasiyla iceri alindi ve tum fenerbahce taraftari savunma moduna gecti kimse dogru sike yapmis olabilir demiyordu diyenlerde cok az sayidaydi cunku cogunluk kulubun alicagi zarari dusunuyordu kesinlikle boyle birsey olamaz inkar edilmeliydi ve aziz yildiim iceriden cikartilmaliydi dusuncesindeydi. oyle de oldu. Saldirganlasan fenerbahce tarafttarinin yatistirilmasi gerekiyordu devlet isin icine karisti bir cogunuz devlet zarariniza is yapiyor sandiniz ama aksine disari oyle gozukerek uefaya olsun turkiye ye olsun fenerbahce icin baya ugrasti.

Simdi gelelim sike alex aykut aziz yildirima
    Burda yazacaklarim tamamiyle kendi goruslerim size sacma gelebilir mantiklisini saygi cercevesinde cevaplayip soylerseniz cok mutlu olurum

Aziz yildirim cezasinin onanmasi erteleniyor ve bu devlet tarafindan yapiliyor cunku aziz yildirim bilerek disari cikartildi isleri halledip tekrar iceri girecek bu isleri halletme surecide onceden planliydi

Ilk olarak tum turkiye icin degerli olan fenerbahce kulubunun tekrar toparlanmasi lazimdi borsa olsun borclar olsun aziz yildirim cikinca hepsi tekrarr duzene girdi

2) Taraftarin yatismasi.
    Aziz yildirim icin metris hastane tesisler heryerde toplanan fenerbahce taraftari devletin gozunu gercekten korkutmustu bunun daha ileriye gitmemesi icin aziz yildirim cikartildi taraftar sakinlestirildi

3) Aziz yildirim Aykutu takimdan kovmamasi
    Bu zamana kadar basarili olsada olmasada sirf taraftar icin td. Yolladigini herkes biliyor bu kadar kotu gitmesine ragmen aykutu yollamamasinin sebebi aykutun sikeden haberinin olmasi gercek bir fenerbahceli olmasidir cunku. Takimi toparlamak icin cikmis birinin gercek fenerliye bu olaylari bilen birine ihtiyaci vardir baskalarinin kulubun icine sokmuyor

4) Takimin kotuye gidisi basarisiz yonetim gorunumu
    Umutlu fenerbahce taraftarinin umudunu kirip beklentiyi dusurmek hatta yonetimi taraftara kotulemek tum amac sizcede mantikli degil mi o kadar seye ragmen aziz yildirim burnunun dikine gitmesi aykutla beraber

5) Basarisiz yonetim gorunumu ornekleri
    Sampiyonlar ligine katilamama
    Takimin kotu oynamasi
    Aykutun aciklamalari
    Meirelesin bilerek uefaya dustukten sonra alinmasi
    Aziz yildirim anons olayi
    Tum bunlar aziz yildirimdan sogumaniz icin yapiliyor

6) ALEX in sike olayini ogrenmesi
    Aziz yildirim icerideyken alex hep arkasindaydi ne olduda aralari bu kadar acildi cunku aziz yildirim durumu anlatti birazda alexten yardim istedi
    Ne yardimi diye sorarsaniz alin size yardim
    Alex karakteriyle efendigiyle basarilariyla tum turkkiyenin sevilen topcusudur
    Sike olayi alexe ters duser cunku zamaninda sike yok deyip adami savunmustur
    Ama birsey diyemez cunku gonul verdigi fb dir sonucta

aziz yildirim bunun farkinda olarak alexle anlasir ve aziz yildirimdan soguma vol 2423 e gecilir alex ile aziz yildirim ve aykutun arasi acilir (disaridan gozuken) taraftar 2 ye bolunur alexciler aykutcular aziz yildirim aykutun yaninda olmasi fb taraftarinin iyice sinirini bozar ve azize olan nefretini artirir tum olay dun alexin fesh i ile son bulur gorev tamamlanmistir.

Simdi size sorarin yarin veya obur gun aziz yildirimi iceri atsalar kaciniz metris onune gidersiniz iste hersey ortada

tamamiyle fb tarafttarlarinin gorup okudugum yazilari birlestirip kendi dusuncemle size sundum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanirim yanlis yere actim konuyu:(

• Adminler konuyu buradan silerse cok memnun olurum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.