Şimdi Ara

Ales'te Lost Sorusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben konuya bambaşka bir açıdan yaklaşıcam şimdi.
    Mezun olamadan ALES'e giriliyor mu ki? Ya da mezun oldunuz mu ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IwillBe -- 9 Mayıs 2010; 20:37:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaW331

quote:

Orijinalden alıntı: <flame>

quote:

ben lig sorusuna bittim ya ne güzel soruydu o yaw kimin kaç gol yediğini soruyordu

onasıl bı soruydu ya..ben futboldaki o puanlamadan hıc anlamıorum zaten..gıttı kac tane soru o yüzden ya.sacmalamıslar..alese gırenlerın hepsı erkek dııl..

puanlama anlamaya gerek yoktu ki olan biteni zaten yukarıda yazmışlardı ama çok aayip düşündüren soruydu çok sevdim ben o soruyu

anlamadım zaten sorun orda

• quote:

Orijinalden alıntı: IwillBe

Ben konuya bambaşka bir açıdan yaklaşıcam şimdi.
    Mezun olamadan ALES'e giriliyor mu ki? Ya da mezun oldunuz mu ki?

giriliyor ben 3. sınıfım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ben lig sorusuna bittim ya ne güzel soruydu o yaw kimin kaç gol yediğini soruyordu

onasıl bı soruydu ya..ben futboldaki o puanlamadan hıc anlamıorum zaten..gıttı kac tane soru o yüzden ya.sacmalamıslar..alese gırenlerın hepsı erkek dııl..

puanlama anlamaya gerek yoktu ki olan biteni zaten yukarıda yazmışlardı ama çok aayip düşündüren soruydu çok sevdim ben o soruyu

mesela sorunun bitanesinde b ve c nin yediği gollerin toplamını soruyodu a 6 gol atmış b 4 gol atmış cnin golü yok ben atladım 10 diye sonradan dikkatimi anın yediği 1 gol çekti toplam 10 gol atılmış a bitanesini yemiş diğer 9unu da b , c yemiş

• quote:

quote:

Futbolla ilgilenen ve oynayanların hepsi erkek dııl...

• spoiler vermişler hayvan herifler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

mesela sorunun bitanesinde b ve c nin yediği gollerin toplamını soruyodu a 6 gol atmış b 4 gol atmış cnin golü yok ben atladım 10 diye sonradan dikkatimi anın yediği 1 gol çekti toplam 10 gol atılmış a bitanesini yemiş diğer 9unu da b , c yemiş

walla tebrıkler ne dıyım..benım canım sıkıldı sorudan... zaten yetişmicek diye telaş yaptım..geçtım direk..yetiştirebildiniz mi siz ya..ben yetiştiremedim canım sıkıldı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

walla tebrıkler ne dıyım..benım canım sıkıldı sorudan... zaten yetişmicek diye telaş yaptım..geçtım direk..yetiştirebildiniz mi siz ya..ben yetiştiremedim canım sıkıldı

ben yetiştiremeyeceğimi hocanın son 45 dk dediğinde fark ettim öyle kapılmışım ki mat.a tam sözele geçerken hoca 45 dk dedi o an anladım "anaaaa yetiştiremeyecem" diye türkçeden 30 soru kadar baka bildim daha ilk girişim olduğundan pek sorun olmadı benim için birde duyduğuma göre bahar döneminin soruları zor oluyomuş tecrübeli arkadaşlar aydınlatabilir mi beni ?

• quote:

Orijinalden alıntı: NER0

quote:

Orijinalden alıntı: incubus77

ales ne yav biri açıklayabilirmi ?

http://lmgtfy.com/?q=ales

evet çok zor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben yetiştiremeyeceğimi hocanın son 45 dk dediğinde fark ettim öyle kapılmışım ki mat.a tam sözele geçerken hoca 45 dk dedi o an anladım "anaaaa yetiştiremeyecem" diye türkçeden 30 soru kadar baka bildim daha ilk girişim olduğundan pek sorun olmadı benim için birde duyduğuma göre bahar döneminin soruları zor oluyomuş tecrübeli arkadaşlar aydınlatabilir mi beni ?

walla bence öyle bişe yok..çünkü benım biçok arkadasım bahar dönemınde kazandı alesi.bence o dönem dönem değişiyor.. zaten türkçe soruları beni öldürdü resmen..o neydi ya.. onu bunu bılmem ama bu yılki sınav cok garipti walla..

• bende girdim

lostu sadece biliyorum oyle oturup tek bölüm izlemedim

tabiki soruyu cevaplamak için lostu izlemeye gerek yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernsehn

quote:

Orijinalden alıntı: Fâti

biri de soruyu yazmamış ki soru neydi aloov

Sorular yok nette henüz, çıkınca koyacağım.

he pardon tamam hatırladığınız kadarını yazın nasıl bişeydi hatırlıyo musunuz merak ettim ben de
  • quote:

Dün yapılan ALES sınavında, Lost dizisiyle ilgili bir soru dikkat çekti. Verilen metinde, Lost'un dünya çapında büyük ilgi gördüğü, karakterlerin sürekli değiştiği, ölen karakterlerin geri döndüğü, geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek arasındaki geçişlerle izleyicinin merakının canlı tutulduğu belirtildi. Metinde dizinin izleyici kitlesine yönelik bilgiler verildi. Öğrencilere, metin dahilinde 'Kimler Lost izlemez' diye soruldu.

http://www.haber1.com/ALESte-Lost-sorusu_144927.html

• diğer başlığada yazdım burayada yazmak istedim:

arkadaşlar aşağıdaki soruda hata var sanki:

şimdi benim düşüncemenceme göre
    Anın 1 galibiyeti ve 3 beraberliği vardır öyleki herkes 4 maç yapmış Anın 6 puanı var 2 galibiyeti olsa 6 puan eder ama 4maç yapmış olmaz ve ayrıca A 1 gol atmış bir gol atarak 2 maçtan galip ayrılamaz bu yüzden 1 galibiyet ve 3 beraberliği olsun ki 6 puan etsin

Bnin 1 galibiyeti varmış(yani 3 puan) ve 2 malubiyeti 4 maç yapmış ve geriye 1 beraberliği olması lazım ki 4 maç yapmış olsun toplam 4 puanı oluyor . Cnin ise 2 beraberliği(2 puan) eğer c nin de bir galibiyeti olsa 3 puan daha olur ve 5 puanı olur ve 3. olmaz 2 olur (Bnin 4 puanı ve Cnin 5 puanı olmuş olur) bu yüzden C diğer 2 maçtan malup ayrılacak yani C nin galibiyeti yok buraya kadar herşey normal

şimdi b nin malubiyetine bakalım 2.. A bir galibiyeti var b yi yenmiş olsun eee B diğer malubiyeti kimden almış işte burada sorun var diyorum ben yanlışm varsa söyleyin

edit:kırmızı renkli yazılar benim yazdıklarım
     Ales'te Lost Sorusu

Ales'te Lost Sorusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaW331 -- 11 Mayıs 2010; 15:49:32 >

• quote:

diğer başlığada yazdım burayada yazmak istedim:

arkadaşlar aşağıdaki soruda hata var sanki:

şimdi benim düşüncemenceme göre
    Anın 1 galibiyeti ve 3 beraberliği vardır öyleki herkes 4 maç yapmış Anın 6 puanı var 2 galibiyeti olsa 6 puan eder ama 4maç yapmış olmaz ve ayrıca A 1 gol atmış bir gol atarak 2 maçtan galip ayrılamaz bu yüzden 1 galibiyet ve 3 beraberliği olsun ki 6 puan etsin

Bnin 1 galibiyeti varmış(yani 3 puan) ve 2 malubiyeti 4 maç yapmış ve geriye 1 beraberliği olması lazım ki 4 maç yapmış olsun toplam 4 puanı oluyor . Cnin ise 2 beraberliği(2 puan) eğer c nin de bir galibiyeti olsa 3 puan daha olur ve 5 puanı olur ve 3. olmaz 2 olur (Bnin 4 puanı ve Cnin 5 puanı olmuş olur) bu yüzden C diğer 2 maçtan malup ayrılacak yani C nin galibiyeti yok buraya kadar herşey normal

şimdi b nin malubiyetine bakalım 2.. A bir galibiyeti var b yi yenmiş olsun eee B diğer malubiyeti kimden almış işte burada sorun var diyorum ben yanlışm varsa söyleyin

edit:kırmızı renkli yazılar benim yazdıklarım
     Ales'te Lost Sorusu

Ales'te Lost Sorusu

İnşallah hatalıdır o soru amin

• quote:

Orijinalden alıntı: NER0

quote:

Orijinalden alıntı: incubus77

ales ne yav biri açıklayabilirmi ?

http://lmgtfy.com/?q=ales

Orjinalmiş. Güzel
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.