Şimdi Ara

Alef | Kenan İmirzalıoğlu | BluTV (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
2
Favori
6.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dsmart var bende fx de denk geldi bir bölüm izledim ama sansürlü orda pek zevkli olmuyor. en temizi blu tv den izlemek.
  • kuutaay kullanıcısına yanıt
    Mahmut müdürün sahneleri full küfür zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blue tv'den 3 bölümünü izledim fena değil, ama Settar rolündeki Ahmet Mümtaz Taylan yakışmamış bence bu diziye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 21 Nisan 2020; 11:28:28 >
  • Dizi güzel sanki Ahmet Mümtaz Taylan Kananın bir tik önünde gibi dizide.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • +999

Müdürle Settar bana cringe geliyor. Musa Uzunlar falan çok daha iyi giderdi bu diziye. Kenan cuk oturmuş.

• Diziyi başarılı buldum şuanlık.Dizinin yarısından sonra kemal üzerine yoğunlaşıp olaylar fena karışacak gibi duruyor ilk 3 bölüm yavaştan girdiler gibi hadi bakalım

• 4. bölümünude seyrettım
    başarılı kalıtelı bır dızı.
  • Dizi gittikçe Kemal karakteri üstüne kuruluyor. Ana karakter de o zaten. Üstte dediğim gibi yineliyorum, Settar karakterini oynayan Ahmet Mümtaz Taylan bu diziye olmamış, yakışmamış. Aynı zamanda Mahmut Müdür'ün sahneleri de hem göz hem kulak kanatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 25 Nisan 2020; 4:49:40 >
  • Dizide çok fazla küfür var.
  • Alef | Kenan İmirzalıoğlu | BluTV
  • Harbiden Settar karakteri hiç olmamış ya. Tamam anladık bol küfürlü de durmadan aynı küfürü yerli yersiz kullanılması çok gereksiz ve saçma olmuş. Bayan memurun yanında d.l y.rk filan ... Birde dizi süresi epey kısa. Diğer blu tv dizileri gibi en az 1 saat olmalıydı. Özellikle 5. bölüm varmıydı yokmuydu belli değil. Sanki dizi giderek biraz beklenti altında kalacak gibi , inşallah yanılırım.

• 5.bölümü şimdi izledim.
    Bölüm 36 dakika 4 dakikası özet ve intro ile geçiyor.

Kendi adıma şunu söyleyebilirim bence bugüne kadar ki en sıkıcı,en kötü bölümdü.10 kere süreye baktım ne zaman bitecek diye.Bölümün %99 u boşa geçti.İzlediğim için öğrendiğim bir şey var mı diye düşünüyorum ama bulamıyorum 🙂🙂
    4.bölümü izleyip direk,6.bölüme geçenler muhtemelen hiç bir şey kaçırmaz

• ilk iki bölümü nerede yayınlanan şu son üç bölüm neredee

ilk bölümleri izlerken oh be sonunda bizim gibi true detective tarzında bir dizimiz olacak galiba dedirtirken şuan baya baydı dizi beni. zaten katilin kim olduğu da açıkça belli oldu. fazla bir ters köşe beklemiyorum.

bölümler boş boş meselelerle geçiyor, konu ilerlemiyor. 3 saatlik güzel bir film potansiyeli varmış ama şu haliyle içi boş bir dizi olmuş.
  • 5. bölüm cidden çok kısa ve boş olmuş. sadece bi kaç ayrıntı var. onun dışında filmin seyri vasatın biraz üzerinde.filme bazı oturmayan karakterler var tabi ama zamanla iyi olur diye düşünüyorum. çok küfür var yazmışsınız ama bence o kadar olmalı çünkü böyle olaylar gerçekte olsa bu şekil küfür edilirdi bence. o yüzden o konu bence iyi olmuş filmin gerçekçiliği/samimiyeti bakımından.

@BlackLead katil kim hocam pm at merak ettim senin fikrini

edit. film dizi sitelerinde bulunmuyor telif muhabbetinden dolayı. sadece 1. bölüm blutv de açık gerisi ücretle izlenebilir. fakat dizi, yabancı torrent sitelerinde var diyolarrrrrr bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli_Yaban -- 2 Mayıs 2020; 23:50:35 >
  • Peş peşe beş bölümü birden izletecek kadar akıcı bir dizi yapmışlar ancak diyaloglardaki çiğlik, yerli yersiz ve de manasız küfürler, oyuncuların yakışmayan performansları - hoş gerçi Mümtaz Taylan'ı abartı bulmuşumdur hep - ve senaryonun her an çuvallama riskinin yüksek oluşuyla sabun köpüğü etkisi yarattı. Yalnız başta ceset makyajları olmak üzere teknik olarak üst düzey iş çıkarmışlar.
  • 8 bölümlük dizi yapıp, 5. bölümünde hiçbir şey anlatmamak büyük iş, tebrikler. Filler bölümün de bir gururu olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katil için düşünmeeye çalışamadım diziyi izlerken bir anda biitiyor. konsantre olamadım diziye. Bizi etkilemeli bişiler sunmalı bölümler.
  • kaliteli bir içerik çıkmış ortaya
  • 5.bölümü bomboş geçti. Süre olarak çok az.

• Ben hiç beğenmedim bu diziyi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.