Şimdi Ara

alerji ve geniz akıntısı (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.110
Cevap
86
Favori
568.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir değişiklik yapmadım hatta o zamanlar sigarayı bırakıp 55 kilo dan 70 e kadar çıkmıştım. Son 1 yıldır abur cubur denilen paketli ürünleri yemeyi bile bıraktım.

Gece burun etin şişiyor ise muhtemelen benim gibi ev tozlarına alerjin var. Ev ortamını buna göre ayarlamanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 11 Eylül 2020; 19:52:41 >
  • Ev tozu alerjisi için aşı olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armax -- 29 Eylül 2020; 14:53:16 >
  • becozmy kullanıcısına yanıt

Selam, acaba bu bahsettiğiniz aşıda bir gelişme var mı? Arkadaşlar ben 10 yıldır alerjik astımım. Toz, kedi köpek, ağaç poleni ve en çok da Histamin..Eskiden çok sigara içerdim, çok öksürürdüm. Sonra bi kaç sokak kavgası sonrası burnumun bi tarafı hep tıkalı kaldı. Ama ilgilnç bi şekilde tıkalı taraf hep yer değiştiriyordu, bi sağ bi sol..Geniz akıntılarım ve ağız kokusu da hafiften başlamıştı. Sonra öksürükler geçsin diye 2009’da sıcak suyu açıp buharını soludum(cehalet işte) o geceden sonra boğularak uyanmalarım başladı. 10 yıldır symbicort ve desmont + sıkışınca nebülizatörde budecort ve iprasal kullanıyorum. Ocaktan beri geniz akıntılarım iyice arttı, şubatta artık sırf nefes boruma giden geniz akıntılarım yüzünden boğulmamak için öksrük refleksi geliştirdim. Şu an nerdeyse 24 saat geniz akıntım var. saatlerce uyuyamıyorum. Hep bi poşet oluyo yatağın başında tükür babam tükür..Günlük hiçbi işimi yapamıyorum. Covid dönemine denk geldiğinden tribe girdim 2 kere test yaptırdım negatif. Çamaşiır suyuyla temizlenmiş yere denk geldim zaman çok kötü oluyorum 1 ay kendime gelemiyorum. Dişçide diş temizliği dolgu ve köprü yaptırmıştım acaba onlardan olabilir mi diye düşünüyorum, spor yaptığımdan protein tozu ve bcaa kullanıyordum onlardan da olabilir, son zamanlarda ağaçlar dolu bi parkta şok spor yaptım ondan olabilir.,Mi...Bunlar hep ihtimaller. Şu an en çok gece yatmadan (bir kaç saat) ve her yemekten sonra (histamini yüzünden) oluyor. Ne yesem hemen sonrası geniz akıntısı.,

Gece boğularak uyanmalarım ve 10 sene hastalık geçmişim olduğundan immünoterapi aşısından da korkuyorum. Sizce olmalı mıyım? Bu bahsedilen aşı şu an mevcuttaki aşılardan farklı mı? Bir de son olarak aşı olmayan bir İMMÜNOTERAPİ yöntemi buldum ama sırf musyenesi bile 1000 tl. Bizde nerde o para...Konuştuğumda bana; aşı önermem, senin bağışıklığjnın onarılması lazım dedi..Kafam çok karışık hiçbi işimi yapamıyorum, metroya bile binemiyorum. Hemen öksürme ve geniz akıntısı yüzünden tükürme ihtiyacı beliriyor, e Covid salgını var millet covid sanıyo, az kalsın taşlayacaklar.,Yok mu iyileşen? Yok mu bunun bi çözümü yav?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekim Türkoğlu -- 13 Kasım 2020; 9:12:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• maverickhunt M kullanıcısına yanıt

bu bahsettiğiniz nedir ve nerde yapılır?

• mesayd M kullanıcısına yanıt

merhaba aşı oldunuz mu? iyleştiniz mi durum nedir

• Merhabalar,

Bende 2senedir her kış aylarına girerken ve kış süresince boğazda bişi varmış takılma hissi,gıcık,arasıra geniz akıntısı ve bazende küçük dil şişmesi oluyor.Bu sorunları yaşayan ve çözüm bulabilen var mıdır? Teşekkürler.

• Merhaba çok şiddetlii 2 yıldır akıntım var.sizin hala devam ediyormu

• Aynen maalesef devam ediyor

• Alerji mahvetti

• Alcarinquue A kullanıcısına yanıt
    Merhaba hala geniz akıntınız devam ediyormu?
  • m_perk M kullanıcısına yanıt
    Selamın aleyküm nasılsınız.bende aşırı derecede geçmeyen geniz akıntım ve aleji rinitim var.siz hangi destek haplarını kullanmıştınız?
  • fix dual alerji konusunda baya etkili bir hap diye düşünüyorum. daha önce kullanmadıysanız tavsiye ederim. Birde alerji iğnesi vardı o da en az 1 ay rahatlatiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: recooz

fix dual alerji konusunda baya etkili bir hap diye düşünüyorum. daha önce kullanmadıysanız tavsiye ederim. Birde alerji iğnesi vardı o da en az 1 ay rahatlatiyor.

Nasil kullanılıyor gece yatmadan oncemi

• Malibu21 M kullanıcısına yanıt

Alerji hapları için genellikle akşam 9:0 yazılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sakarya43

Merhaba hala geniz akıntınız devam ediyormu?

Merhaba, evet devam ediyor. Çözüm bulamadım henüz.

• Arkadaşlar; aşı TR'ye gelmemiş. Almanya'da tanıdığı olan var mı ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Negatif Statü Hakları

Arkadaşlar; aşı TR'ye gelmemiş. Almanya'da tanıdığı olan var mı ? :)

Nasıl bir aşı bu

Markası ne

• Ekim Türkoğlu E kullanıcısına yanıt
    Hala geniz akıntın devam ediyormu?
  • yaklaşık 15 sene önce tatile denize gidemedikçe başladı

hiç bitmeyen hergün burun kuruluğu tıkanmalar dulak içi kaşınmaları ağız kurulukları ara sırada delirtecek burun içi yanma oluyor ama nedense ev soğukken sadece evde yanıyor ev ısınınca yada maske gibi burnu kapat burun deliklerini ısınınca yanma geçiyor 🙂 YADA burnu sağa sola yatırıp derin içten darbeli nefes alıp ordaki sıvıları çekince gidiyor

15 senedir ilk senelerde antibiyotik burun spreyleri işe yaramayınca evde tuzlu sular nane kekik tarçın suları çörek otu yağı damlattım ve uzun süre elma sirkesi suyla karıştırıp temizliyorum genizlerimi burnumu her gün senelerdir Bitmedi bir türlü hastalık ben tükendim

• ilker07 kullanıcısına yanıt
    Otrivine care sprey tek çare.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.