Şimdi Ara

Alet Edevatımız Takım Taklavatımız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konuyu layıkıyla işleyemedik. Neler var neler yok, en basitinden en bilinmeyenine. Kapsamlı bir tanıtımdan öte tüm özelliklerini kısaca anlatan bir bildirim gerek. Bu aletlerden esinlenen kişiler gerekli araştırmayı yapabilir ve de farklı bir konuda kapsamlı tanıtım da yapabiliriz.

• Yazıklar olsun . Forumda survivor konuları rekor üstüne rekor kırarken mekaniği takan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RX 480

Yazıklar olsun . Forumda survivor konuları rekor üstüne rekor kırarken mekaniği takan yok

Oh oh çok güzel oluyor.

Sonra ampul yanmasa tamirci çağırıp 350 lira bayılırlar.

Çok güzel , boşver ses etme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alet Edevatımız Takım Taklavatımız
    Mac allister tel kesmeyi koçtaşta gördüm fiyat çok ucuz geldi hemen aldım. 24.99TL Sonra internette baktım izeltaşınki de o fiyatlarda. Şaşırdım ama Macın tutmağı izeltaşdan daha orjinal görünüyor. Zaten geometrik ve aksam olarak külliyen aynılar. İzeltaşınkini 21TLye de yazmış bi yer. Çok ucuz geldi bana. Bi çiviyi doğradım hemen. Panel çiti kesmek için düşünmüştüm ama kalın bi çiviyi kolay kesemedi, acaba kapsama alanı sınırlı mı die düşündüm. Bu ürünler belki tüm markalarda pek satılmadığından ucuza elden çıkarmalık satılıyor olabilir. Bilginize.

Bu; Macın bi boy büyük 350mm tel kesmesi de 39.99TL

Kaportacı makası;
    da 29.99TL. Bu kaportacı makasını başka hırdavatçılarda hep gezdim hiç birisi ucuz değildi. Bu AMc allister 30TL ve gayet iyi iş gördü. Renkklendirme de müthiş. Tabii yeşil olanı...

koçtaşın reklamı gibi oldu ama başka yerlerde de var kesinlikle.

• Birkaç tanesini paylaşayım.

1-)Yan keski
    Bu yan keskiye lanet olsun. Sapları döne döne bi hal aldı. Yay kısmı tam bir rezalet. Saplarını sabitler insan.

2-)Şu mini tornavida seti.
    Her türlü işime yaradı. Kalite aranmıyor zaten, zorlanacak işler yapmıyorum bununla. Genellikle pc fan sekmanını çıkartırken kullanıyorum. Mıknatısı giderse telefon hoparlörünün ince mıknatısına yapıtırıcı döküp koyun yetiyor.

3-)Bebeğim benim Cyber-936 havya.
    Allah razı olsun zamanında foruma sorup almıştım. Ucunu bile değiştirmedim 3 sene oldu. Bugüne kadar kaynak makinesi kullanıyormuşum. Lehim makinesi kavramını bununla anladım.

4-)En çok işime yarayan "Lastik Kaynak Aleti".
    PCB ve soket ucu çalışmalarımda bu ürün harika iş görüyor. Sıkıştırma yöntemi ile parçaları buna sıkıştırıp üzerinde çalışmalarımı yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linyit43 -- 22 Şubat 2018; 18:23:18 >

• O yan keskinin yayı normaldir. Ama ağızları kalitesiz oluyor. Proskitin dip keski denen incecik tipte olanları var ki, çok zorladım yamulmamıştı...

Lastik kaynak aparatıyla n'apıuyosun anlayamadık??? 3. el olarak mı kullanıyosun?
  • karafetva K kullanıcısına yanıt
    Aynen :)

Yan keskinin yayının şu dezavantajı var. Sapları çıkabildiği gibi dönebilme yeteneğine sahip olduğundan yay çubukları da saplarla bir geziyor.
  • 936 model havyalar iyi gibi görünüyor.

Tt technic, Sunline ve Class markasının 936 modelleri var.

Hangisi kalite olarak daha iyidir acaba. Bi bilen var mıdır buralarda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.