Şimdi Ara

ALEV ALEV YANIYO® Meizu 16TH 8/128gb = 2399₺ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
2
Favori
55.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu ne hazımsızlık?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiaomi fanlarını da kendi başlıklarında görmek isteriz.her telefon başlığının altına mutlaka xiaomi önerisi koymak için para alıyorlar herhalde.
  • İyi hoş cihazda güncelleme işi kafa karıştırıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme gerektirecek bir durum yok şu an. Cihaz takır takır çalışıyor. Bir bug göremedim.

• Alalı neredeyse bir ay olacak. Her yönüyle memnunum. Özellikle bataryası ve kamerası beklediğimden de iyi çıktı. Güncelleme gelse bile yükler miyim bilmiyorum. Eşimde S10 Plus var. Ayda iki defa güncelleme alıyor. Her güncellemeyle şarj süresi daha da kısalıyor. Ayrıca ekrandan parmak izi okuma ve yüz tanıma kesinlikle Meizu'da daha iyi çalışıyor.
  • 8/128 lik modek hiçbir yerde yok. 64lük olanı da sadece HB'de görebildim. Telefon ya çok sattı ya da tedarikçisi yeni ürün temin edemiyor.

• Meizu cular nerede yav. 11.11 Kuponu ve bonus kart ile 64 lük olan 2000 TL nin altına iniyor N11 de. Bence efsane fiyat. Hadi bi.el atın bitirelim şunu:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakineMaden -- 12 Kasım 2019; 11:54:56 >
  • MakineMaden kullanıcısına yanıt
    ben bi 128lik sipariş geçtim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalender46

ben bi 128lik sipariş geçtim :)
    Hocam link var mi bizde alalim

• Meizu 16TH 128 GB (Meizu Türkiye Garantili) 2.878,00 TL yerine 2.597,00 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/meizu-16th-128-gb-meizu-turkiye-garantili-P381517179

250 TL çekle 2250 ye gelir. 100 N11 bonus da cabası

• cipiares C kullanıcısına yanıt
    Geldi mı telefon, memnun musunuz?

• Bu arada cihaz Kasım ayi içinde flyme 8 alacakmış.

• Nasil telefon yaparsan yap batarya, islemciden sonra en cok dikkat edilen kriter. Bu telefona 3000 batarya koymak akil mantik isi degil. Senede birkac model cikarirsin onu da satamazsin.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Hocam cep telefonunda mobility i önemseyen kullanıcılarda var. Başka türlü bir telefonu bu kadar kompakt yapamazsınız. Yani ufak ve hafif olsun isterseniz bu teknoloji ile buna mecbursunuz. Ayrıca flyme şarjı efektif kullanan bir sistem, Samsung gibi değil. Satamadığı noktasinada katılmıyorum. Adamlar her getirdikleri partiyi hemen satıyorlar.

• MakineMaden kullanıcısına yanıt
    ama bataryayı önemseyen kesim çok daha büyük. batarya telefonun kullanım süresini belirleyen faktrlerden birisidir. 3 sene sonra kullanılmaz hale gelebilir bu telefon bu batarya ile
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.