Şimdi Ara

Alex : ahahahaha

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe’den olaylı bir şekilde ayrılıp Brezilya ekibi Coritiba'ya transfer olan Alex de Souza, iki eski hocası Aykut Kocaman ile Cristoph Daum'u kıyasladı.

Bir taraftarın twitter üzerinden "Daum mu yoksa Aykut Kocaman mı?" sorusuna "Daum" cevabını veren Brezilyalı yıldız, "Aykut Kocaman mı Aragones mi?" sorusuna ise "hahahaha" diye yanıt verdi.

Alex : ahahahaha

• Doğru söylemiş ahahahahahahha

• Aynı tepkiyi verirdim
  • Aykut aragones e tur bindirdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden daum dediğini gerçekten anlıyorum.Ümit özat bir anısını anlatırken daum bunu çağırmış odasına nasıl oynayacağını hangi taktikte oynaması gerektiğini sormuş.Yani diktatör,lider bir hoca değil.Oyuncularıyla sıkı-fıkı olan onların fikirlerini alan ama bir o kadarda taktik yetersizliği olan bir hocaydı.Hiç kimse demesin aykutun çok yeterlimi diye en azından aykut birşeyler yapmaya çalışıyor alexi göndermek büyük iş ister
  • Katılmayacağınıza eminim, ama Daum yakın geçmişimizin en iyi teknik direktörüydü. 4 sene, 2 şampiyonluk 2 son anda kaçan. Son Trabzon maçında da resmen yukardaki istememişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Katılmayacağınıza eminim, ama Daum yakın geçmişimizin en iyi teknik direktörüydü. 4 sene, 2 şampiyonluk 2 son anda kaçan. Son Trabzon maçında da resmen yukardaki istememişti.

Öyle bakma bence. Daum dönemi başkaydı ancak Aykut Kocamana da baksan altta kalır yanı yok ki. Kaybettiğimizi yine son haftada kaybettik. üstelik 29 yıllık kupa özlemi son buldu. Ama gel gör ki memnun olmayanlar azımsanmayacak gibi değil. Ben daha tecrübeli bir hocayla devam edilmesi taraftarıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krinorex

neden daum dediğini gerçekten anlıyorum.Ümit özat bir anısını anlatırken daum bunu çağırmış odasına nasıl oynayacağını hangi taktikte oynaması gerektiğini sormuş.Yani diktatör,lider bir hoca değil.Oyuncularıyla sıkı-fıkı olan onların fikirlerini alan ama bir o kadarda taktik yetersizliği olan bir hocaydı.Hiç kimse demesin aykutun çok yeterlimi diye en azından aykut birşeyler yapmaya çalışıyor alexi göndermek büyük iş ister

Alex'i göndermek büyük ego isterdi,bu da Aykut Kocaman'da vardı.

Lorant bile daha kraldı bundan.Adam da geri vites yoktu,4-2-4 oynuyordu.O 2 orta saha da ofansif oynatıyordu.

Aktif futbol hayatında,yüzlerce gol atmış Aykut Kocaman,gel gör ki Fenerbahçe'ye leş bir defans futbolu oynatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

neden daum dediğini gerçekten anlıyorum.Ümit özat bir anısını anlatırken daum bunu çağırmış odasına nasıl oynayacağını hangi taktikte oynaması gerektiğini sormuş.Yani diktatör,lider bir hoca değil.Oyuncularıyla sıkı-fıkı olan onların fikirlerini alan ama bir o kadarda taktik yetersizliği olan bir hocaydı.Hiç kimse demesin aykutun çok yeterlimi diye en azından aykut birşeyler yapmaya çalışıyor alexi göndermek büyük iş ister

Lorant bile daha kraldı bundan.Adam da geri vites yoktu,4-2-4 oynuyordu.O 2 orta saha da ofansif oynatıyordu.

Aktif futbol hayatında,yüzlerce gol atmış Aykut Kocaman,gel gör ki Fenerbahçe'ye leş bir defans futbolu oynatıyor.

Katılıyorum ancak ben sonuca bakanlardanım.Sonucunda bu adam bir şampiyonluk birde 29 yıl sonra gelen kupa kazandırmış.Bu yılda kupada en iddaalı takım.Ligde liderin arkadaşında uefada grubu 1. bitirdi.Takım gs gibi güzel top oynayıp sonuç alamayınca dahamı iyi olacak?Tabiikide hayır.Bence şuan durumlar gayet iyi sezerde bu formunu devam ettirirse takım sizin istediğiniz oyunuda oynayabilir

• hiç unutmam Bjk ye bir gol atmıştık . Başlama vuruşuyla Alex in topu onların korner direğinin oraya dikmesi ve baskıyla . Alex - Daum işbirliğiyle gelmişti bu gol
  • Alex yapma be arkadaş ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

hiç unutmam Bjk ye bir gol atmıştık . Başlama vuruşuyla Alex in topu onların korner direğinin oraya dikmesi ve baskıyla . Alex - Daum işbirliğiyle gelmişti bu gol

o taktiği daum değil, alex ortaya çıkarmıştı. daumda öyle bir taktik zeka yok.
  • başarısızdı ama aragoneste kadroda yoktu doğru düzgün.bütün derbileride kazanmıştık.gs maçlarında beraberliği biz aykutla gördük
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

Katılıyorum ancak ben sonuca bakanlardanım.Sonucunda bu adam bir şampiyonluk birde 29 yıl sonra gelen kupa kazandırmış.Bu yılda kupada en iddaalı takım.Ligde liderin arkadaşında uefada grubu 1. bitirdi.Takım gs gibi güzel top oynayıp sonuç alamayınca dahamı iyi olacak?Tabiikide hayır.Bence şuan durumlar gayet iyi sezerde bu formunu devam ettirirse takım sizin istediğiniz oyunuda oynayabilir

Açıkçası dostum ben iyi futbol istiyorum.Kötü oynayıp kazanmak değil,iyi oynayıp kaybetmek.Pres gücü yüksek olan bir takım ve takım olarak atağa çıkabilen bir takım istiyorum.Umarım bunu becerir Aykut Kocaman ama pek zannetmiyorum ben.

quote:

hiç unutmam Bjk ye bir gol atmıştık . Başlama vuruşuyla Alex in topu onların korner direğinin oraya dikmesi ve baskıyla . Alex - Daum işbirliğiyle gelmişti bu gol

O zamanlar genelde öyle başlıyorduk derbi maçlara.O maçta Kadıköy'deydim bende."Napıyo la bunlar?" demiştim

Bahsettiğin maç buydu değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

o taktiğin yapılmasınada Daum izin vermişti. Alex in açıklamalarını çok iyi hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombi

quote:

quote:

O topu taca atma olayını ortadan kaldıranda Aykut Kocaman'dı sanırım. Taktigini geçtim Aykut da zeka namına bişey yok.

sende çok var ya, o hepimize yeter
  • quote:

quote:

quote:

o taktiğin yapılmasınada Daum izin vermişti. Alex in açıklamalarını çok iyi hatırlıyorum.

ben sadece o taktiğin kimden çıktığını söyledim, daumun üretimi değil yani. bu arada daum alex dedikten sonra yok yapmayalım diyemeyecek bir adamdır.

• Daha sindirememiş mi... ?
  • Alex bu hareketlerle kendini iyice düşürüyor bence
  • Daum'la Aykut kıyaslanamaz bence. Fenerbahçe maçlarını keyifle takip ederdim o zamanlar, sempati bile duyardım oynattığı futbol sebebiyle, bir heyecan mücadele kavga vardı sahanın içinde. Derbi maçlarda ise inşallah fark yemeyiz bu sefer diye beklenti içindeydim. Şimdi ise Fener maçlarını silah dayasalar kafama anca öyle izlerim, önümüzdeki derbi içinde hiç korkum yok, kötü oynasak bile Aykut iki değişiklik yapar maçı hediye eder bize.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.