Şimdi Ara

ALEV ALEV YANIYO® Meizu 16TH 8/128gb = 2399₺ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
2
Favori
55.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun en memnun olduğum tarafı bataryası. Ben de kağıt üzerindeki değerine bakıp çekinerek almıştım ama beklediğimden çok iyi çıktı. Kesinlikle 1.5 günü rahat çıkarıyor bende.
  • Bataryadan memnun olmak kişiden kişiye degisir. Ben 4000 bataryali redmi serisi kullandim. Su an gm9pro kullaniyorum. En az aldigim ekran suresi 3g de 10 saat.wifide 14.5 saatlere vardim. 3000 batarya beni memnun edemeyecek gibi. Sirf bu nedenle 16xs almayi dusundum bir ara.ama o da bitmis. 16t beklemek mantikli gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu telefona 2600 vermek bence doğru değil.Sadece işlemci için alınmaz.Diger özellikler ön plana alınırsa mi9t daha mantıklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece işlemci değil hocam genel paket cidden iyi. YouTube dan yorumları izleyin lütfen. Bu bir amiral gemisi

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Tabiki ihtiyacınıza göre karar sizin

• vincentvega kullanıcısına yanıt
    Genel olarak diğer özelliklerinden memnun musunuz hocam? Kamera ekran kalitesi vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: MakineMaden

Sadece işlemci değil hocam genel paket cidden iyi. YouTube dan yorumları izleyin lütfen. Bu bir amiral gemisi
    Bu telefon yazılım olarak sorunlu.Guncelleme almaz.Aldirdigim bir arkadaş her gün bana sövüyor.Bende de mi9t var gözü benim telefonda. İkisini de bilen biri olarak söyledim bunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: NoBODY44

Bu telefon yazılım olarak sorunlu.Guncelleme almaz.Aldirdigim bir arkadaş her gün bana sövüyor.Bende de mi9t var gözü benim telefonda. İkisini de bilen biri olarak söyledim bunları.

Alıntıları Göster
    Arkadaşın harbiden telefondan anlamıyor birader.

1999₺ Redmi Note 8 PRO aldım 11.11 hepsiburada indiriminden.

Keşke onuda MEIZU 16TH alsa idim diye kendi kendime hayıflanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocKing

Arkadaşın harbiden telefondan anlamıyor birader.

1999₺ Redmi Note 8 PRO aldım 11.11 hepsiburada indiriminden.

Keşke onuda MEIZU 16TH alsa idim diye kendi kendime hayıflanıyorum.

Alıntıları Göster
    Redmi note 8 ile kıyas yapmıyorum ki.Mi9t daha iyi dedim.

• quote:

Genel olarak diğer özelliklerinden memnun musunuz hocam? Kamera ekran kalitesi vs...
    Gayet memnunum. Kamera ve ekran kalitesi en iddialı olduğu yönleri zaten. Yazılımında da herhangi bir sorun yok. Yağ gibi akıyor. Sadece bazılarına fazla sade gelebilir. Tema vs kişiselleştirme seçenekleri sınırlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincentvega -- 19 Kasım 2019; 21:51:26 >
  • Telefon ısınıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.w.i.f.K

Telefon ısınıyor mu?
    Telefon leş birebir kullanıcısı olarak soyluyorum. Telefonda snapdragon 845 var diye amiral gemisi olmaz kesinlikle. Burdaki goy goyculara kanip aldim. Arayuz sade vs hikaye. Arayuz ucuz işi yani ucuz etin yahnisi hesabi. Ve arayuzdeki kimi hatalar bile duzeltilmiyor. En son martta almış arayuz guncellemesi. Zaten android guncellemesi almiyor. Haliyle android 9 10 isteyen yazilimlari kullanamazsiniz bu telefonda. Gece modu bile yok oyle soyleyim. Pil kullanimi vsde ne kadar ekran acik kalmis goremiyorsunuz bile. Yani cihazin arayuzu bes para etmez. Cogu uygulama duzgun çalışmıyor. Pip destegi vs duzgun degil. Youtube vanced vs duzgun calismiyor. Bir cok sorun var telde. Misal bluetooth dan cihaz bağladığında o cihazin kulakligin vs sarji kac mah kalmis goremiyorsun bile. Bir uygulama yi devre disi birakmak.icin 40 takla atip ikinci parti yazilim yükleyeceksin. Yani yazilim leş. Ekrani orta segment amoledlerle ayni amiral gemi ekrani degil. Gorilla glass yok camlarin dayanikliligi nedir belli degil. Nfc volte vowifi vs yok oglu yok. Iki hoparlör var ama ses duzeyi yuksek degil. Sozun ozu snapdragon 845 olmasi sizi kandirmasin. Arayuz cok onemli imis en adi ve dandik arayuz bu telde.

• quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Gayet memnunum. Kamera ve ekran kalitesi en iddialı olduğu yönleri zaten. Yazılımında da herhangi bir sorun yok. Yağ gibi akıyor. Sadece bazılarına fazla sade gelebilir. Tema vs kişiselleştirme seçenekleri sınırlı.

Alıntıları Göster
    Birader ben farkli telmi kullaniyorum. Kamera ve ekran kalitesi demissiniz. Ekranin neyi kaliteli samsungun orta alt segmentinde kullandigi 400 nitlik amoled ekran. Kamera kaliteside oyle ahim şahım bir kalitede degil. Hele on kamera leş. Ois desen cokda stabil degil. Bu arada o arkaya konan 6 led flaşın ışığı diger telefonlarda kullanilan bir led isigi etmez. Cok abartilan bir tel

• Kasım ayı içinde flyme 8 geliyor hocam. Çok iyi yapmışlar. Yine karar sizin tabi

• Hocam buradaki başlığı siz acmışsınız fakat siz başka telefon almışsınız:)). Nasıl olur hocam? Birde note8 Pro da neyi beğenmediniz acaba?

• quote:

Hocam buradaki başlığı siz acmışsınız fakat siz başka telefon almışsınız:)). Nasıl olur hocam? Birde note8 Pro da neyi beğenmediniz acaba?
    Basligi acip bizi yaktı kendisi serin sularda keyif yapıyor. :)

• CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    bence sen aşırı tepki veriyorsun. arkadaşım bu başlıktan meizu aldı. kardeşime de 9t aldık 11 11de. biz.ailecek xiaomiye taptığımız için başka markalara kaymayız ama meizu şahane birşey yapmış. ön kamerada haklı olabilirsiniz ama arka kamera bariz 9tden iyi. ekran da benzer. kendisini ıpsten baya ayırt ettiriyor öyle diyeyim. 16t uygun fiyata gelirse ben de telefonumu onunla yenileyebilirim.
    bu kadar mutsuzsan uygun fiyat çek ben alayım valla

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Telefon leş birebir kullanıcısı olarak soyluyorum. Telefonda snapdragon 845 var diye amiral gemisi olmaz kesinlikle. Burdaki goy goyculara kanip aldim. Arayuz sade vs hikaye. Arayuz ucuz işi yani ucuz etin yahnisi hesabi. Ve arayuzdeki kimi hatalar bile duzeltilmiyor. En son martta almış arayuz guncellemesi. Zaten android guncellemesi almiyor. Haliyle android 9 10 isteyen yazilimlari kullanamazsiniz bu telefonda. Gece modu bile yok oyle soyleyim. Pil kullanimi vsde ne kadar ekran acik kalmis goremiyorsunuz bile. Yani cihazin arayuzu bes para etmez. Cogu uygulama duzgun çalışmıyor. Pip destegi vs duzgun degil. Youtube vanced vs duzgun calismiyor. Bir cok sorun var telde. Misal bluetooth dan cihaz bağladığında o cihazin kulakligin vs sarji kac mah kalmis goremiyorsun bile. Bir uygulama yi devre disi birakmak.icin 40 takla atip ikinci parti yazilim yükleyeceksin. Yani yazilim leş. Ekrani orta segment amoledlerle ayni amiral gemi ekrani degil. Gorilla glass yok camlarin dayanikliligi nedir belli degil. Nfc volte vowifi vs yok oglu yok. Iki hoparlör var ama ses duzeyi yuksek degil. Sozun ozu snapdragon 845 olmasi sizi kandirmasin. Arayuz cok onemli imis en adi ve dandik arayuz bu telde.

Alıntıları Göster
    Hocam hiçmi memnun değilsiniz telefondan bende blackfridayı bekliyordum bu telefona geçmek için sizin kullandığınız 8gb ramli modelmi

• börü06 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kullanıyorum. Yazılanların doğruluğunu bilemem ama ayarlardan ekran açık kalma süresi görünüyor mesela. Sesi kullandığım diğer telefonlardan fazla hatta çok kaliteli ve yüksek çıkıyor. Yağ gibi akıyor zaten. Kameralar çok iyi. Zaten sık güncellemelere gıcık olduğum için meizu aldım. Programlar kendini güncelliyor zaten. Sistemde güncelleme gerektirecek bir sıkıntı da yok.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.