Şimdi Ara

Alex : ahahahaha (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TargetMan

Daum'la Aykut kıyaslanamaz bence. Fenerbahçe maçlarını keyifle takip ederdim o zamanlar, sempati bile duyardım oynattığı futbol sebebiyle, bir heyecan mücadele kavga vardı sahanın içinde. Derbi maçlarda ise inşallah fark yemeyiz bu sefer diye beklenti içindeydim. Şimdi ise Fener maçlarını silah dayasalar kafama anca öyle izlerim, önümüzdeki derbi içinde hiç korkum yok, kötü oynasak bile Aykut iki değişiklik yapar maçı hediye eder bize.

Insallah tek umidim ,umarim kadikoydeki maci da alirsiniz ,aykutun bu takimindan kovulmasi tek istegimiz ,cok ciddiyim .
  • alex çok iyi futbolcudur ama teknik analiz de koca bir sıfırdır bakınız bu olay
    bakınız deivid bakınız maldonado bakınız fabiano(solbek)

o yüzden geçiniz bu işleri aykut hocayı daum ile karşılaştıranla fm veya cm mühabbetinden başka bir mühabbet etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombi

quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

hiç unutmam Bjk ye bir gol atmıştık . Başlama vuruşuyla Alex in topu onların korner direğinin oraya dikmesi ve baskıyla . Alex - Daum işbirliğiyle gelmişti bu gol

o taktiği daum değil, alex ortaya çıkarmıştı. daumda öyle bir taktik zeka yok.

O topu taca atma olayını ortadan kaldıranda Aykut Kocaman'dı sanırım. Taktigini geçtim Aykut da zeka namına bişey yok.

sende çok var ya, o hepimize yeter

Cevap veremeyince öyle oluyor zaten. Derbilere ilerde bunaltıcı bi baskıyla değilde, ilk 5 dakikasında Bekir-Yobo-Hasan Ali-Gökhan kendi arasında pas yapıp sonra Bekirin topu şişirerek başlaması daha fazla zeka gerektiren bir olay. Sen de haklısın.

senin neyine cevap vereyim . senin ne olduğunu herkes biliyor

• aragonesi de gördü bu gözler. aykut hocamız ondan daha başarılı . istatistikler ortada
  • quote:

Orijinalden alıntı: TargetMan

Daum'la Aykut kıyaslanamaz bence. Fenerbahçe maçlarını keyifle takip ederdim o zamanlar, sempati bile duyardım oynattığı futbol sebebiyle, bir heyecan mücadele kavga vardı sahanın içinde. Derbi maçlarda ise inşallah fark yemeyiz bu sefer diye beklenti içindeydim. Şimdi ise Fener maçlarını silah dayasalar kafama anca öyle izlerim, önümüzdeki derbi içinde hiç korkum yok, kötü oynasak bile Aykut iki değişiklik yapar maçı hediye eder bize.

dogru bu senede sowu sola cekip,baroniyi ileri ucta oynatabilir.
  • alex çok iyi bir futbolcu...

yönetimin arkasında aykut var iken alex kendi arkasında taraftarın oldugunu kabullenmişti...

Zannettiki beni kimse alaşağı edemez... ama olmadı... hesabı tutmadı... gönderildi... ve şu anda da bunu kabullenemediği için aykuta karşı kendini yenik hissettiği için bir şekilde acısını dindirmeye çalışıyor...

ben halen bunları söylese dahi alex i cok seviyorum... ama sevgim onun hareketlerinin yanlıs oldugunu gorememe engel olamaz...

bazı takımlar bireysel yetenekli oyuncularla kazanır... bazı takımlarda takım oyunu ile... kimse ön plana cıkmaz... aykut kocamanın oyun anlayısı da bu...

çok pas ve bireysellik yok... gs ye bakın toplar hep buraga ve sonuç ? burak gol atıyor...fenerde herkes gol atıyor ... aradaki fark bu... kimse lider degil herkes lider...

yarınki maçta burağa markaj yapıldıgı taktirdede bu dedigimin dogru oldugunu kesinlikle goreceksiniz... bir erkegin hayalarını sıkarsanız olayı biter...

• hahahaha
  • Soruyu görünce bende ahahahahah dedim
  • Bence de hahaha hem de . Aragones'le 8 senede ilk defa ilk 2 dışında kaldık. Bırak ilk 2'yi ilk 3'e giremedik. Beni ispanya'daki başarısı ilgilendirmez ben takımımdaki başarısına bakarım. Aykut avrupada oynatamıyor yeaa diyenler şimdi alex'e katılıyor. Aragones'le CL'de 2 puan alabilmiştik 2. Aynı aragones alex'i ortasahanın ortasında oynatıyordu. Bence de büyük bir hahaha hak ediyor bu kıyaslama.
    Daum'a gelince. Kağıt üstünde başarıları aykut kocaman'la eşit. %50 şampiyonluk yüzdesi. Avrupa ligi'nde gruplardan çıkma başarısı. Ek olarak Aykut Kocaman'ın Türkiye Kupası var ama çok onemli değil o. Daum diyeni anlarım. Ama ben Aykut Kocaman'ı tercih ediyorum. Zira 3. son dakika hezimetine katlanamam.
    Zico-Aykut K. ikilisi Daum-Aragones'ten 100 kat iyidir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hiç unutmam Bjk ye bir gol atmıştık . Başlama vuruşuyla Alex in topu onların korner direğinin oraya dikmesi ve baskıyla . Alex - Daum işbirliğiyle gelmişti bu gol

O topu taca atma olayını ortadan kaldıranda Aykut Kocaman'dı sanırım. Taktigini geçtim Aykut da zeka namına bişey yok.

Cevap veremeyince öyle oluyor zaten. Derbilere ilerde bunaltıcı bi baskıyla değilde, ilk 5 dakikasında Bekir-Yobo-Hasan Ali-Gökhan kendi arasında pas yapıp sonra Bekirin topu şişirerek başlaması daha fazla zeka gerektiren bir olay. Sen de haklısın.

Bak benim ne oldugum belli. Ya sizin? Söyleyeyim ben, hiçbirşeye sesini çıkaramayan, sırf bu klübün efsanesi diye tek laf edemeyen, hep destek tam destek yeaaa diyen koyun taraftarsınız

yo ben aykut kocaman özelinde söylemedim bunu, sen istisnasız her şeye muhalefetsin. senin ne olduğunu herkes biliyor derken bunu kastetmiştim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bak benim ne oldugum belli. Ya sizin? Söyleyeyim ben, hiçbirşeye sesini çıkaramayan, sırf bu klübün efsanesi diye tek laf edemeyen, hep destek tam destek yeaaa diyen koyun taraftarsınız

yo ben aykut kocaman özelinde söylemedim bunu, sen istisnasız her şeye muhalefetsin. senin ne olduğunu herkes biliyor derken bunu kastetmiştim

Neye muhalefetmişim? Anlatsana bir hadi, anlatamazsan adam değilsin. Sizin gibi rakip taraftarlara gülücük saçmadıgım, "hocam hocam bol şans yea hocam eki keki inş. kazanırsınız" demediğim şirinlik yapmadıgım için mi böyle konusuyorsun?

şimdi onları arayamayacağım. senin bu muhalefetlerinle ilgili sana cevap yazdığım oldu yazın yazdan önce. gidip kendin araştırabilrsin cevaplanan mesajlarım kısmından. bu mesajımıda alıntılama bundan sonra

• Doğruyu söylemeliyim yakıştıramadım kaptana.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

o taktiğin yapılmasınada Daum izin vermişti. Alex in açıklamalarını çok iyi hatırlıyorum.

ben sadece o taktiğin kimden çıktığını söyledim, daumun üretimi değil yani. bu arada daum alex dedikten sonra yok yapmayalım diyemeyecek bir adamdır.

ben Daum mu buldu o taktiği demişim ? Bak Aykut Kocaman zamanında 1 kere bile o taktik yapılmış mı ?

• Yeter Alex artık yeter
  • quote:

aynen öyle katılıyorum hocam size
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

alex çok iyi bir futbolcu...

yönetimin arkasında aykut var iken alex kendi arkasında taraftarın oldugunu kabullenmişti...

Zannettiki beni kimse alaşağı edemez... ama olmadı... hesabı tutmadı... gönderildi... ve şu anda da bunu kabullenemediği için aykuta karşı kendini yenik hissettiği için bir şekilde acısını dindirmeye çalışıyor...

ben halen bunları söylese dahi alex i cok seviyorum... ama sevgim onun hareketlerinin yanlıs oldugunu gorememe engel olamaz...

bazı takımlar bireysel yetenekli oyuncularla kazanır... bazı takımlarda takım oyunu ile... kimse ön plana cıkmaz... aykut kocamanın oyun anlayısı da bu...

çok pas ve bireysellik yok... gs ye bakın toplar hep buraga ve sonuç ? burak gol atıyor...fenerde herkes gol atıyor ... aradaki fark bu... kimse lider degil herkes lider...

yarınki maçta burağa markaj yapıldıgı taktirdede bu dedigimin dogru oldugunu kesinlikle goreceksiniz... bir erkegin hayalarını sıkarsanız olayı biter...

O bahsettiğine bizim oralarda ego diyorlar oda Alex te olan birşey değil Kocama has bir özellik

Birinin heykeli dikilirken ötekenin ............. neyseSevende var sevmeyende

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

quote:

Orijinalden alıntı: sissil

alex çok iyi bir futbolcu...

O bahsettiğine bizim oralarda ego diyorlar oda Alex te olan birşey değil Kocama has bir özellik

Birinin heykeli dikilirken ötekenin ............. neyseSevende var sevmeyende

Aykut K'nın egosu var ama şunu kabul et ki Alex'in egosu da az değil. Zaten yıldız oyunculardan egosu olmayan adam görmedim ben

• Alex'e kendi adına zarar verdiği için taraftar olarak dava açmalıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Doğruyu söylemeliyim yakıştıramadım kaptana.

Terbiuesizin önde giddenliği şu yaptığı...
  • Gereksiz bu işler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.