Şimdi Ara

Alevilere İğrenç Hakaretler ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
275
Cevap
1
Favori
10.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adı üzerinde stand-up, sadece otel konusunda gaf yapmış, bunların dışındakiler mizahi olarak fena değil.
    Tam yayını varsa paylaşın izleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baristanblue

Arkadaşlar alevi olduğunu beyan ettiği için ironi yapmasında sakınca görmediğimiz ve bizlerin icra ettiği ofansif mizahını zekamız elvermediği için anlayamayarak neleri kaçırıp üzüldüğümüzü farkettirdiği için ve bizlerin ne kadar da cahilce bir tutum içerisinde bulunduğumuzu, bu linç kampanyasından dolayı utanmamız gerektiğini ve bizleri aydınlatıp bu farkındalığa eriştirdiği için şahsım adına Pınar kızımıza teşekkürü bir borç bilirim..

Bende hemen kendime bir replik yazmalıyım. Kafamız nasıl ironik ama öyle ironik ki nasıl ironik ama öyle böyle değil;

Pınar sahnede döktürüyordu. Bir sağdan ironi yapıyor bir soldan ironi yapıyordu ve en sonunda da zülkifâr çıkardı ve sersemletti bizi. İronik bir şekilde büyülenmiştik, ironiler havada uçuşurlarken 160 milyonda bir olan ihtimal gerçekleşiyordu ironiler adeta havada çarpışıyordu..

Ve derken Pınar; "hepsini bir otele tıkıp yakabilirsin" diyordu cümlesini bitirtmeden ve bu ironi deryasında benim neden tuzum bulunmasın dedim ve daha fazla dayanamayıp ekleyiverdim;
    "Hiç bir şey yapmadan cennete gideceğine inanan bu ironik güruhu bari islami usüllere göre yakalım! hem kendilerini bu vesile ile cennete gönderebilir hemde sevaba bile girebiliriz" ...

Öylesine üşümüştüm ki salonun buz kestiğini sonradan anlamıştım...
    +1

• quote:

Orijinalden alıntı: alpaqu

Siyasiler kısmı komikti
    tüm kısmı olsada izlesek değilmi, kız hiç fena değil mizah konusunda.
  • Daimon88 kullanıcısına yanıt
    +1
  • iskender86 kullanıcısına yanıt
    Başarılı bence güldürdü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Offensive comedy ya da humor açıkçası tam bu amacı taşıyor. İnsanları rahatsız etme, şaşırtma hatta şoke etme. Tabii hemen limitçiler gelip bir şeylerin limiti olmalı diyor. Ben sadece otel kısmını beğendim. Bir gerçeği adi bir rahatlıkla başka bir açıdan söylemiş. O kısım (eğer harbiden bunu dediyse) kara- ofansif mizah açısından başarılı. Üç beş saniye dayanabildiğim için sizin yalancınızım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle tipler ah birde yanımda etsene şöyle über mizahlarını , annelerinden çıktığı yere geri göndersem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DİN FAŞİZMİ nedir ?
  • İnternet ortamında çok dikattli olmak gerekiyor, insanı ipe bile götürebilir.
  • Kasmayın bu kadar arkadaşlar
    Hemen birbirimize girmek için
    Yer arıyoruz biraz sakin
    Olun toplumumuz öfkeli bir
    Toplum zaten kavga etmek
    Yada birbirlerini dava edip
    Şuçlamak için yer arıyor
    Sizde bilerek körüklenmeyi bekleyen bu İnsanların ateşini harlıyor odun atıyorsunuz
    Biraz sakin olun umursamayın
    Kötü bir niyeti yoktur tahmin
    Ediyorum büyük ihtimalle bu
    Kadar büyüyeceğini bu sözlerinin
    Düşünmemiştir pişman
    Olmuştur zaten bazen hepimizin
    Başına gelebiliyor normalde
    Sarfetmeyeceğimiz sözleri boş bulunup Söyleyip pişman olabiliyoruz herkes kendinden
    Pay biçsin arkadaşlar hiçmi
    Boş bulunup söyledikleriniz
    Olduda pişman olduğunuz
    Bu insanın fıtratında var
    Bazen çıkıveriyor ağzımızdan
    Kelimeler ondan sonra pişman
    Oluyoruz hepimizin başına
    Gelmiştir ilk önce hatayı kendimizde arayalım zaten
    Farkedeceksiniz bende daha
    Önce ağzımdan kaçan Dememem gereken sözleri
    Kullanmışım diyeceksiniz
    Bazen gideceği yeri düşünmeden
    Ettiğimiz sözler kalp kırıbiliyor
    Ve karşımızdaki insanı sinirlendirip
    Üzebiliyor bu kadar linç etmeye
    Gerek yok lütfen biraz daha
    Soğukkanlı yaklaşın olaylara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YnscnS -- 20 Mart 2020; 10:47:3 >

• Alevilerden kimler neden rahatsız anlamıyorum. Benim bu yaşıma kadar bir çok avlevi arkadaşım oldu, hiçbiriyle bir sorunum olmadı, aynı şekilde onlarında benimle. İnsan evladı olduktan sonra hıristiyan bile olsa benim için bir fark yok.
  • Kara mizah kara mizah diye miyavlayan arkadaşlar o otel de bir yakınını kaybetse yine kara mizah diyip gülebilecek mi bu videoya acaba?

• ülke olarak ironiye o kadar uzagız ki kadının ne dedigini anlamamışız bile
  • kadın ironi yapıyorum demiş ya neden hakaret yapsın ki anlamadım ben yada
  • bu internet aleminde çok hassas davranmak gerek yemin ederim seni ipe götürür bu internet
  • adı stand-up , otel konusunda ironi yapmış bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Aziz Nesin
    Ali Nesin onun matematikçi oğlu.
    Pardon hocam kaırştırmışım, Ali Nesin'i Facebook'ta takip ediyom, o yüzden karıştırdım galiba
  • Yakma muhhabetine girmemeliydi. Diğerleri kabul edilebilir şeyler bence. Din konusunda çok hassasız o yüzden tepki de oluyor. Hapse de atılmasın o kadar değil. Fazla linç kültürü var bizde. Niyeti önemli, gerçekten aleviyse zaten o da hafifletici sebep olur bence. Kızı biranda insanlık düşmanı da yapmaya gerek yok. Sadece söylediklerine dikkat etmesi ve hata yapmaması konusunda uyarılmalı şu aşamada bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oytunjo -- 20 Mart 2020; 14:12:49 >
  • South Park'ta yahudilere yapılan şakalara gülenler kadını linçliyor, hedef gösteriyor.. Demek ki neymiş sağcı ya da solcu olması bir şeyi değiştirmiyor.

YOBAZ
    ad · sıfat
    1.
    din konusunda başkalarına baskı yapmaya yönelen, dinsel bağnazlığı aşırılığa vardıran (kimse).
    2.
    MEC.
    bir inanca, bir düşünceye körü körüne, aşırı ölçüde bağlı olan, hoşgörüden yoksun (kimse).
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.